GRUDZIĄDZ BIEGA

Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

vinci72 pisze:Kilka moich zdjęć z dzisiejszego Rajdu Niepodległości:
https://plus.google.com/u/0/photos/1118 ... 1608316609
Dzięki fajnie wyszły.Widać dużo flag i o to chodziło.
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
New Balance but biegowy
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Witajcie drodzy kochani biegacze :uuusmiech: ze szczególnym naciskiem na nasze biegowe dziewczyny, które uwielbiam ponad wszystko :hej: . Skończył się nasz długi weekend :chlip: i myślę, że był bardzo przyjemny :taktak: . Obfitował w kilka wydarzeń, które będziemy jeszcze nieraz wspominać :taktak: . Dla przypomnienia powiem, że był to koncert, domówka u Ani, morsowanie, rajdy oraz biegi niepodległościowe :szok: . Sami, więc widzicie, że sporo się działo w życiu AB. Jeszcze więcej przed nami :hejhej: . W tym tygodniu zaczynamy naszą przygodę od wspólnego środowego treningu. Z uwagi na prace przy średnicówce spotykamy się przy Realu gdzie swobodnie możemy pozostawić samochód. Godzina pozostaje bez zmian, czyli 18.00. Z uwagi na nasze bezpieczeństwo, duży ruch samochodów i ciemność wolimy nie ryzykować przebiegania przez tą drogę dopóki nie będzie wyznaczonego sensownego i bezpiecznego przejścia na ścieżkę, po której biegamy. Na miejscu pomyślimy, jaka trasę sobie wyznaczyć. Moja propozycja to bieg ścieżką rowerową /chodnikiem w kierunku Chełmińskiej na podbieg przy ul. Jackowskiego. Dla tych, co chcą biec dłużej proponuję przebiec na pasach koło stacji paliw Orlen w kierunku średnicówki gdzie będą nabijać dalej swoje kilometry. Przekażcie ta informacje dalej tym, co nie są na bieżąco z naszym forum a przybiegną jak zawsze w stałe miejsce przy lesie. Cóż jeszcze nas czeka. W piątek w godzinach popołudniowych wyjazd na konferencję sportową do Jeżewa. Dokładny czas jeszcze podam, ale zapewne będzie to 16.15 z parkingu przy Mac Donaldzie i liczę na wasz udział w tym przedsiewzieciu.Po piątku będzie sobota i kolejny nasz trening połączony z ćwiczeniami, morsowaniem i saunowaniem. Już się nie mogę doczekać tych wszystkich atrakcji. Pozdrawiam i życzę miłego dnia Andrzej. :hej:

Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

7 fantazji seksualnych kobiet, które powinieneś znać

http://www.logo24.pl/Logo24/56,85832,14 ... l#BoxLSTxt

Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Witajcie drodzy biegacze. Zwracam się do was z prośbą o rozesłanie prośby do ewentualnych sponsorów chcących wesprzeć Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Liczy się każda złotówka, którą moglibyśmy przeznaczyć na tak szczytny cel, jakim jest pomoc dzieciom i starszym osobom. Jako Akademia Biegania chcemy zorganizować w tym dniu bieg a zebrane pieniążki w całości przekazać w grudziądzkim finale na ręce szefowej sztabu. Już teraz mamy odzew i pierwszych sponsorów, więc musi się udać.

https://docs.google.com/file/d/0By8vpKI ... =drive_web

https://docs.google.com/file/d/0By8vpKI ... =drive_web

Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Czekałem na jakąś dłuższą relację z Gdyni od naszych biegaczy, ale zapewne tak byli zmęczeni :trup: , że już im się nie chciało pisać. Na szczęście jest Facebook i tam info od innych biegaczy było :taktak: . Gratulacje dla wszystkich za godne uczczenie Święta Niepodległości oraz za reprezentowanie barw Akademii Biegania i naszego miasta Grudziądza :uuusmiech: . W takim tłumie zostaliśmy zauważeni przez fotoreporterów. Brawo Grudziądz :hej: .

http://www.dziennikbaltycki.pl/artykul/ ... a-material

http://www.mmtrojmiasto.pl/photo/190404 ... toBrowsing
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
Da_Vido
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 418
Rejestracja: 17 lip 2012, 08:40
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Część członków Akademii Biegania Grudziądz postanowiła świętować niepodległość w Gdyni. 11 listopada odbył się tam bieg będący jednym z czterech składający się w cykl Grand Prix Gdyni w Biegach Ulicznych 2013.
Po przyjeździe skierowaliśmy się do namiotów gdzie odebraliśmy numery startowe i chipy, które następnie odpowiednio zamontowaliśmy na stroju biegowym. Na nabrzeżu postawiono kilka straganów reklamujący buty i odzież sportową oraz literaturę związaną z bieganiem. Można było dokonać pomiaru nacisku stopy na podłożę w trakcie biegu oraz obkleić się kolorowymi taśmami do kinesiotapingu. Wietrzna pogoda nie odstraszała tłumów które tłoczyły się przy tych stoiskach. Niektórzy z członków Akademii poddali się kilku testom. Przed biegiem głównym odbył się marsz oraz poszczególne biegi dla szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Po wypiciu ciepłej herbaty ruszyliśmy na rozgrzewkę, którą poprowadziły dwie młode dziewczyny. Niebo się rozjaśniło i nadszedł czas podążyć w stronę startu. Każdy biegacz miał przypisaną strefę wyznaczoną na podstawie wcześniejszych osiągnięć w biegu dziesięciokilometrowym.
O godzinie 15:00 po wystrzale armatnim z, zacumowanego w pobliżu, okrętu wojennego ORP Błyskawica ponad pięć i pół tysiąca ludzi wyruszyło w trasę XVI Biegu Niepodległości. Początek był trudny , ze względy na duża ilość startujących i tworzące się zatory, ale po pokonaniu około dwóch kilometrów można było biec tempem docelowym. Na trasie było parę szerszych i węższych odcinków oraz nie zabrakło kilku podbiegów. Po drodze mijało się budynek Dowództwa Marynarki Wojennej, pomnik Ofiar Grudnia 1970, Miejską Halę Targową, Urząd Miasta. Ostatnie dwa kilometry przebiegały Bulwarem Nadmorskim gdzie zgromadziły się tłumy obserwatorów dopingujących biegaczy. Na mecie każdy otrzymał ciastko, kubek z kompotem i pamiątkowy odlewany medal.
Obrazek
Przed, w trakcie i po biegu spotkaliśmy kilku biegaczy z Grudziądza oraz okolic. Nie omieszkaliśmy oczywiście zaprosić ich na spotkania do Akademii. Po dniu spędzonym na zwiedzaniu Gdyni w szybkim tempie oraz nawiązywaniu nowych znajomości wróciliśmy, z medalami na szyi, w rodzinne strony.
Pozdrawiam i oczywiście zapraszam na treningi.
Dawid Tekliński
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Grudziądzanie świętowali rocznicę odzyskania niepodległości

http://www.mmgrudziadz.pl/artykul/grudz ... odleglosci

Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

W Święto Niepodległości tłumy odwiedziły grudziądzką Cytadelę [zdjęcia]

http://www.pomorska.pl/apps/pbcs.dll/ar ... otostory30
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Cytadelę odwiedziły tłumy [ZDJĘCIA]

http://www.nowosci.com.pl/look/nowosci/ ... 7&IdTag=29

Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Świętowaliśmy Dzień Niepodległości

http://grudziadz.pl/pl/news/content/5342

Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Cześć i czołem pytacie skąd się wziąłem :hej: . Jestem wesoły biegacz :hahaha: z AB i mam na przedmieściu lasek, do którego was dzisiaj zapraszam :taktak: . Spotykamy się o godzinie 18.00 na parkingu przy Realu, jako że tam mamy możliwość pozostawienia swoich aut. Niestety dotychczasowe miejsce zbiórki przy średnicówce odpada, bo rozkopali nam je na maxa :echech: . Również przebijanie się pieszo pod las będzie dość uciążliwe i niebezpieczne :bum: , dlatego też tymczasowo wybrałem Real. Oczywiście możemy to jeszcze uzgodnić podczas naszych treningów demokratycznie większością głosów :ojoj: . Pobiegniemy sobie ścieżką wzdłuż ulicy na wysokość Orlenu a stamtąd odbicie na średnicówkę chcących zrobić 10 km lub zostajemy na podbiegi :sss: . Pamiętajcie ze żadne przeszkody nie mogą nam biegaczom zepsuć treningu i humoru :nienie: , więc nie marudźcie za bardzo. Przed biegiem omówimy kilka spraw organizacyjnych, o których już mówię abyście byli w temacie i nie pytali a o co chodzi? :hahaha: .
Po pierwsze domykamy listę na wyjazd do Jeżewa gdyż muszę wiedzieć, jaki duży Bus ma być zamówiony przez naszego fundatora, jakim jest MORiW i UM. Wstępnie naliczyłem 17 osób, więc jeśli ktoś się jeszcze nie zdecydował to dajcie mi znać. Wyjazd nastąpi w piątek o godzinie 16.15 z parkingu przy Mac Donaldzie.
Po drugie wczoraj byłem na spotkaniu z organizatorem naszego Sylwestra i przekazuje wam, co i jak. W piątek będę wpłacał zaliczkę, jaką zebrałem od was i załączał listę. Na chwilę obecną mam zapisanych /opłaconych 48 osób + 2 jak myślę Magda i koleżanka się dopiszą. Do tego możemy dokooptować jeszcze 10 osób, więc jak będą spóźnialscy lub ci, co się jeszcze zdecydują to wciśniemy i was. Resztę pieniążków już powoli zbieram na treningach tak abyśmy do tego 24 grudnia wpłacili całość, czyli 120 zł / -50 zł = 70 zł. Dla nas będzie przygotowany jeden stół abyśmy siedzieli razem. Oprócz nas będzie jeszcze około 16 -20 osób. Bawimy się w Restauracji Korsarz w sali z kominkiem a tańczymy w drugiej. Nad muzyką będzie czuwał DJ i wstępnie ustaliliśmy, że będzie to muzyka lat 80-90 i polska, czyli modern Talking i daj mi tę noc poprzez najnowszą Bałkanicę. Jeżeli macie jakieś inne propozycje i zachcianki, co do muzy to dajcie znać DJ to opanuje. Jeżeli macie jakieś predyspozycje, co do napoi wyskokowych to również dajcie znać, aby za bardzo nie mieszać a organizator zakupi nam ją w hurtowni. Jedzenie ma być domowe robione od podstaw i serwowane przez profesjonalnych kelnerów. Co do ubioru to wasz wybór. Może to być koszulka i dżinsy jak i garnitur. Grunt, aby czuć się na luzie, swobodnie i dobrze się bawić.
Po trzecie przemyślcie czy chcemy zbierać na zakup sprzętu grającego na nasze treningi po jakieś 10 zł.
Po czwarte ruszam z listą na wyjazd do Torunia na półmaraton, aby zamówić Busa i chciałbym, aby byli to pewniacy. Zgłaszać można na wszelkie sposoby: mailowo, sms, tel., Facebook….
Po piąte przypominam o szukaniu sponsorów na WOŚP. Na stronie głównej AB zamieszczę o tym jeszcze informację.
Dobrze wystarczy jak na dzisiaj :szok: , bo i tak sporo tego, ale sami widzicie, że powoli zaczynamy działać jak mały klub sportowy. W niedługim czasie ruszę z kampanią informacyjną i wyborczą odnośnie powołania stowarzyszenia, ale to później. Wstępnie termin powołania nas do życia, jako klub to 18 stycznia 2014 r. No to cóż miłego dnia w pracy i widzimy się wieczorkiem. Andrzej. :hej:


Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Triathlon. Najśmieszniejszy finisz w historii?

http://www.sport.pl/Triathlon/1,133288, ... oxSportTxt

Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Spotkanie wolontariuszy WOŚP

To jest tylko taka informacja dla tych, którzy chcieliby zostać wolontariuszami. Jako Akademia Biegania my organizujemy bieg charytatywny w ramach tej akcji i nie ma potrzeby abyśmy chodzili z puszką. Jednak, jeżeli ktoś chce od nas to niech się zgłosi do Edyty Ogonowskiej i zarejestruje.

Trwa akcja przyjmowania zgłoszeń wolontariuszy chętnych do pomocy przy Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Najbliższe zebranie opiekunów szkół i organizacji w Harcówce przy SP 21 zaplanowano na 14 listopada o godz. 17.40.

Przypominamy, że ankiety muszą posiadać załączone fotografie i być wypełnione czytelnie, najlepiej drukowanymi literami. Termin składania deklaracji mija 14 listopada br. Poniżej wzory poszczególnych dokumentów: listy wolontariuszy, ankiety wolontariusza i zaproszenie do współpracy.


Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Rodzinka.pl. To w Grudziądzu i Rulewie nagrywany był odcinek tego popularnego serialu. To również dwa miejsca związane z Półmaratonem Bronka Malinowskiego. Grudziądz to START a Rulewo z swoim pięknym pałacem i parkiem to META. Już 3 MAJA 2014 r. będziecie mieli okazję ponownie obejrzeć te dwa miejsca. Zaproście znajomych niech i oni pobiegną z wami. Naprawdę dla takiej urokliwej trasy warto się troszeczkę spocić. Jeżeli nie maj to będzie również możliwość odwiedzenia tych miejsc w pierwszą sobotę wakacji tj. 28 czerwca 2014 r. startując z plaży miejskiej w Rudniku gdzie Boscy spędzali wakacje w III Edycji Biegu Trzech Plaż.
http://vod.tvp.pl/seriale/komediowe/rod ... 1/12789731


Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Witam drodzy biegacze :uuusmiech: . Przed wyjściem na dzisiejszy wieczorny trening pomyślałem sobie, co też napiszę po powrocie :niewiem: . W tym momencie naszła mnie myśl a może jakiś mały wierszyk ułożę :hejhej: . Tak też zrobiłem. Pisałem z głowy, co mi na myśl przyjdzie zainspirowany dzisiejszą rozmową z pewną dziewczyną :taktak: , która nie mogła dzisiaj pobiegać z nami. Nie jest to wiersz jakiś rymowany, bo i nie jestem poetą. Po prostu lubię pisać i przelewać na papier moje myśli :hej: .

Nastała już ciemna noc,
gdzieniegdzie jasna gwiazda
na niebie mrugnie,
miasto utula się do snu
a my w biegowym stroju
przemykamy truchcikiem po naszym
własnym placu boju.
Marzymy o tym, że możemy wiele.
A ty siedzisz teraz w swoim
ciepłym pokoju i obserwujesz przez okno
uroki nocy i myślisz o nas i naszym znoju.


Wracając jednak do treningu to na spotkanie przy Realu przybyła nas spora ekipa :szok: . Jednak nie jest to najbardziej fortunne miejsce, więc będziemy myśleć dalej z skąd będziemy startować w środę. Pad pomysł, że z parkingu przy Lidlu. Uzgodnimy to w sobotę na kolejnym naszym spotkaniu a w razie, czego szukajcie informacji na naszym forum :taktak: . Przed dzisiejszym startem omówiliśmy kilka spraw organizacyjnych. Ruszyły zapisy na wyjazd do Torunia i już na dzień dobry mamy 23 osoby a będzie pewnie więcej. Na Sylwestra mamy 50 osób i w zapasie 10 miejsc. Do Jeżewa mamy 22 osoby. Więc wszystko się jakoś kręci :uuusmiech: . Jak zawsze podział na podgrupy. Jedna pobiegła do parku a druga na podbieg pod Jackowskiego. Mam nadzieję, że wszyscy się zmęczyli i odpowiednio dotlenili, więc i sen przyjdzie szybko i lepiej się będzie spało. Szkoda tylko, że jutro większość z was będzie musiała wstać z rana do pracy, ale nikt nie mówił ze w życiu będzie lekko :nienie: . Obserwowałem na treningu nasze dziewczyny jak robiły podbiegi i jestem naprawdę z nich dumny :taktak: . Widać jak wielki postęp zrobiły trenując z nami w grupie :uuusmiech: . Podbiegi to dla nich już nie problem a tym bardziej powrót do domu jak zrobiła to Ewa i Gosia. Podziękowania dla Andrzeja, który odwiózł do domu kontuzjowaną Iwonę z bolącym kolanem :ojnie: . Podziękowania również dla naszej Darii za ogóreczki :hejhej: , które już przy Realu były przez nas głodnych biegaczy konsumowane. Fajnie jest mieć takich przyjaciół :uuusmiech: i zapewne przyśnicie mi się w moim śnie :hahaha: . Pozdrawiam i życzę kolorowych snów Andrzej :hej: .


Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
ODPOWIEDZ