GRUDZIĄDZ BIEGA

Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Witajcie kochani biegacze :uuusmiech: . To wy jesteście arcydziełem i Michałem Aniołem własnego życia :taktak: . Dawid, którego rzeźbicie to wy sami :taktak: . Dziękuję za wczorajsze wspólne integracyjne ognisko w ramach naszej Akademii Biegania :uuusmiech: . Fajnie jest tak pożegnać końcówkę kalendarzowego lata a i pogoda nam dopisała jak na lato przystało, więc zabawa była przednia :hej: . Widać to na zdjęciach, które pstrykałem ( oczywiście wybaczcie, za jakość bo to fotki z komórki i przy trzęsącej się ręce no i wrzucone moim zwyczajem hurtowo abyście sami sobie wybrali te najlepsze dla was :hahaha: ). Te wszystkie uśmiechy na waszych twarzach wzbudzają u mnie uczucie szczęścia i powodują, że przygoda z AB to jedna z najlepszych rzeczy, jaka mi się przytrafiła. Właśnie o to chodzi, aby radość i uśmiech naszych biegaczy były jak okno i drzwi, którymi może przedostać się w życie człowieka nieskończone dobro. Przekażcie to innym tym jeszcze niebiegającym jak się wspólnie bawimy w gronie osób, które jeszcze do niedawna w ogóle się nie znali a połączyła ich nasza akademia :uuusmiech: . Zaproście na treningi a uwierzcie mi, że po krótkim czasie będą one należały do grona naszych przyjaciół. No dobrze w związku z tym, że troszeczkę późno wczoraj dotarłem do domu notabene wracaliśmy pieszo na Strzemyk z super ekipą. Teraz jeszcze troszeczkę głowa boli :echech: i nogi po tańcach w pasku :trup: to nie uda mi się dotrzeć na nasz poranny trening. Zostawię sobie siły na jutrzejsze dłuższe wybieganie. Pozdrawiam i życzę miłego dnia oraz powodzenia startującym dzisiaj naszym biegaczom na bydgoskiej zadyszce i patriotom na Westerplatte. Andrzej :hej: .

https://plus.google.com/photos/10812436 ... psrc=pwrd1


Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
New Balance but biegowy
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Cześć Akademio :uuusmiech: . Zgodnie z moją zasadą: „Myślisz- Mówisz- Masz” dzisiejsze długie niedzielne wybieganie z przyjaciółmi zaliczone :taktak: . Lekko nie było :trup: , bo do zaliczenia mieliśmy sporo kilometrów, jako przygotowanie pod Poznański Maraton, ale warto było :taktak: . Przed plażą miejską wyjątkowo spora ekipa czekała :szok: , więc wiedziałem, że będzie wesoło :hahaha: i szybko nam te kilometry miną podczas pogawędki. Na początek szybciutka rozgrzewka i wyznaczenie celu zaplanowanej wycieczki biegowej przez Marcina. Do pokonania mieliśmy ponad 25 km w tym większość pod górkę :sss: . Oczywiście nie wszyscy zdecydowali się na tak długi dystans i nasze drogi się rozwidliły koło krzyża za Biedronką. Tam grupka powiedzmy numer jeden pobiegła standardowo czarnym szlakiem a pozostali w kierunku Wiewiórek, Dębieńca, Piasek, Linarczyka. Po raz pierwszy biegłem tą drogą i muszę powiedzieć ze jestem pod wielkim wrażeniem jej przebiegu :taktak: . Po pierwsze sporo kilometrów pod górkę, co pozwoliło mi się troszeczkę zmęczyć :hejhej: , ale przede wszystkim zachwycony byłem widokami :taktak: . Trasa lasem i polami pozwoliła mi delektować się takimi sceneriami naszej grudziądzkiej ziemi, jakich dotychczas nie doświadczyłem :nienie: . Momentami czułem się jak w Bieszczadach widząc w dole powoli zmieniające swój kolor drzewa oraz pola przygotowane już pod zimę. Na pewno powtórzę tą trasę i polecę je pozostałym naszym biegaczom :taktak: , którzy dotychczas nie mieli okazji tam się znaleźć. Jedną z najmilszych chwil, jaką miałem okazję dzisiaj przeżyć to spotkanie w połowie naszej drogi na samym szczycie jednego z podbiegów naszych przyjaciół biegowych zarówno z AB jak i Virtual Runner Club, czyli Magdę & Przemka, Wojtka i Marcina :uuusmiech: . Na fotkach zadowolenie z tego spotkania na pewno zauważycie, bo nie ma to jak króciutki odpoczynek na szczycie podbiegu :hahaha: . Nie tylko ich spotkaliśmy, bo okazję na przywitanie się z bracią biegową mieliśmy jeszcze koło plaży Delfin gdzie trenowała ekipa Steka z Grześkiem na czele. Takich pojedynczych biegaczy kontem oka wypatrzyłem więcej i jak się nie mylę był tam również kolega Zygmunt, który śmignął mi koło miejskiej. Wszystkich dzisiejszych truchtaczy serdecznie pozdrawiam i mówię wam, że serce mi się raduje, że tylu nas w naszym mieście jest. Wracając jednak do naszej dzisiejszej biegowej przygody to nie mogę nie wspomnieć o kilku przerwach. Pomijając oczywiście główną na małe piwko z pianką zafundowane sobie przez Arka, który ma nadzieje, że żona tego nie zobaczy na fejsie oraz na pepsi z lodóweczki ( przepraszam, że tak mocno beknąłem jak ruszyliśmy, ale o to właśnie mi chodziło, aby w środku wszystko się rozluźniło) a wszystko zakąszane snikersem i batonikami. Poprzez moje przystanki na słit focie. Po prostu nie mogłem się oprzeć widokom i ciekawej architekturze mijanej po drodze. Skoro było pod górkę to od Dębieńca w końcu było z górki no nie Marcin ( cały czas nas podpuszczał, że to już ostatni podbieg). Teraz już tylko kilka kilometrów na plażę miejską w Rudniku i kąpiel dla ochłody. Jedni cali w wodzie a inni na Lewandowską jak mawiam, czyli do prawie jajek. Tutaj nasza przygoda się skończyła. Jedni w auto i do domku a ja jeszcze te kilka kilometrów dokręciłem, przez co wyszło jakieś 36 z kawałkiem, ale wiedziałem, że warto. W domu czekał już na mnie pyszny obiadek w postaci kaczki dziwaczki. Czyli pieczona w jabłuszkach porządna porcja ptaka a wszystko popijane kefirkiem. Tak właśnie kochani powinniśmy spędzać czas. Pamiętajcie, że ruch jest życiem -życie jest ruchem a nasze zdrowie w naszych rękach. Pozdrawiam i życzę miłej niedzieli Andrzej :hej: .

https://plus.google.com/photos/10812436 ... psrc=pwrd1


Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Witajcie drodzy biegacze :uuusmiech: . Dzisiaj zostanę waszym nauczycielem :hejhej: a wy moimi uczniami :taktak: i powiem wam tak: - Wewnątrz mnie odbywa się walka. To straszna walka. Walczą we mnie dwa wilki: jeden reprezentuje strach, złość, zazdrość, smutek, żal, chciwość, arogancję, użalanie się nad sobą, poczucie winy, urazę, poczucie niższości, kłamstwa, fałszywą dumę, poczucie wyższości i ego.
Drugi to radość, pokój, miłość, nadzieja, chęć zrozumienia, hojność, prawda, współczucie i wiara. Taka sama walka odbywa się wewnątrz was i każdej innej osoby.
Teraz pomyślcie sobie o tym przez chwilę i zadajcie sobie pytanie - Który wilk wygra? – Ja wam powiem, że Ten, którego sami nakarmicie. Nasz wilk biegaczy z pod szyldu AB to chyba sprawa oczywista i powinniśmy dalej karmić go poprzez wszelkie nasze inicjatywy skierowane dla dobra jak największej rzeszy osób chcących prowadzić zdrowy tryb życia i tego się trzymajmy. Przy okazji serdeczne gratulacje dla biegaczy z Zadyszki Bydgoskiej oraz Westerplatte. Życzę miłego dnia Andrzej. :hej:


Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Ciecierzyca warzywo nie tylko dla wegetarian

http://zdrowie.gazeta.pl/Zdrowie/1,1014 ... html#TRCuk


Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Witajcie kochani :uuusmiech: . Oczywiście na początek dnia mała motywacja nie zaszkodzi :hej: . Czy wiecie, że wszelkie przeszkody, jakie przychodzą wam do głowy w drodze do celu są tylko w waszej głowie :taktak: . Realnie nie istnieją :nienie: . Nawet, jeśli coś wydaje się wam racjonalne, jest tylko racjonalne dla kogoś, kto w to wierzy. Tak wiec uwierzcie w swoje siły, możliwości i szykujcie się na sobotnie zawody, bo na pewno dacie radę i wyniki będą rewelacyjne. Dla mnie w tym tygodniu kilka akcentów szybkościowych o ile będzie mi się chciało a jak nie to zwyczajowo troszeczkę crossfitu, kąpieli i bieganka. No to zmykam w teren, bo i pogoda prześliczna wiec grzechem byłoby siedzieć przed telewizorem :bleble: . Miłego dnia kochani. Andrzej. :hej:

Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

OWB 1, rytmy, siła biegowa... Na czym polegają środki treningowe w bieganiu?

http://polskabiega.sport.pl/polskabiega ... BoxSportMT


Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Cześć wszystkim :uuusmiech: . Jeśli chcecie coś osiągnąć podejmijcie decyzję, że właśnie to osiągniecie i zacznijcie działać w tym kierunku :taktak: . Po drodze przyciągniecie ludzi i sytuacje, które wam w tym pomogą :taktak: . Na pewno tą zasadą kierują się nasze dziewczyny, które chcą już niedługo zadebiutować w swoim pierwszym maratonie na poznańskiej ziemi. Biegają razem i osobno coraz większe kilometry a my oczywiście jesteśmy ich wsparciem :hej: . Mówimy im, że dadzą radę, żeby się nie martwiły, bo skoro my sobie poradziliśmy to i one zwyciężą. Widzimy się dzisiaj na naszym wspólnym treningu już o godzinie 18.00 przed plażą miejską w Rudniku. Pogoda ma być wyśmienita :uuusmiech: , więc i kąpiel będzie mile wskazana na rozgrzane mięśnie po bieganiu :taktak: . Pozdrawiam i życzę miłego dnia Andrzej :hej: .

Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Z tym plecakiem możesz biec jak Usain Bolt

http://www.geekweek.pl/aktualnosci/2039 ... usain-bolt


[img]http://i.telegraph.co.uk/multimedia/
archive/02676/Bolt_2676803b.jpg[/img]
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

O to przedstawiam naszą cegiełkę na #JEEPNABIEGU - KONKURS NA FILM O GRUPIE BIEGOWEJ!

http://trenerbiegania.pl/post/97147764004/jeepnabiegu

Teraz czekamy na pojawienie się naszej pracy na stronie konkursowej i laikujemy , komentujemy czy wam się podoba czy nie . Pozdrawiam Andrzej.

https://plus.google.com/photos/10812436 ... psrc=pwrd1


Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Witajcie drodzy kochani biegacze :uuusmiech: . Mam nadzieję, że jesteście świadomi tego, że aktywność ruchowa jest biologiczną potrzebą człowieka :taktak: tak, więc ja jak przystało na homo sapiens zmykam na mój poranny trening :hej: . Nie zbyt mocny, bo to za chwilę nasz Bronek startuje, więc i wy nie przesadzajcie :nienie: . Pamiętajcie o możliwości odbioru pakietów startowych już w piątek pomiędzy godziną 18.00 a 20.00 na hali Olimpii. Tak przy okazji, bo wczoraj nie chciało mi się odpalać kompa na wieczór :hejhej: po naszym środowym treningu a postawiłem na zrobienie sobie jajeczniczki z pomidorkiem i białkowego koktajlu czekoladowo-bananowego to oczywiście serdecznie dziękuję za wspólne bieganie :taktak: . Zrobiliśmy wczoraj porządny interwałowy wysiłek, czyli 10 x 100 metrów z lekką nawiązką, bo Piotr pomierzył na oko, więc było to 117 m. Do tego kilka kilometrów po trasie -plaża- Cerrfur-plaża. No to miłego dnia wam życzę. Andrzej. :hej:

Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Kettlebells dla biegaczy :taktak: : Swing i wstawanie tureckie. To naprawdę super ćwiczenia :taktak: a taki sprzęt nasza AB posiada i tylko od was samych zależy czy z niego skorzystacie :taktak: :taktak: :taktak: . Ja robię to 4x w tygodniu i widzę po sobie pozytywne efekty w postaci o wiele lepszej formy.

http://polskabiega.sport.pl/polskabiega ... xSport3img

Kettlebells: 6 ćwiczeń na brzuch, uda i pośladki

http://fitness.sport.pl/fitness/10,1077 ... xSport3img

Kettlebells dla biegaczy. Trening mięśni brzucha [WERSJA HARD]

http://polskabiega.sport.pl/polskabiega ... xSport3img


Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Pilne :taktak: . Informacja dla biegaczy jadących na Maraton Poznań :sss: . Istnieje możliwość zarezerwowania busa. Przybliżony koszt to około 1600 zł. Z kierowcą na dwa dni. Tą sumę rozkładamy na wszystkich, więc jeżeli będzie nas przykładowo 18 osób to koszt na jednego około 89 zł. Proszę, więc chętnych o dopisanie się na listę lub info abyśmy wiedzieli w miarę szybko czy mamy rezerwować autokar i hotel czy szukamy innego transportu. Pozdrawiam Andrzej.
1.Andrzej 2. Marcin 3. …
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
bogutam
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 26
Rejestracja: 03 gru 2012, 14:09
Życiówka na 10k: 48,06
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

maratończyk pisze:Ok. Marek jak będę już bliżej realizacji to dam znać jaka cena itp. :taktak:

Panie Prezesie , jak tam z tą koszulką będzie?
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

bogutam pisze:
maratończyk pisze:Ok. Marek jak będę już bliżej realizacji to dam znać jaka cena itp. :taktak:

Panie Prezesie , jak tam z tą koszulką będzie?
Oj musisz dać mi czas :taktak: bo jestem dopiero w połowie zbierania rozmiarówki :echech: i pewnie jeszcze chwile to potrwa :hejhej: .
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

8 niekorzystnych połączeń w diecie

http://www.katsuumi.pl/2014/09/8-niekor ... iecie.html


Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
ODPOWIEDZ