GRUDZIĄDZ BIEGA

Awatar użytkownika
dejw
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 249
Rejestracja: 21 cze 2012, 20:04
Życiówka na 10k: 42:03
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Grudziądz
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Sobota to czas naszych wspólnych treningów, więc widzimy się o godzinie 09.00 Przed plażą miejską :taktak: . Atmosfera pewnie bardziej kameralna, ale na pewno ktoś przyjdzie i tempo na pogaduchy macie zapewnione, bo ścigacze będą się pocić w Kwidzynie.
Ja się wybieram na 9.00 potruchtać więc jedna osoba już jest :taktak:
Powodzenia w Kwidzynie!
New Balance but biegowy
Awatar użytkownika
amator76
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 284
Rejestracja: 16 maja 2012, 21:02
Życiówka na 10k: 53
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Obowiązki i przyjemności rodzinne zatrzymują mnie jutro w Grudziądzu, ale dopiero od 11. Więc do Kwidzyna dojechać nie dam rady (wiem, wiem, miękka faja), ale na poranny trening zdążę jak najbardziej. Czyli jest nas dwóch na miejskiej. Truchtanie otwarte oczywiście dla wszystkich chętnych. Do zobaczenia.
Aha i dobrej zabawy na papierniku biegacze!!!
Obrazek
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Cześć wszystkim :taktak: . Tak szybciutko, bo za chwilę się zbieram na wyjazd do Kwidzyna na kolejne zawody w mojej karierze biegacza :hej: . Nie wiem jeszcze, jaką taktykę przyjmę :bleble: . Uzależnione to zawsze jest od wielu czynników jak choćby pogody czy niepogody oraz do tego czy uda mi się stanąć blisko linii startu abym przez kilka kilometrów nie musiał przebijać się przez osoby, które stają tam, aby po 2 czy 3 kilometrach po wypompowaniu paść na „ryj „ :bum: . Są jeszcze inne czynniki związane z aktualną dyspozycją sportowca. No dobra dość wymówek, pobiegniemy zobaczymy, przeanalizujemy i usprawiedliwimy się na forum. Pamiętajcie, że dzisiaj sobota, więc włączyłem kamerę przy plaży :hejhej: , aby nagrała tych, kogo nie było na treningu. Co najmniej czwóreczkę musicie zaliczyć oraz rozciąganie po biegu :taktak: . Wszystkim pozostałym życzę powodzenia na dzisiejszych zawodach w biegu papiernika :taktak: oraz udanego weekendu. Pozdrawiam Andrzej.
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
dejw
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 249
Rejestracja: 21 cze 2012, 20:04
Życiówka na 10k: 42:03
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Grudziądz
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Hej biegacze :usmiech:
Poranny trening zaliczony.Wbrew pozorom przed plażą miejską stawiła się spora liczba osób.Zebrało się nas około dwudziestu.
Pobiegliśmy zeszłoroczną trasą "Polska Biega" zaproponowaną przez Jarka.Liczyła ona 5 km.Wszyscy dzielnie się spisali i w całości dotarli na metę,a lekko nie było bo oprócz biegania było sporo ćwiczeń :bum: :oczko: Szczególnie witamy nowe osoby i zapraszamy na kolejne treningi,dla przypomnienia jest to środa godzina 18.00 i sobota godzina 9.00 przed plażą miejską.Nic nie stoi na przeszkodzie aby biegać poza naszymi treningami do czego gorąco zachęcamy :taktak:

Coś dla początkujących - http://jak-biegac.pl/plan-treningowy-dl ... h-biegaczy

Pozdro!

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
dejw
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 249
Rejestracja: 21 cze 2012, 20:04
Życiówka na 10k: 42:03
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Grudziądz
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Wobec licznych próśb o zamieszczenie tych zdjęć przypominam,że dzięki bieganiu można schudnąć :taktak:
dejw pisze:Seba to co zrobiłeś ze swoją wagą to mistrzostwo.Mi ta sztuka się udała w dwa lata.
Pierwszy rok dieta,drugi bieganie.
Żeby Sebastian nie był sam dołączę moje fotki.No to teraz możecie się śmiać z dwóch wielorybów :hahaha: :hahaha:
Pozdro!

Obrazek
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Cześć wszystkim. Właśnie wróciliśmy z Kwidzyna z biegu papiernika, więc krótka relacja wam się należy. Po pierwsze jesteśmy prawie najlepsi, jako drużyna zajęliśmy II miejsce zaraz za naprawdę mocną drużyną LKS Zantyr Sztum i przed Akademią Biegania Gdańsk. Szkoda tylko, że dowiedziałem się tego już w domu po wejściu na odpowiednią stronę, więc puchar trzeba będzie odebrać później.
Te 10 km dało nam naprawdę w kość. Jak zauważyliście upał z nieba lał się niemiłosiernie, więc walka nie tylko z sobą, ale i pogodą. Pierwsze 5 km pod wiatr i pod górkę. Później już było z górki. Mimo to karetka kursowała tu i z powrotem a ludzie siadali, aby odpocząć. Na całe szczęście organizatorzy stanęli na wysokości zadania z pełnym profesjonalizmem. Kilka punktów z woda w butelkach oraz kurtyny wodne dawały nam ochłody. Na potwierdzenie ciężkich warunków niech będzie fakt, że na 8 kilometrze minąłem idącego sobie pieszo naszego zwycięzcę półmaratonu Śladami Bronka Malinowskiego Kenijczyka Bonifacego.
Bieg przygotowany na wysokim poziomie począwszy od sprawnego biura zawodów po metę. Widać było, że budżet mieli spory i grosza nie szczędzili. Szkoda, że nie przewidzieli tylko, że z roku na rok coraz więcej osób zaczyna biegać i dla końcówki zabrakło medali, które będą im dosłane pocztą. Z listy wychodzi, że do mety dobiegło 1541 biegaczy i kilku pewnie zeszło z trasy, sporo tez osób pobrało pakiet i nie wystartowało, ale to normalna rzecz na wszystkich zawodach.
Jak zawsze nasza Akademia Biegania była zauważona również i w Kwidzynie a to za sprawa naszej flagi Grudziądz Biega, z którą tym razem pobiegł Irek. Po biegu podszedł do nas reporter lokalnej telewizji i poprosił o wywiad przed kamerą gdyż bardzo spodobał im się pomysł z flagą, którą filmował prawie przez cały bieg i chciałby dowiedzieć się o nas czegoś więcej. Jak zawsze wypchnęli mnie przed szereg mówiąc ze jestem prezesem stowarzyszenia AB, więc nie zdziwcie się jak tak będę przedstawiony ( notabene wybory chyba już nie potrzebne no chyba ze na wice itd.) Nie spokojnie demokracja musi być, więc głosowanie, wybory, kampania będzie.
Teraz podziękowania dla wszystkich naszych biegaczy, którzy wystartowali pod szyldem AB w tym szczególne dla najlepszych, dzięki, którym zajęliśmy II miejsce, czyli Łukaszowi, Andrzejowi (Ja), Adrianowi oraz Ewie. Wielkie brawa dla naszych dziewczyn Magdy B. Magdy J. Aśki, Darii, które walczyły dzielnie na swoich pierwszych zawodach i zasłużenie dostały medal szczególnie, że dokonały tego po miesiącu treningów zaliczonych w ramach szkółki biegania. Dla Alicji i Justyny wytrawnych sportsmenek to była tylko bułka z masłem, ale brawa jak najbardziej się należą. Chłopacy oczywiście jak zawsze stanęli na wysokości zadania i jako zaprawieni w bojach do mety dotarli z uśmiechem na twarzy. Bardzo się cieszę, że mogłem z wami pobiec w tych zawodach.
Jakoś tylko nie udało nam się nic wylosować z nagród od sponsorów. Jedynie takie szczęście dopadło Krzyśka od Misiaków a to za sprawą tego, że sponsorzy wyróżnili biegaczy, którzy w ten weekend obchodzili urodziny. Wszystkiego najlepszego Krzysiu i udanego startu w Kieracie składają biegacze z Akademii Biegania.
Pozostali dzięki temu, że nic nie wylosowali zgodnie z powiedzeniem będą mieli szczęście w miłości. No wiecie ten tego Bara Bara riki tiki tak, jeśli masz ochotę daj mi jakiś znak. Panny powyżej 35 odpadają, mężatki też, bo jesteśmy porządnymi biegaczami. To tak oczywiście poza marginesem. Wiecie znacie mnie.
Prośba do osób, które pstrykały fotki, aby podesłać je na nasz adres akademiabiegania@wp.pl
Pozdrawiam, odpoczywajcie i nawadniajcie się. Andrzej.
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Właśnie ukazał się mój kolejny artykuł na MM Grudziądz -Sposób na puste witryny - lokale z kuchnią z całego świata
Zbieram punkty na bilet do kina :taktak: na wyjście dla 2 osób :hejhej:
http://www.mmgrudziadz.pl/artykul/sposo ... ego-swiata

Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Jak macie możliwość podesłania mi zdjęć z dzisiejszego biegu to prosiłbym o to bo chcę napisać artykuł i podesłać go do gazety.
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Adrian26
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1971
Rejestracja: 07 cze 2012, 22:17
Życiówka na 10k: 38:14
Życiówka w maratonie: 2:57:08
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Bardzo fajna impreza :usmiech: Sprawnie działający punkt wydawania pakietów startowych, dobrze oznaczona trasa, było tylko podobno lekkie przekłamanie co do kilometrów, ale to zdarza się prawie wszędzie :usmiech: Na plus dużo punktów z wodą, no i te "natryski" o których wspomniał Andrzej - fantastyczna sprawa przy takim upale :oczko:
W każdym razie chyba nikt z nas nie spodziewał się, że jako drużyna możemy zająć drugie miejsce :usmiech:
Gratulacje dla wszystkich, że w tej "piekielnej" pogodzie zdołali ukończyć zawody, a dla debiutantów mała zachęta do kolejnych startów - pokonaliście dziś Kenijczyka, bo Wy dotarliście do mety, a on nie :hej:
Mój blog: http://neversurrender.blog.pl/
Przegrywa tylko ten, kto się poddaje.
Adrian26
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1971
Rejestracja: 07 cze 2012, 22:17
Życiówka na 10k: 38:14
Życiówka w maratonie: 2:57:08
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Wysłałem maila do organizatorów z zapytaniem czy będzie mógł ktoś z nas odebrać ten puchar :usmiech:
Mój blog: http://neversurrender.blog.pl/
Przegrywa tylko ten, kto się poddaje.
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Kwidzyński Bieg Papiernika na dystansie 10 km po raz 4-ty urządza wielki spektakl biegowy!

http://www.akademia-biegania.pl/index.p ... &Itemid=90
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Relacja skrócona w kwidzyńskiej telewizji z dzisiejszego biegu. Tylu biegaczy na bieżni robi wrażenie. No i ta nasza flaga 1 minuta, 2:50 i szukajcie dalej.

http://www.tv-kwidzyn.pl/2,272-_bieg_pa ... _2013.html
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Jutro niedziela więc jak ktoś chętny to również biegamy o godzinie 09.00 –plaża miejska rudnik. Niech moc będzie z wami.

Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
Da_Vido
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 418
Rejestracja: 17 lip 2012, 08:40
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Kolejna dobrze zorganizowana impreza biegowa za nami. Przyłączam się do gratulacji dla wszystkich uczestników z Akademii Biegania Grudziądz, a w szczególności dla osób dla których były to pierwsze zawody w życiu. Pierwsze zdjęcia już ukazują się w internecie:
http://biegpapiernika.e-kwidzyn.pl/bieg-2013/
vinci72
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 32
Rejestracja: 31 maja 2012, 22:15
Życiówka na 10k: 1h:12min:35s
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Bardzo fajna impreza w Kwidzynie - atrakcyjny pakiet startowy oraz organizacja na wysokim poziomie.
Mimo doskwierającego upału udało mi się pobić życiówkę o ponad 2 minuty i z czasem 52:06 ukończyć bieg.
Gratuluję drużynie AB zajęcia drugiego miejsca oraz doskonałych wyników poszczególnym biegaczom!
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
ODPOWIEDZ