GRUDZIĄDZ BIEGA

Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Cześć wszystkim :uuusmiech: . Zapowiadają ładną pogodę w tym tygodniu, więc i biegać będzie się ładnie :taktak: . Ja zaczynam już dzisiaj mój kolejny tydzień biegowy i tak do niedzieli włącznie :szok: . Jak tam! Wybraliście sobie już jakieś zawody :niewiem: z propozycji, jakie wam wczoraj przedstawiłem. To są tylko takie pobieżnie wytypowane, bo w kalendarzu jest ich setki :hej: , ale starałem się wybierać te w pobliżu Grudziądza. Jeżeli macie jeszcze inne propozycje biegów, o których wiecie, że są fajne to piszcie lub dajcie znać :taktak: .
Moja propozycja to jutro-środa gdzie Akademia Biegania organizuje o godzinie 18.00 w Rudniku –Plaża Miejska ostry start z pod bramy :bum: ( pewnie tylko z 10 metrów, ale zawsze ostro). Pamiętajcie, że zaczynam zbierać po 5 zł na Korsarza ( więcej możecie przeczytać o biegu na stronie AB www.akademia-biegania.pl ) gdyż forum tak szybko się przewija że można ten bieg przeoczyć. Oczywiście można też płacić i zapisać się w Informacji Turystycznej na Rynku. Nadal zbieram i zapisuje na koszulki, więc jak ktoś się jeszcze nie zdecydował to proszę zgłosić się do mnie :usmiech: .
Jeżeli ktoś ma jeszcze jakiś znajomych, którzy jeszcze się nie zapisali na Bieg Trzech Plaż, bo obawiają się, że nie dadzą rady to przekonajcie ich, że nie taki diabeł straszny jak go malują i każdy zdrowy człowiek poradzi sobie z dystansem 7 km to zaproście ich niech się troszeczkę spocą w pierwszy dzień wakacji.
No dobra spadam, bo niedługo mam zebranie organizacyjne w związku z B3P a muszę jeszcze tam dobiec. Pozdrawiam i życzę wszystkim miłego dnia Andrzej :hej: .


Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
New Balance but biegowy
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Z cyklu dieta biegacza -Owocowa lista przebojów lata

LINK

Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Uf, co za do południe :grr: . Zaliczyłem ponad 25 km, ale co z tego jak potrzebuję teraz okład z młodych piersi :hejhej: na moją rękę. Zahaczyłem o korzeń :wrrwrr: , ale spokojnie nie mój :hahaha: tylko taki w lesie zaliczając zająca. Już od dawien dawna nie miałem wywrotki. Chyba się starzeję, więc młodzież ma szanse ze mną wygrać w jakimś biegu :hej: .
Dzisiaj mieliśmy kolejne spotkanie organizacyjne B3P. Wszystko się rozkręca :uuusmiech: i jest na dobrej drodze :hej: . Opłaconych osób około 200.Listę uzupełnię wieczorkiem, bo jeszcze mam parę spraw do załatwienia na mieście. Ciągle liczymy na jakąś kaskę od sponsorów :hej: , bo z tym krucho, więc liczę na was drodzy biegacze i sympatycy biegania. Pozdrawiam Andrzej.


Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Na stronie akademii w zakładce zapisy online B3P uzupełniłem listę opłaconych za bieg. sprawdzajcie czy jesteście odznaczeni.Mogą pojawić się jakieśś błędy bo jestem tylko człowiekiem. Kilka osób mam na liscie opłaconych a nie są zarejestrowani.Stan jest na 06.06 i pewnie będą jeszcze opłaty wpływać.Pozdrawiam Andrzej
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Cześć wszystkim :uuusmiech: . Jak to bywa w środy nie rozpisuje się :nienie: , bo widzimy się na wspólnym treningu o godzinie 18.00 przed plaża miejską :taktak: . Ja będę z półgodzinki wcześniej, aby sobie jeszcze jajka pomoczyć :hejhej: , więc kto chce się przyłączyć to zapraszam. Weźcie z sobą coś do picia, bo ma być ciepło :spoko: a nawodnienie to wtedy podstawa. Będę zbierał po 5 zł na Korsarza :echech: (znowuż wyciąga od nas pieniądze-no niestety za darmo to tylko w reklamach banków dają) :hahaha: to postarajcie się o drobne. Jeszcze zbieram i zapisuje na koszulki, bo co rusz ktoś dzwoni i dopytuje. Mamy jeszcze na to troszeczkę czasu, więc zdążycie. Oczywiście nie omieszkam również powiedzieć, iż na organizację Biegu Trzech Plaż również przyjmę dotację :hej: , bo każdy grosz się przyda. Tak, więc do zobaczenia po południu i nie przesilajcie się za bardzo w pracy :hejhej: , bo trzeba będzie jeszcze troszeczkę pobiegać. Pozdrawiam Andrzej.

Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Z cyklu dieta biegacza -Cała prawda o błonniku pokarmowym

http://zdrowie.gazeta.pl/Zdrowie/1,1014 ... l#BoxLSTxt

Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

13 lipca startujemy w Skórczu na dystansie 15 km. ( trasa lasami po południu, więc fajny trening można zaliczyć). Wiem, że są chętni z akademii na ten wyjazd. Właśnie zapisałem się elektronicznie przez formularz zgłoszeniowy: http://www.elektronicznezapisy.pl/events/903/starts/new
Opłata dla tych, którzy do 15 czerwca się zapiszą przez formularz wynosi 20 zł później opłata wzrasta do 30 zł. Zapisy trwają do 10 lipca. Ja już opłaciłem przelewem, więc kto chętny to do formularza start. Z tego, co wiem bieg fajny a o szczegóły popytamy Irka i Piotra, bo byli tam rok temu.


Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Wiem, że późno i niektórzy z was dopiero jutro będą zaglądać na nasze forum, ale co tradycja to tradycja. Tak, więc chciałem podziękować wszystkim za dzisiejszy trening i wspólne bieganie. Jak zawsze spora z nas grupa wyruszyła z pod plaży miejskiej, co robi wrażenie. Na treningu pojawiły się kolejne nowe osoby, które dopiero, co rozpoczynają przygodę z bieganiem i mam nadzieje ze załapią bakcyla nawet pomimo tego, że bieganie przeplatają z marszem. Przecież większość z nas właśnie tak zaczynała a po regularnych treningach sami widzicie, jakie postępy zrobiły. Tak trzymać drodzy biegacze. Dzisiejsza trasa podzielona na dwie a nawet i trzy grupy. Jedna grupa pobiegła krótszą trasę 4 km dwie pozostałe 8 km w różnym tempie. Myślę, że każdy zadowolony i zmęczony teraz po kąpieli myśli o łóżeczku.
Podziękowania, od których powinienem rozpocząć ten wpis dla naszych biegaczy z pod szyldu Akademii Biegania Grudziądz Magdy J. i Wojtka U. Za wsparcie finansowe dla organizatorów Biegu Trzech Plaż. Wiem, że na was biegacze zawsze można liczyć i jak napisała mi ostatnio Magda: „ Przecież gramy do jednej bramki…” Fajnie, że jesteśmy tak zgraną ferajną i to właśnie odróżnia nas biegaczy od zwykłych ludzi niepotrafiących wspólnie się integrować.
Kolejne podziękowania dla kolejnego biegacza, który do mnie zadzwonił i zaoferował doping na B3P przez bębniarzy. Przyda się na pewno niejednemu z nas a i urozmaicenie przez to, co nie miara.
Ze spraw organizacyjnych to pamiętajcie, że jeszcze w sobotę i najbliższą środę będę zbierał po 5 zł i zapisywał na kolejna edycje Korsarza, ( czyli impreza integracyjna przy ognisku poprzedzona aktywnością fizyczną w ten szczególny dzień, jakim jest noc świętojańska). Możemy zabierać z sobą rodziny. Dzieci nie płacą, ale muszą być zgłoszone, aby organizator, czyli MORiW wiedział ile zupek zamówić. Więcej przeczytacie na naszej stronie internetowej lub w informacji turystycznej gdzie można się również zapisywać. Również jeszcze zapisuję i zbieram na koszulki z naszym logo a mam już zebranych i opłaconych, około 50 więc kto chętny to do mnie.
To tak pokrótce, jeżeli chodzi o dzisiejszy dzień no może jeszcze dodam, że zapraszam na powtórkę dzisiejszego magazynu sportowego naszej telewizji kablowej gdzie zachęcam do wzięcia udziału w B3P a jutro wizyta w radiu, aby i tam się po lansować. W końcu prezesura do czegoś zobowiązuje. Na koniec Marcin jeszcze ma do przekazania kilka spraw i również je umieści na forum, więc czytajcie, zaglądajcie i komentujcie. Pozdrawiam i do jutra Andrzej.-Kurczę miało być krótko a jak zawsze się rozpisuję a pewnie i tak wszystkiego jeszcze nie przekazałem.


Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Adrian26
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1971
Rejestracja: 07 cze 2012, 22:17
Życiówka na 10k: 38:14
Życiówka w maratonie: 2:57:08
Kontakt:

Nieprzeczytany post

No trzeba uważać w trakcie biegania, bo można złapać.....kleszcza. Dziś takowego u siebie znalazłem. Raczej zbyt długo na mnie nie pasożytował, bo był stosunkowo mały i dość łatwo udało mi się go wykręcić, w każdym razie trzeba się zawsze dokładnie obejrzeć po treningu :oczko: Mam tylko nadzieje, że skubaniec nie był niczym zarażony. Przeciwko kleszczowemu zapaleniu mózgu jestem zaszczepiony, gorzej oczywiście z boreliozą, na którą szczepionki nie ma. W każdym razie moje pytanie jest takie: czy ktoś kiedyś znalazł u siebie kleszcza i robił później badania krwi może?
Mój blog: http://neversurrender.blog.pl/
Przegrywa tylko ten, kto się poddaje.
Awatar użytkownika
amator76
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 284
Rejestracja: 16 maja 2012, 21:02
Życiówka na 10k: 53
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

B3P za dwa i pół tygodnia, przed nami więc najgorętszy okres przygotowań. Na dzisiejszym bieganiu padła propozycja, żeby w najbliższą sobotę przed treningiem obgadać szczegóły tego co jeszcze mamy do zrobienia i tego co każdy z nas mógłby zrobić. Proponuję więc za głosem swoim i innych, tym którzy mogą, zebrać się w sobotę na plaży miejskiej kwadrans przed dziewiątą i przegadać kilka spraw. Wstępne plany to kompletowanie pakietów startowych w środę 26 po treningu, a pierwsza tura ich wydawania w piątek 28 od 18 do 20. Także w piątek wieczorem znakowana będzie trasa, być może również ustawiany start i meta na plaży. Zresztą pewnie już w przyszłym tygodniu roboty będzie sporo. Każde ręce do tej przyjemniej przecież pracy się przydadzą. A wszystko generalnie zależy od naszych koncepcji i pomysłów, których z pewnością nie zabraknie. Rok temu radziliśmy sobie całkiem nieźle, teraz tez powinno być ok, już nie mogę się doczekać tych zgrzewek z musztardą...
Aha, na stronie AB pojawiła się lista nagród przygotowana na II B3P. Powstała w dużej mierze dzięki staraniom nas biegaczy, którzy organizowali i wciąż organizują kasę i nagrody rzeczowe. Co ważne poza trofeami dla najlepszych wiele nagród będzie losowanych wśród wszystkich uczestników biegu. W takich jak nasze zawodach przede wszystkim dla amatorów, to niewątpliwie dodatkowy plus. Zresztą co tu gadać, liczę, że dzięki temu też coś wygram.
Obrazek
Awatar użytkownika
amator76
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 284
Rejestracja: 16 maja 2012, 21:02
Życiówka na 10k: 53
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Biega ktoś jutro w Rudniku po 19? Szukam chętnych na 10-12 km w tempie konwersacyjnym, czyli jak dla mnie pięć z hakiem. Pozdro biegacze.
Obrazek
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Cześć wszystkim :uuusmiech: . Kolejny ładny dzień przed nami :taktak: , więc czekam na telefon od kolegi, aby zaliczyć kolejny szybki porządny trening :szok: . Na 12.00 umówiliśmy się z Marcinem do naszego radia ESKA na powiedzenie paru słów o B3P, które będą puszczane na ich antenie :hej: . Tak jak już wspomniał Marcin w poprzednim wpisie na forum na sobotnim spotkaniu trzeba by omówić kilka spraw organizacyjnych przed zawodami tak abyście wy drodzy biegacze z AB zaangażowali się w nasz wspólny projekt poprzez pomoc przy na przykład obsłudze biura zawodów, zaangażowanie swoich rodzin do zabezpieczenia trasy poszukaniu wśród swoich znajomych fotografów, którzy pstrykaliby fotki. Oczywiście jest wiele przed nami, ale to jeszcze omówimy. Pamiętajcie, że Bieg Trzech Plaż jest organizowany przez nasza akademię :taktak: i naszych biegaczy :usmiech: dla innych biegaczy nie tylko z naszego miasta, ale i całego kraju. Zapewne również inni biegacze z innych zawodów robią to samo dla nas i my również korzystamy z tego jadąc na zawody do nich. Tak właśnie działają takie cenne inicjatywy. Pozdrawiam i życzę miłego dnia Andrzej. :hej:

Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Z cyklu dieta biegacza-Ekstremalne potrawy. Robaki na talerzu.Wbrew pozorom są przysmakiem i bardzo odżywcze.

http://podroze.gazeta.pl/podroze/56,114 ... l#BoxLSTxt

Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Właśnie wpadła mi do ręki gazetka „Nasz Kurier Grudziądzki „wydawana przez Urząd Miasta. Jest ona roznoszona po całym mieście, więc i pewnie do was dotrze. Na ostatniej stronie jest wzmianka o Akademii Biegania. Dzięki temu jeszcze więcej osób dowie się, że można się do nas przyłączyć a nasza idea rozbiegania grudziądzan nabierze tempa. Bardzo mnie to cieszy :hej: .

Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
balek13
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 26
Rejestracja: 17 cze 2012, 14:18
Życiówka na 10k: 46,01
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Witam! Wczoraj miałem dobre popołudnie: najpierw malutki trening w lesie rudnickim z córką, potem bardzo miła rozmowa z panem Maciejem Gburczykiem - człowiekiem opiekującym się w Ognisku Pracy Pozaszkolnej przy ulicy Chełmińskiej (czytaj MDK - po dawnemu) muzykami w tym "naszymi bębniarzami", a jeeeeszcze bardziej potem, czyli po treningu AB kolejna bardzo miła rozmowa telefoniczna z kol. Andrzejem na temat muzycznego dopingu na B3P w wykonaniu w/w "bębniarzy". Mam nadzieję, że wszystko zagra i będzie to kolejna bardzo dobrze zorganizowana i przeprowadzona impreza biegowa - czego wszystkim życzę. Pozdrawiam Piotr
ODPOWIEDZ