GRUDZIĄDZ BIEGA

Awatar użytkownika
dejw
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 249
Rejestracja: 21 cze 2012, 20:04
Życiówka na 10k: 42:03
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Grudziądz
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Ogólnie rozdzielczość słabiutka.Już lepsze transmisje są z halówki regionalnej...Cóż miejmy nadzieję,że organizatorzy wyciągną wnioski.
New Balance but biegowy
alutek
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 40
Rejestracja: 12 maja 2012, 12:39
Życiówka na 10k: 51:11
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

OOOOOOgromne gratulacje dla Andrzeja, "zszedł" poniżej 3 godzin!!!!! :hahaha: W klasyfikacji ogólnej był 50! a swojej kategorii wiekowej 12! z czasem 02:59:19. Pozostali dzielnie nadal biegną. Trzymamy kciuki :oczko:
damian_91
Wyga
Wyga
Posty: 116
Rejestracja: 19 maja 2012, 17:56
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

alutek pisze:OOOOOOgromne gratulacje dla Andrzeja, "zszedł" poniżej 3 godzin!!!!! :hahaha: W klasyfikacji ogólnej był 50! a swojej kategorii wiekowej 12! z czasem 02:59:19. Pozostali dzielnie nadal biegną. Trzymamy kciuki :oczko:
Przyłączam się do gratulacji! Andrzeja stać było na zejście poniżej 3h. Wynik to czas brutto czy netto?

No i gratulacje dla Zbyszka za życiówkę w Gnieźnie na 10 km :oczko:
Nie od razu Rzym zbudowali, prawdopodobnie nigdy żaden człowiek nie przejdzie Mount Everest w jeden dzień - pewnych spraw w mgnieniu oka nie przeskoczysz, dlatego trenuj, a kiedyś przyjdzie Twój dzień chwały.
alutek
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 40
Rejestracja: 12 maja 2012, 12:39
Życiówka na 10k: 51:11
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

No to mamy kolejną grupę MARATOŃCZYKÓW :hahaha: WSZYSCY dzielnie się spisali, super wyniki!!! Ogromne gratulacje!!!!
Awatar użytkownika
dejw
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 249
Rejestracja: 21 cze 2012, 20:04
Życiówka na 10k: 42:03
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Grudziądz
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Super czasy! Gratulacje! :taktak:
Andrzej w końcu się postarał :bleble:
Adrian26
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1971
Rejestracja: 07 cze 2012, 22:17
Życiówka na 10k: 38:14
Życiówka w maratonie: 2:57:08
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Gratulacje dla wszystkich :usmiech: Trzymałem dziś kciuki za Was w trakcie rozbiegania :usmiech: Co prawda biegłem w porównaniu do Was "tylko" 23 km i musiałem zacząć o 7:30, ale i tak o 9 byłem myślami w Łodzi :usmiech:
Mój blog: http://neversurrender.blog.pl/
Przegrywa tylko ten, kto się poddaje.
początkująca_pl
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 17
Rejestracja: 06 sty 2013, 21:54
Życiówka na 10k: 55m:57s
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Gratulacje dla Andrzeja za super wynik. Wielkie gratulacje również dla debiutantów w maratonie i całej reszty startujących.

Zbyszek - brawo za życiówkę na 10km
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Dziękuję wszystkim, że trzymaliście za nas kciuki, gdy my męczyliśmy się w Łodzi. Duży szacunek i brawa dla Alicji, Irka, Dawida, Sebastiana, Marcina, Rafała, Janusza za to, że chcieli wystartować w tym na tym morderczym dystansie pod szyldem Akademii Biegania. Dziękuję również Marcinowi od Alicji żonie Dawida oraz rodzinie Sebastiana za doping naszym zawodnikom. Z mojej strony powiem, że faktycznie trasa bardzo fajna i wymarzona do robienia dobrych czasów. Pogoda również wszystkim dopisała. Tak jak już wiecie udało mi się zejść poniżej 3 godzin a dokładnie 2: 59: 19 i myślę, że to jeszcze nie wszystko, na co mnie stać. Mogłem pobiec troszeczkę lepiej, ale nie było prowadzących na 3h a jedynie na 2: 50 i to z nimi trzeba było mi się zabrać. Nie będę opisywał, co czuli i jak pobiegli pozostali zawodnicy, bo chciałbym, aby sami to uczynili zachęcając innych do wytaczania sobie kolejnych celów w ramach naszej AB. Jeszcze raz dziękuję i małe foto z Przemkiem Babiarzem, którego zaprosiliśmy do wspólnego foto i małej pogawędki gdyż lans musi być.
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maciek75
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 197
Rejestracja: 09 maja 2012, 22:13
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Gratulacje dla całej ekipy, świetne wyniki. Andrzej, nie zawiodłeś jako kapitan drużyny, coś mi się wydaje, że to zasługa tych kolanówek :hahaha:
Obrazek
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

dejw pisze:Super czasy! Gratulacje! :taktak:
Andrzej w końcu się postarał :bleble:
Gratulowałem już Zbyszkowi życiówki na 10 km z Gniezna ale równiez zrobię to oficjalnie na forum -GRATULACJE. Dla wszystkich grudziądzkich biegaczy informacja.AKADEMIA BIEGANIA ZAPRASZA WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO WSPÓLNYCH TRENINGÓW. Co innego bieganie samemu a co innego w grupie. Jak do nas nie zawitacie to nie dowiecie sie jakie są z tego korzysci.Już 20 kwietnia o godzinie 09.00 ruszamy z przed plaży miejskiej z kolejna edycją organizowaną przez MORiW a prowadzoną przez biegaczy z AB przygotowujących osoby chcące rozpocząć przygodę z bieganiem.Obiecujemy że jesteśmy w stanie przygotować was do zdobywania medali .
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

żeby uświadomić wam jaki wielki wysiłek włożyliśmy w ten bieg to powiem że każdy z nas spalił ponad 3 tys,kalori i żeby to nadrobić to w drodze do Grudziądza nie obeszło się bez porządnego obiadu.Stół uginał sie od szaszłyków,karkówek z grila,frytek,zup....
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Żeby nie było że nie promowaliśmy naszego miasta. Od razu po przyjeździe wywiesiliśmy nasz baner w hotelu gdzie spaliśmy a na który nasi biegacze zorganizowali zrzutkę.
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Wyjazdy na zawody z Akademią Biegania to nie tylko myślenie jak tu dobrze pobiec ale również zwiedzanie nowych ciekawych miejsc.Było co w Łodzi zwiedzać i niektórych aż rozbolały nogi.Dzięki rodowitemu łodzianinowi Sebastianowi i Kasi udało nam się zwiedzić muzeum i inne ciekawe miejsca związane z tym miastem. Zaliczyliśmy równiez kilka restauracji w tym Magdy Gesler,żydowska anatewkę ,sushi i wiele innych ...
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Cześć wszystkim :uuusmiech: .Emocje związane z wczorajszym maratonem już powoli opadają :bum: jednak pewnie nie raz jeszcze wrócę do tego tematu czy to na forum czy na wspólnych treningach opowiadając jak jest fajnie wyjechać grupą przyjaciół na takie zawody :hej: .
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Nawet Ja :hahaha: doświadczony biegacz odczówam skutki niedzielnego maratonu i jest tak za każdym razem :taktak: gdy wracam z zawodów i nie ma w tym nic złego czy nagannego to normalne.Wiecie o czym mówię. :niewiem:

Opóźniona bolesność mięśni


Zespół opóźnionego bólu mięśniowego (DOMS - ang. delayed onset muscle soreness) – ból mięśni pojawiający się 24-72 godzin po intensywnym wysiłku. Ustępuje po 5–7 dniach[1]., nazywany popularnie „zakwasami”. „Zakwasy” kojarzone są błędnie z występowaniem kwasu mlekowego w mięśniach. W istocie kwas mlekowy zostaje wypłukany z tkanki mięśniowej przez przepływająca krew już w 1-2 godzin po intensywnym wysiłku i jest zużywany przez wątrobę do różnych procesów (np. glukoneogenezy), a zatem kwas mlekowy po wysiłku nie zalega w mięśniach.
Mam zakwasy. Pomocy!
Jeśli natomiast już wystąpiły zakwasy po intensywnym treningu to na szczęście jest kilka sposobów na ich zmniejszenie. Zamiast bezczynnie leżeć i czekać aż same odejdą wypróbuj kilka sprawdzonych sposobów na zmniejszenie zakwasów:
Spożywaj odpowiednią ilość białka i innych wymaganych składników odżywczych, które umożliwią regenerację mięśni.
Zwiększ dopływ krwi do uszkodzonych komórek poprzez delikatną aktywność fizyczną taką jak np. spacer. Przyspieszony przepływ krwi do komórek pozwala na szybsze ich zaopatrzenie w składniki odżywcze i umożliwia ich szybszą regenerację.
Skorzystaj z sauny. Dzięki temu poprawisz ukrwienie mięśni i pozbędziesz się napięcia.
Skorzystaj z masażu rozluźniającego. Masaż także pomaga zwalczać zakwasy poprzez doprowadzenie do lepszego ukrwienia mięśni i ich rozluźnienia.


Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
ODPOWIEDZ