POLICE(41) - Stadion OSiR ul.Piaskowa 97. Sobota 9;30!

róża
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 35
Rejestracja: 19 sty 2013, 14:21
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Hej, hej, witajcie towarzysze biegów w Policach!Zamiast napisać tu utworzyłam nowy wątek!Ale już się poprawiam i dziękuję Beatce i Zbyszkowi za pomysł i kontynuację... :taktak:
Dziś biegaliśmy przy lekkim mroziku ( tak około - 5) wiec gdy wróciłam to domownicy pytali : dlaczego jesteś taka czerwona?
Byli "starzy" i " nowi". Jest super! Liczę swoje kółka po 400 m i kółka innych - ile razy mnie mijają! Do biegających samotnie po lesie mam ochotę wołać : przybiegnijcie do nas w sobotę!
Przyjdzie wiosna to nas przybędzie. Wszystkich serdecznie pozdrawiam i do ... soboty :usmiech:
New Balance but biegowy
róża
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 35
Rejestracja: 19 sty 2013, 14:21
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

ps. fotografom bardzo dziękuję! znalazłam się na zdjęciach i wnuczęta nie mogą już nie wierzyć! :uuusmiech:
zdynek1987
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 25
Rejestracja: 20 paź 2012, 22:33
Życiówka na 10k: 33.20
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

witam Różę! :)
dobrze,ze nas odnalazlas na forum:)Dziekujemy za,,cieple" slowa,w tak mrozna zime jak dzisiaj;/ -5C lecz zimne podmuchy wiatru dawaly nam wszystkim oznaki, zaluj jedynie ,ze nie pobieglas z nami na ciepla kawke do galeriDoTi :) bylo milo i sympatycznie gawedzilismy prawie do 12stej:) juz za tydzien uzyskacie propozycje wyjazdu na bieg Kobiet do Berina:) bardzo ciekawy w milym towarzystwie wyjazd (tanio)! nie jestem organizatorem wyjazdu,jednak wiem ,ze rok temu wracajace kobiety nie narzekaly na wyjazd:) 3majmy sie razem w tak licznym jak dzisiaj 13osobowej grupie przez cala zime..do wiosny juz blisko!:)) dziekuje za przybycie wszystkim na trening :) spokojnego weekendu i do zobaczenia za tydzien! ciao
Trener BBL Police zbyszek
róża
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 35
Rejestracja: 19 sty 2013, 14:21
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Informacja o biegu w Berlinie bardzo interesująca! Mam nadzieję,że nie będzie to dłuuuugi dystans! Chętnie się przyłączę a wszytskim życzę dobrych dni w tygodniu, wypełnionych bez wątpienia ( poza pracą i odpoczynkiem) także biegami. :usmiech:
pokrzywb
Wyga
Wyga
Posty: 51
Rejestracja: 27 paź 2012, 19:40
Życiówka na 10k: 40:17
Życiówka w maratonie: 3:47

Nieprzeczytany post

no własnie:) a ja sie przyłączam:-)
bo co da nam większy spokoj i najwieksza dawke pozytywnych endorfin jak nie sport!
biegamy biegamy...-wkońcu to lubimy!;-)
a ja z góry przepraszam,za brak zdj.z ostatniego treningu wrzuce je jeszcze dzis wieczorkiem.
pozdrawiam:)
trener BiegamBoLubie Police Beata
pokrzywb
Wyga
Wyga
Posty: 51
Rejestracja: 27 paź 2012, 19:40
Życiówka na 10k: 40:17
Życiówka w maratonie: 3:47

Nieprzeczytany post

https://plus.google.com/u/1/photos/1016 ... -YWkq_2ASQ

link do zdjęć z soboty 19-01-2013;)
trener BiegamBoLubie Police Beata
Awatar użytkownika
meWho
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 15
Rejestracja: 15 wrz 2012, 11:44
Życiówka na 10k: 39,49
Życiówka w maratonie: 3:56,29

Nieprzeczytany post

pokrzywb pisze:https://plus.google.com/u/1/photos/1016 ... -YWkq_2ASQ

link do zdjęć z soboty 19-01-2013;)
te już przeżyłem . Myślałem, że masz już z 26 stycznia, bo tamtych jeszcze nie znam (^_^)
róża
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 35
Rejestracja: 19 sty 2013, 14:21
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Dziś mamy sobotę a więc BBL a tu minus 10,4 na termometrze! I co to będzie? :niewiem:
Awatar użytkownika
meWho
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 15
Rejestracja: 15 wrz 2012, 11:44
Życiówka na 10k: 39,49
Życiówka w maratonie: 3:56,29

Nieprzeczytany post

róża pisze:Dziś mamy sobotę a więc BBL a tu minus 10,4 na termometrze! I co to będzie? :niewiem:
jak co, fajna zabawa, jak zawsze :D
Jodri
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 1
Rejestracja: 26 sty 2013, 21:15
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Halo halo! Dobry Wieczór!
Dziś byłem u Was pierwszy raz i wiecie co?:D Atmosfera była tak czaderska, że nie czuło się tych -10 tudzież -11! No dobra... może było zimno ( buff zamarzł, tyłek zresztą tyż przez chwilę), ale to tylko wtedy, gdy stanęliśmy na końcu! Jest jednak na to rada! Zamiast tego biegajmy jeszcze więcej! W końcu lubimy prawda?:D

P.S. Standardowo :P:P Kiedy zdjęcia?:D
P.S. 2 Dziękuję wszystkim za ciepłe przywitanie:)
Halo halo! Pozdrawiam!
Piotrek :)
pokrzywb
Wyga
Wyga
Posty: 51
Rejestracja: 27 paź 2012, 19:40
Życiówka na 10k: 40:17
Życiówka w maratonie: 3:47

Nieprzeczytany post

podsyłam link do zdjęc;-) sa juz one od jakiegoś czasu na naszym mailu, wyleciało mi kompletnie z głowy zamieścić je tutaj...wybaczcie...
p.s. BBL-owicze dla ułatwienia, odezwijcie sie na naszego maila, wtedy automatycznie kiedy je wrzuce otrzymacie taką informacje na swoja poczte,pozdrawiam;-)

https://plus.google.com/u/0/photos/1016 ... 5848312305
-...nie widać,że zimno(?) :-)
trener BiegamBoLubie Police Beata
róża
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 35
Rejestracja: 19 sty 2013, 14:21
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Dziękujemy! Widać,że zimno ale i tak liczna z nas gromadka. Do zobaczenia w sobotę : i .... byle do wiosny! :usmiech:
arturrop1
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 15
Rejestracja: 01 lis 2012, 11:01
Życiówka na 10k: 49:12
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Police

Nieprzeczytany post

a mi ostatnio w ogóle nie po drodze na stadion, bo to albo jakieś przeziębienie się przyczepi, albo praca się o mnie upomina akurat właśnie w sobotę, kiedy jest BBL. stąd też i rozleniwienie, brak motywacji, bo trenerów dawno nie widziałem :oczko: i do tego najczęściej zła pogoda, na którą przeważnie zrzucam winę za swoją niemoc biegową :usmiech: ale dziś wreszcie się udało. zrobiłem sobie 15 tkę i byłem niesamowicie happy, że tak łatwo się leciało :taktak: tak więc biegajmy biegajmy i łapmy endorfinki. pozdrawiam wszystkich i do zobaczenia.
róża
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 35
Rejestracja: 19 sty 2013, 14:21
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Ładna mi niemoc - 15 tka! A nas w sobotę bardzo dużo biegało na stadionie choć ...nie wszyscy z BBL. Chłopaki ubrani na zielono wyciskali z siebie wszystkie siły. Najpierw tylko babska grupa z BBL powiększyła sie o stałych bywalców co się w lesie ... pogubili.Do zobaczenia ( czujecie już wiosnę? bo ja tak!)
Awatar użytkownika
meWho
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 15
Rejestracja: 15 wrz 2012, 11:44
Życiówka na 10k: 39,49
Życiówka w maratonie: 3:56,29

Nieprzeczytany post

róża pisze:Ładna mi niemoc - 15 tka! A nas w sobotę bardzo dużo biegało na stadionie choć ...nie wszyscy z BBL. Chłopaki ubrani na zielono wyciskali z siebie wszystkie siły. Najpierw tylko babska grupa z BBL powiększyła sie o stałych bywalców co się w lesie ... pogubili.Do zobaczenia ( czujecie już wiosnę? bo ja tak!)
Róża gwoli wyjaśnienia "nie wszyscy z BbL", zasady akcji są proste - wystarczy raz przyjść na BbL, aby być BbL - nie ma składek, wpisów, nic - liczy się obecność.
ODPOWIEDZ