GRUDZIĄDZ BIEGA

Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Podziękowania za Półmaraton

http://grudziadz.pl/pl/news/content/4532
Ostatnio zmieniony 09 maja 2013, 11:34 przez maratończyk, łącznie zmieniany 3 razy.
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
New Balance but biegowy
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

No dobrze półmaraton za nami, więc czas już zaproponować coś dla mniej zaawansowanych biegaczy, chociaż nie tylko, bo i doświadczeni z chęcią wezmą udział w takiej atrakcji. Już 29 czerwca w pierwszą sobotę wakacji rusza druga edycja Biegu Trzech Plaż. Na dystansie 7 km wokół malowniczego jeziora rudnickiego będzie się można ścigać jak poprzednio a to za sprawą 2 lotnych premii. W ubiegłym roku na start stanęło ponad 180 zawodników. W tym roku zapewne będzie więcej. Zapisy już trwają a więcej na stronie www.akademia-biegania.pl oraz stronie Facebook -Bieg Trzech Plaż którą możecie również polubić jak polubiliście stronę półmaratonu. Organizatorami są Akademia Biegania Grudziądz Miejski Ośrodek Rekreacji i Wypoczynku oraz Klub Sportowy „Olimpia” Grudziądz.
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
amator76
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 284
Rejestracja: 16 maja 2012, 21:02
Życiówka na 10k: 53
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

maratończyk pisze:Podziękowania za Półmaraton

http://grudziadz.pl/pl/news/content/4532
Lizus, najbliżej prezia :hahaha: .
Obrazek
birdy
Wyga
Wyga
Posty: 80
Rejestracja: 01 paź 2012, 12:56
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

amator76 pisze:
maratończyk pisze:Podziękowania za Półmaraton

http://grudziadz.pl/pl/news/content/4532
Lizus, najbliżej prezia :hahaha: .

Też zauważyłem, Andrzej to wie gdzie się usadowić :hahaha:
A nie lepiej było koło pani Małgorzaty Sadowskiej-Rodziewicz (Naczelnik Wydziału Kultury, Sportu i Promocji)... :hejhej:
O niebo ładniejsza od prezydenta :oczko:
Awatar użytkownika
Icenty
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 224
Rejestracja: 11 sie 2010, 13:32
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

amator76 pisze:
maratończyk pisze:Podziękowania za Półmaraton

http://grudziadz.pl/pl/news/content/4532
Lizus, najbliżej prezia :hahaha: .
I tak najlepiej na zdjęciu prezentuje się żyrandol :hahaha:
Obrazek
vinci72
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 32
Rejestracja: 31 maja 2012, 22:15
Życiówka na 10k: 1h:12min:35s
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Adrian26 pisze:Chciałem spytać czy ktoś z Was był może w sklepie "Biegosfera" w Gdańsku i skorzystał z analizy biomechanicznej i doboru butów do biegania?
Analiza kosztuje 25 zł. Jeżeli kupi się buty to jest darmowa. Byłby ktoś zainteresowany wspólnym wypadem w najbliższym czasie, nawet niekoniecznie w maju, ale powiedzmy czerwcu czy lipcu :usmiech: ?
Ja byłem jakiś miesiąc temu. Za badanie nic nie płaciłem. Zaproponowane buty mogłem sprawdzić na bieżni czy dobrze mi się w nich biega oraz porównać np Brooksa i Asicsa zakładając jeden but jednej firmy na jedną nogę, a drugiej na drugą.
Efekt jest taki, że pierwszy raz tak dobrałem buty, że biegam teraz z nieustającym bananem na twarzy w od razu idealnie dobranych kapciach :hej: . Nie obcierają mnie ani nie robią odcisków. Z żadnymi do tej pory tak nie było.
No i wyszło mi, że jestem lekkim pronatorem i potrzebuję butów ze wsparciem.
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Buch - jak gorąco! Uch - jak gorąco! Puff - jak gorąco! Uff - jak gorąco! Lokomotywa ruszyła i powoli nabieramy tempa. W dniu dzisiejszym w papierowym wydaniu gazety Nowości ukazała się spora wzmianka o Biegu Trzech Plaż, za co serdecznie dziękujemy. Na liście startowej ponad 50 osób i co dziennie przybywają nowe. Pamiętajcie, że obniżona opłata w kwocie 10 zł tylko do końca maja. Później startowe wynosić będzie 20 zł, więc też uważamy, że przystępna cena oraz możliwość wystartowania w pierwszy weekend wakacji powinna was zachęcić do aktywnego spędzenia swojego czasu nad malowniczym jeziorem.
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
piotrekh
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 49
Rejestracja: 09 gru 2012, 11:45
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Chciałem spytać czy ktoś z Was był może w sklepie "Biegosfera" w Gdańsku i skorzystał z analizy biomechanicznej i doboru butów do biegania?
Analiza kosztuje 25 zł. Jeżeli kupi się buty to jest darmowa. Byłby ktoś zainteresowany wspólnym wypadem w najbliższym czasie, nawet niekoniecznie w maju, ale powiedzmy czerwcu czy lipcu ?
Daj sobie z tym spokój. Jeżeli ktoś Ci mówi, że analiza biomechaniczna w czymkolwiek Ci pomoże to nie wie o czym mówi albo jest sprzedawcą butów. To tak jakby ktoś Ci mówił, że maść z nietoperza wpływa na wytrzymałość biegową. Naprawdę trzeba być bardzo zdesperowanym żeby wierzyć w czary mary. Zanim się wybierzesz zrobić "test biomechaniki" przeczytaj ostatni numer "Biegania" ( tylko 11 zeta). Dowiesz się więcej i nie będzie potrzebna interwencja ortopedy lub fizjoterapeuty.
piotrekh
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 49
Rejestracja: 09 gru 2012, 11:45
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Lizus, najbliżej prezia
Lizanie dupy to w niektórych służbach norma. Przyzwyczajenia zostają na całe życie. Można się sprzedać za......
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Również w dzisiejszym papierowy wydaniu Gazety Pomorskiej ukazał się ciekawy artykuł naszego kolegi z Akademii Biegania Damiana Drzymalskiego o ciekawej postaci Antonim Czorstku. Muszę wam powiedzieć, że fajnie się to czytało. Jednak miałem lekki niedosyt i zadzwoniłem do Damiana licząc, że dowiem się jeszcze więcej o tym bokserze, który urodził się w Buśni oraz mieszkał i trenował w Grudziądzu.
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

piotrekh pisze:
Lizus, najbliżej prezia
Lizanie dupy to w niektórych służbach norma. Przyzwyczajenia zostają na całe życie. Można się sprzedać za......
Jeżeli chodzi o takie zaczepki to nie mam zamiaru wdawać się w żadne dysputy i nie liczcie że będę kontynuował ten wątek. "Człowiek mądry więcej uczy się od swoich wrogów, niż głupiec od przyjaciół." Benjamin Franklin
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Adrian26
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1971
Rejestracja: 07 cze 2012, 22:17
Życiówka na 10k: 38:14
Życiówka w maratonie: 2:57:08
Kontakt:

Nieprzeczytany post

No, chyba się kolega troche zagalopował...fajnie, że jest ktoś, kto czuwa nad tym wszystkim i rozkręca całą tą biegową machinę :usmiech:
Jeszcze dwa lata temu można było śmiało między "bieganiem w Grudziądzu", a "katastrofą" postawić znak równości - na dzień dzisiejszy wygląda to o wiele lepiej i są ciekawe perspektywy na przyszłość :usmiech:
Mój blog: http://neversurrender.blog.pl/
Przegrywa tylko ten, kto się poddaje.
Awatar użytkownika
amator76
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 284
Rejestracja: 16 maja 2012, 21:02
Życiówka na 10k: 53
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Adrian, jak zwykle głos rozsądku. Pamiętam, że właśnie z Tobą kolego zrobiłem pierwszą zimową, a może jeszcze jesienną, w każdym razie wieczorną dwudziestkę. Biegł chyba jeszcze z nami Dawid. Zawracaliśmy na rogatkach Grudziądza przed Kobylanką. Jak dla mnie było to coś.
Obrazek
Adrian26
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1971
Rejestracja: 07 cze 2012, 22:17
Życiówka na 10k: 38:14
Życiówka w maratonie: 2:57:08
Kontakt:

Nieprzeczytany post

amator76 pisze: Pamiętam, że właśnie z Tobą kolego zrobiłem pierwszą zimową, a może jeszcze jesienną, w każdym razie wieczorną dwudziestkę. Biegł chyba jeszcze z nami Dawid. Zawracaliśmy na rogatkach Grudziądza przed Kobylanką. Jak dla mnie było to coś.
Pamiętam :usmiech: To było 14 października, biegliśmy wtedy we trójkę z Dawidem właśnie :usmiech:
Mój blog: http://neversurrender.blog.pl/
Przegrywa tylko ten, kto się poddaje.
vinci72
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 32
Rejestracja: 31 maja 2012, 22:15
Życiówka na 10k: 1h:12min:35s
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

maratończyk pisze:Również w dzisiejszym papierowy wydaniu Gazety Pomorskiej ukazał się ciekawy artykuł naszego kolegi z Akademii Biegania Damiana Drzymalskiego o ciekawej postaci Antonim Czorstku. Muszę wam powiedzieć, że fajnie się to czytało. Jednak miałem lekki niedosyt i zadzwoniłem do Damiana licząc, że dowiem się jeszcze więcej o tym bokserze, który urodził się w Buśni oraz mieszkał i trenował w Grudziądzu.
Jeśli chcesz to mam fajny numer "Focus Historia" poświęcony właśnie tej tematyce - mogę pożyczyć :taktak:
Obrazek
ODPOWIEDZ