Bieganie na Podlasiu

sawikos
Wyga
Wyga
Posty: 122
Rejestracja: 22 cze 2009, 11:15
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Białystok

Nieprzeczytany post

Nasuwa się pytanie, czy zależy nam szybko na koszulkach czy nie, bo jeśli zależy to ja byłbym nawet za fizycznym przekazywaniem pieniążków np. dla Uli - naszego skarbnika, nawet bez wpłaty na konto stowarzyszenia. W tym celu można wyznaczyć jakiś termin - np. 6 grudnia, do którego wszystkie zdecydowane osoby miałyby przekazać Uli pieniążki i w zależności od szybkości produkcji koszulek - może na biegach sylwestrowych biegalibyśmy już w barwach klubowych :).
New Balance but biegowy
kifarus
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 230
Rejestracja: 08 cze 2009, 09:36
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Białystok

Nieprzeczytany post

Hejka! Fajnie, że się spotkaliscie. Śpiochy żałują i to bardzo!!!! Moja propozycja jest taka: konto moge załozyc w każdej chwili. Podać je na stronie i pieniążki moga juz być wpłacane bezpośrednio na nie. Nie bardzo chcę zbierać gotówkę, a tu na konciel da pierwszych chętnych moglibyśmy np. zbierać do tego 6 grudnia i może udałoby się bieg Sylwestrowy już w koszulkach odbyć. Piotrek, Karol dajcie mi tylko znać na mail co mam robić. Zresztą z Piotrkiem spróbuję się dziś skontaktować. Do karola nie mam kontaktu. I wtedy jak coś szybka lista kto chętny na co + wpłaty na rachunek i możemy działać dalej :):):)
sawikos
Wyga
Wyga
Posty: 122
Rejestracja: 22 cze 2009, 11:15
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Białystok

Nieprzeczytany post

Dziś do Sądu dotarła w końcu odpowiedź z Urzędu Miasta, opiniująca nasz statut. Niestety nie znam jej treści, ale jeśli była dla nas pozytywna, to teraz Sąd bez zbędnej zwłoki powinien zarejestrować stowarzyszenie :).
jacek399a
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 20
Rejestracja: 30 wrz 2009, 14:30

Nieprzeczytany post

Witam, wiecie moze gdzie pracuje nasz coach ze sciezek biegowych :)? bo jesli dobrze kojarze to on pracuje w sklepie sportowym a chcialbym sobie kupic buty jakies do biegania :) I potrzebuje zeby mi ktos doradzil bo nie znam sie na tym kompletnie :)
babach
Wyga
Wyga
Posty: 84
Rejestracja: 29 lip 2009, 23:27
Życiówka na 10k: 46,10
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Białystok

Nieprzeczytany post

A dużo biegasz? No i gdzie biegasz? to może Ci pomożemy razem. :) I do tego sami wymienimy się informacjami o obuwiu.
1269,9 km
jacek399a
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 20
Rejestracja: 30 wrz 2009, 14:30

Nieprzeczytany post

Obecnie biegam co 2 dni mniej wiecej po 10km :) glownie chodniki i asfalt, bo po lesie jest ciezko ze wzgledu na bloto o tej porze roku :)
kifarus
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 230
Rejestracja: 08 cze 2009, 09:36
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Białystok

Nieprzeczytany post

Jeżeli masz na myśli naszego coach'a :) Tomka ze scieżek biegowych Nike to on na pewno w żadnym sklepie nie pracuje. Zajmuje się sportem, ale raczej trenuje niż sprzedaje :):):) Zawsze jednak możesz z nim pogadać i pewnie coś rozsądnego doradzi.
jacek399a
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 20
Rejestracja: 30 wrz 2009, 14:30

Nieprzeczytany post

hmm to widocznie cos pomylilem :) a w niedziele sa dalej spotkania kolo stadionu o 10 ?:)
kamil_k
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 2
Rejestracja: 20 maja 2008, 13:14
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: białystok

Nieprzeczytany post

Szukam partnera/partnerki do biegania w okolichach politechniki. Biegam 3-4 razy w tygodniu po parę kilometrów. Jak ktoś zainteresowany to zapraszam na pw.
Rafalf
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 49
Rejestracja: 26 lip 2009, 11:37

Nieprzeczytany post

Jacek, polecam sklep w galerii Alfa "InterSport" tam jest fachowa obsługa, gość sam biega i zna się na rzeczy ;)
babach
Wyga
Wyga
Posty: 84
Rejestracja: 29 lip 2009, 23:27
Życiówka na 10k: 46,10
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Białystok

Nieprzeczytany post

Osobiście polecam buty Adidas supernova. To bardzo dobre buty do biegania jeżeli chodzi o półkę cenową poniżej 400 zł. A można znaleźć poniżej 300zł. Ja przez ponad rok biegałem w reebokach boston fury za 129 zł i przebiegłem w nich ponad 1000 km i dalej działają. Jak przesiadłem się na nie ze zwykłych butów miejskich to poczułem jak fajnie jest biegać w butach przeznaczonych do biegania. Teraz przesiadłem się do adidas adizero i znów jestem zachwycony. Z tym, że adizero maja bieżnik do przełajów, ale jak biegam po chodniku to nie przeszkadza. Reasumując, jak nie masz kasy to kup sobie jakieś tańsze buty znanej firmy z jakimś systemem amortyzacji i będziesz szczęśliwy . Pamiętaj by kupić trochę za duże by nie ranić palców. Oczywiście mają być to buty z przeznaczeniem do biegania a nie jakieś błyszczące buciki typu "city". Poczytaj sobie też w necie o pronacji. A tu jakiś link, być może pomocny
http://www.biegajznami.nsk.pl/nasze_stopy.htm
1269,9 km
jacek399a
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 20
Rejestracja: 30 wrz 2009, 14:30

Nieprzeczytany post

ok dzieki za wszelkie info :) przeznaczylem na buty kolo 200zl , wybiore sie tam do alfy i poczytam troche w necie :)
babach
Wyga
Wyga
Posty: 84
Rejestracja: 29 lip 2009, 23:27
Życiówka na 10k: 46,10
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Białystok

Nieprzeczytany post

Bywasz w Warszawie?
1269,9 km
jacek399a
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 20
Rejestracja: 30 wrz 2009, 14:30

Nieprzeczytany post

hmm niezbyt :) w tym roku bylem tylko na Biegu Powstania Warszawskiego i Biegu Niepodleglosci :):P a jak narazie biegam ciagle w halowkach i mam juz tego dosc :):P
babach
Wyga
Wyga
Posty: 84
Rejestracja: 29 lip 2009, 23:27
Życiówka na 10k: 46,10
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Białystok

Nieprzeczytany post

Jakbyś znalazł odpowiedni model w sklepie i przymierzył to potem można dokładnie takiego samego poszukać w sieci. Numeracja w centymetrach jest dobrą numeracja do kupowania w sieci. Tzn jak wybierzesz sobie buty np. 29cm to możesz spróbować takie kupić na odległość. Szczególnie, że buty do biegania kupujemy za duże.
1269,9 km
ODPOWIEDZ