Bieganie na Podlasiu

kifarus
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 230
Rejestracja: 08 cze 2009, 09:36
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Białystok

Nieprzeczytany post

Czy my na pewno :) przy planowanej w niedzielę dość niskiej temperaturze chcemy się spotkać? nawet jak sie komukolwiek pokażemy, bo ktoś ambitnie wyjdzie na spacer, to raczej odstraszymy fanatyzmem morsów :) i ze my niezależnie od pogody... niż zachęcimy do fajnej rekreacji. Może odłóżmy to na niedzielę kiedy będzie normalniejsza temp.? Oczywiście dostosuję się i nawet przy -25 st.C będę :), ale wolałabym żeby było chociaż -5!
New Balance but biegowy
Andu
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 25
Rejestracja: 24 kwie 2009, 13:21

Nieprzeczytany post

Informacje dotyczące imprez biegowych w Łomży powinny się pojawić na stronie ŁKB:
http://kblomza.republika.pl/

można napisać maila przez ich formularz kontaktu na stronie z prośbą o przesłanie jakiś informacji dot. lutowego biegu.
Awatar użytkownika
miro375
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 32
Rejestracja: 15 gru 2009, 15:46
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Sowlany/Białystok

Nieprzeczytany post

w Łomży biegu ziomowego raczej nie bedzie ;/ a co z niedzielą spotykamy się ? piękna pogoda ma być tylko torszkę chłodno ;D
sawikos
Wyga
Wyga
Posty: 122
Rejestracja: 22 cze 2009, 11:15
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Białystok

Nieprzeczytany post

Ja, jeśli nic mi nie wypadnie i ból w biodrze nie będą mocniej doskwierać z chęcią stawię się pod ratuszem :-).
Szafran
Wyga
Wyga
Posty: 64
Rejestracja: 22 gru 2009, 12:07
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Znad Rospudy

Nieprzeczytany post

A ja dziś w centrum Warszawy o godz. 8.oo przy mrozie -13 widziałem zapaleńca biegowego jak z chustą na ustach dawał z siebie maximum. A więc do roboty klubowicze, bo konkurencji oddech czuć na plecach. :szok:
babach
Wyga
Wyga
Posty: 84
Rejestracja: 29 lip 2009, 23:27
Życiówka na 10k: 46,10
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Białystok

Nieprzeczytany post

Szafran pisze:... bo konkurencji oddech czuć na plecach. :szok:
Ci za mną myją zęby :) Pogoda zapowiada się przestraszna. Ale na dzień dzisiejszy planuję biegać pod ratuszem.
1269,9 km
Awatar użytkownika
lorak75
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 255
Rejestracja: 28 gru 2008, 20:46
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Białystok

Nieprzeczytany post

sawikos pisze:Ja, jeśli nic mi nie wypadnie i ból w biodrze nie będą mocniej doskwierać z chęcią stawię się pod ratuszem :-).

Boli cię w "zawiasie" biodrowym?
Jeśli tak, to w poniedziałek prześlę ci skan Runners World o tym. Ja wyleczyłem się z tego po jednym ćwiczeniu i od roku ból nie wrócił.
Podlaski Klub Biegowy
http://www.podlaskiebieganie.pl

Strony internetowe Białystok
http://www.komart.eu
kifarus
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 230
Rejestracja: 08 cze 2009, 09:36
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Białystok

Nieprzeczytany post

Sorry chłopaki, ale ja przy takiej temp. wymiękam. Nie będzie mnie jutro. Poczekam na... - 5 :) A zapaleńca w chuście to i w Bstoku widziałam z 2 dni temu. Ale tempo miał mojej 2-letniej Tosi zapakowanej w kombinezon zimowy :hahaha: Jednak podziw mój zyskał za zapał i konsekwencję!!!! Chyba że go tak żona zdenerwowała, że wolał na - 14 niż w domu... :taktak:
Awatar użytkownika
michall1
Wyga
Wyga
Posty: 62
Rejestracja: 06 sty 2010, 15:12
Życiówka na 10k: 45:05s
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: G-wo

Nieprzeczytany post

Mi natomiast niska temperatura nie przeszkadza. :bleble: Dziś było u mnie -14 i biegało się super jeszcze słoneczko z góry grzało.
Obrazek
Szafran
Wyga
Wyga
Posty: 64
Rejestracja: 22 gru 2009, 12:07
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Znad Rospudy

Nieprzeczytany post

A ja dziś przy -16 zaliczyłem 6 km. na biegówkach po zamarzniętym jeziorze. Słoneczko, bez wiatru, super. Jutro zaliczam "dyszkę", ale już bez nart. :hej:
sawikos
Wyga
Wyga
Posty: 122
Rejestracja: 22 cze 2009, 11:15
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Białystok

Nieprzeczytany post

lorak75 pisze:
sawikos pisze:Ja, jeśli nic mi nie wypadnie i ból w biodrze nie będą mocniej doskwierać z chęcią stawię się pod ratuszem :-).

Boli cię w "zawiasie" biodrowym?
Jeśli tak, to w poniedziałek prześlę ci skan Runners World o tym. Ja wyleczyłem się z tego po jednym ćwiczeniu i od roku ból nie wrócił.

Dzięki, będę zobowiązany i spróbuję na pewno tego ćwiczenia, gdyż ból cały czas się odzywa przy dłuższym spacerze więc nie chcę myśleć, co by było przy bieganiu. Tak więc jutro o 14 zamiast pod ratusz wybieram się na kulig :).

Ps. Czy wiadomo już coś na temat koszulek? Czy producent zadeklarował konkretną datę czy bezterminowo ma te swoje wakacje? Jeśli tak to ja już bym zaczął szukać innego :/.
babach
Wyga
Wyga
Posty: 84
Rejestracja: 29 lip 2009, 23:27
Życiówka na 10k: 46,10
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Białystok

Nieprzeczytany post

Żeby nie wyjść na głupiego. Czy ktoś poza mną wybiera się poza mną jutro na 14 pod ratusz?
Przy trzech pozytywnych odpowiedziach jadę. jeżeli nie, zostaję w domu. Pozdrawiam. Tomek.
1269,9 km
Awatar użytkownika
miro375
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 32
Rejestracja: 15 gru 2009, 15:46
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Sowlany/Białystok

Nieprzeczytany post

smigam pod ratusz ;)
babach
Wyga
Wyga
Posty: 84
Rejestracja: 29 lip 2009, 23:27
Życiówka na 10k: 46,10
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Białystok

Nieprzeczytany post

Szkoda że nie ma chętnych poza Miro. No to czekamy na następną okazję do wspólnego biegania. Ja idę około 15 pobiegać wokół Słonecznego Stoku. Jak ktoś chce się dołączyć to moje gg: 5305766
Pozdrawiam
Tomek
1269,9 km
Awatar użytkownika
miro375
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 32
Rejestracja: 15 gru 2009, 15:46
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Sowlany/Białystok

Nieprzeczytany post

czyżby mróz wszystkich wystraszył? ;D wiec trzeba poczekac cieplejsza niedziele ;p
ODPOWIEDZ