Mazowiecki Park Krajobrazowy

Awatar użytkownika
Renata
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 677
Rejestracja: 08 paź 2007, 17:38
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Warszawa - Gocław
Kontakt:

Nieprzeczytany post

To racja, nie było rozciągania zegarka.
I fajnie się biegało i gadało, choć mało nas było -> fotka
Pozdrawiam,
Renata
http://renataidarek.blogspot.com/
New Balance but biegowy
Awatar użytkownika
Kinga
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 48
Rejestracja: 26 paź 2007, 21:04
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Lublin

Nieprzeczytany post

Hej! niedawno przybyłam w te strony (mieszkam na Gocławiu) i szukam towarzystwa do biegania wieczorową lub poranną porą (może być nawet po lesie z czołówkami ;-)) Nadal spotykacie się w Lesie Sobieskiego? A może ktoś chętny do biegania w okolicach Wisły w terenie, bo odkryłam taką fajną ścieżkę akurat na ok. 10km. Biegam raczej wolno ale potrafię dłuższe dystanse, w razie czego mogę się dostosować i biegać szybciej ;-)
czekam na odzew!
KomPot
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 309
Rejestracja: 22 mar 2013, 16:47
Życiówka na 10k: 45,44
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Kinga pisze:A może ktoś chętny do biegania w okolicach Wisły w terenie, bo odkryłam taką fajną ścieżkę akurat na ok. 10km.
Na razie nie biegam regularnie zatem trudno się zdeklarować ale czy mogłabyś coś więcej napisać o tej ścieżce nad Wisłą?
Awatar użytkownika
Kinga
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 48
Rejestracja: 26 paź 2007, 21:04
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Lublin

Nieprzeczytany post

Awatar użytkownika
henley
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 420
Rejestracja: 12 maja 2007, 23:05
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Warszawa Marysin Wawerski

Nieprzeczytany post

W dniu dzisiejszym spotkałem Gerarda.
Ja kończyłem bieganie w Maryśce, Gerard rozpoczynał.
Miło było spotkać i pogadać z kimś z "weteranów Maryśki".
Do zobaczenia ponownie...
pzdr
henley
,,Nie ma litości, zakładników nie bierzemy..."
Gerard
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 278
Rejestracja: 15 lis 2007, 09:37
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Warszawa Gocławek

Nieprzeczytany post

Jacek, miło było Cię ponownie spotkać, zwłaszcza w biegowych okolicznościach. Fajnie, że wracasz do regularnego biegania :)
Ten "weteran" to brzmi zabawnie - świetnie pamiętam swoje biegowe początki i pierwsze spotkanie z Wami - starymi wyjadaczami (DAR i Ty) - pod marysińskim szlabanem. Z drugiej strony to już prawie 8 la temu było... :lalala: :bum:
-----------------------------------------------------
Pozdrawiam,
Gerard
Awatar użytkownika
Renata
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 677
Rejestracja: 08 paź 2007, 17:38
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Warszawa - Gocław
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Oj, kawałek czasu już się bawimy w to bieganie. Ale jak widać nikomu z nas nie przeszło i co jakiś czas ciągnie nas do Maryśki sprawdzić się. I dobrze, bo człowiek stawy sobie oliwi, łapie kontakt z przyrodą i z domu się ruszy sprzed ekranu.
Wracając do spotkania z Gerardem, to jakoś szczęście mu dopisuje bo i D&R ostatnio miał okazję się z nim pozdrowić.
Przypomniało mi się, że obiecałam podzielić się info o aplikacji do nawigacji na phone. Podczas naszej ostatniej wycieczki rowerowej świetnie się sprawdzała OSM (open steet maps). Największą zaletą jest możliwość korzystania z wcześniej ściągniętych map (przyda się karta SD) w trybie offline (za granicą jak znalazł, no chyba że ma sie roaming unlimited). W wersji Pro ściągasz mapy całego świata, zatem jedynym ograniczeniem na wakacje jest wysokość wygranej w Totolotka.
Teraz testuję inną aplikację, o której mi powiedział ten sam kolega (znajomy "króla gps"), który mi zdradził tajmenicę korzystania z osm. Ta nowa aplikacja działa na podobnej zasadzie, tylko ma jeszcze kilka innych przydatnych ulepszeń i nakładek. Chodzi o Locus (też wersje free i pro).
Miłej zabawy i zacznij używać przed wyjazdem żeby się oswoić, bo trochę do odkrywania jest, no chyba że to tylko ja swoim kobiecym umyślem tak długo ogarniam. Zapewniam jednak, że apka ma tyle funkcji, że to nie jest tylko czytanie mapy i wciskanie guzika "gdzie jestem" (przydatne dla blondynek ;)) aha, fajna jest możliwość wyboru pokazywania na mapach różnych punktów np. atrakcji turystycznych z opisami z Wikipedii, albo parkingów, czy sklepów z godzinami otwarcia, etc. Na obcym terytorium czasem uratuje życie, czasem je umili.
Miłych wojaży wakacyjnych.
Pozdrawiam,
Renata
http://renataidarek.blogspot.com/
Awatar użytkownika
beata
Ekspert/Trener
Posty: 6500
Rejestracja: 21 sty 2003, 11:46
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: W-wa

Nieprzeczytany post

Renata pisze:no chyba że to tylko ja swoim kobiecym umyślem tak długo ogarniam. .
Renata, z moim umysłem chyba jeszcze gorzej, bo ja nawet nie mam iPhone, w obawie, że bym go w ogóle nie ogarnęła ... :hahaha:
A tak serio, to chociaż jeżdżę tu i tam, to jakoś nie potrzebuję, a ilość tych różnych aplikacji rzeczywiście mnie przeraża. Wolę telefony małe, trwałe, proste i z długą żywotnością baterii, obecnie mam dwa i w obu bateria trzyma około 10 dni. W górach czasami nie ma możliwości naładowania, a naładowany telefon trzeba mieć.
Z mapami zaś jakoś sobie poradzę ;).

Miło Was tu znów widzieć :taktak: , jakoś ostatnio właśnie myślałam o wątku i jego żywotności ... :lalala: :)
Awatar użytkownika
Renata
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 677
Rejestracja: 08 paź 2007, 17:38
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Warszawa - Gocław
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Właśnie Gerard mi przypomniał, że istnieje to forum. I choć pewnie już mało kto zagląda ze znajomych to na wszelki wypadek zapytam bo się zbliża taka szczególna okazja:
Biegamy z duchami w Maryśce?
Pozdrawiam,
Renata
http://renataidarek.blogspot.com/
Gerard
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 278
Rejestracja: 15 lis 2007, 09:37
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Warszawa Gocławek

Nieprzeczytany post

No tak, bo teraz panie to tylko te fejsbuki i inne endomonda...
Duchy? Z chęcią. Przypominam Renata, że to Ty jesteś tutaj kierowniczką :)
-----------------------------------------------------
Pozdrawiam,
Gerard
Awatar użytkownika
Renata
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 677
Rejestracja: 08 paź 2007, 17:38
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Warszawa - Gocław
Kontakt:

Nieprzeczytany post

No to jest nas juź dwoje chętnych do biegania. Może jeszcze jakieś inne dobre dusze się pojawią, poczekajmy.
Pozdrawiam,
Renata
http://renataidarek.blogspot.com/
Awatar użytkownika
Yogi!
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 369
Rejestracja: 06 sie 2008, 23:07
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Mazowiecki Park Krajobrazowy

Nieprzeczytany post

Tu Yogi. Witam Mazowieckie Duchy! W tym roku będę duchem, za to w przyszłym to już u chu chu. W okolicach
Nocy Kupały zacznę już ładować czołówkę.

.
.
.
(Po chwili)
Z kronikarskiego obowiązku nadmienię, iż cała aktywność wątkowiczów za ostatnie 12 miesięcy zamknęła się na karcie nr 270. Znaczy się źle nie jest; ktoś pisze, ktoś odpowiada. Jeszcze Polska nie zginęła! Chociaż od zeszłej niedzieli, to kto wie. Łatwo jej nie będzie.
Kto nie ma w głowie
Ten ma w nogach ;)
Awatar użytkownika
henley
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 420
Rejestracja: 12 maja 2007, 23:05
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Warszawa Marysin Wawerski

Nieprzeczytany post

Renata pisze:No to jest nas juź dwoje chętnych do biegania. Może jeszcze jakieś inne dobre dusze się pojawią, poczekajmy.
Zgłaszam akces...
pzdr
henley
,,Nie ma litości, zakładników nie bierzemy..."
Niemir
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 1
Rejestracja: 14 gru 2016, 11:22
Życiówka na 10k: 36:51
Życiówka w maratonie: 2:54:48

Nieprzeczytany post

Zapraszam na grupę i wybiegania, które organizowane są co niedziele w MPK.
Biegamy po całym obszarze Mazowieckiego Parku Krajobrazowego.

Jesteśmy na Facebooku (wystarczy wpisać: Bieganie po Mazowieckim Parku Krajobrazowym).
ODPOWIEDZ