Bieganie na Podlasiu

Awatar użytkownika
lorak75
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 255
Rejestracja: 28 gru 2008, 20:46
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Białystok

Nieprzeczytany post

OK. Sprawę napisów biorę na siebie. Moja żona (również klubowiczka) ma dostęp do samoprzylepnych folii.
Zrobi jakiś napis, który przykleimy sobie na plecy + mały pasek na ramię.

ps. Jak tam Paweł - jedziemy razem?
New Balance but biegowy
babach
Wyga
Wyga
Posty: 84
Rejestracja: 29 lip 2009, 23:27
Życiówka na 10k: 46,10
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Białystok

Nieprzeczytany post

Mnie poznacie po koszulce "Pogromcy Niemocy" "Babach"
Awatar użytkownika
lorak75
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 255
Rejestracja: 28 gru 2008, 20:46
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Białystok

Nieprzeczytany post

Aha - niech ktoś weźmie aparat cyfrowy, zrobimy sobie wspólne zdjęcie, które umieścimy na stronce, oraz roześlę w formie komunikatu prasowego na różne portale.
Awatar użytkownika
Adam Klein
Honorowy Red.Nacz.
Posty: 32176
Rejestracja: 10 lip 2002, 15:20
Życiówka na 10k: 36:30
Życiówka w maratonie: 2:57:48
Lokalizacja: Polska cała :)

Nieprzeczytany post

Trochę was trzeba popromować. :)
Info o was jest na stronie głównej.
Siekier83
Wyga
Wyga
Posty: 64
Rejestracja: 09 lut 2009, 20:41
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Białystok

Nieprzeczytany post

Adam Klein pisze:Trochę was trzeba popromować. :)
Info o was jest na stronie głównej.
Dzięki promocja zawsze się przyda :)
Awatar użytkownika
lorak75
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 255
Rejestracja: 28 gru 2008, 20:46
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Białystok

Nieprzeczytany post

Adam Klein pisze:Trochę was trzeba popromować. :)
Info o was jest na stronie głównej.
Wielkie dzięki ! :)
Siekier83
Wyga
Wyga
Posty: 64
Rejestracja: 09 lut 2009, 20:41
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Białystok

Nieprzeczytany post

no to teraz jest już nas 6 :) nieźle a może będzie jeszcze lepiej. Wszystkich wahających się kolejny raz zachęcam do startu. Ja nawet żonę namówiłem i będzie to jej debiut w półmaratonie. A jak nie Ełk to Łomża. Narazie widzę, że tylko Krzysztof się tam wybiera. Ja niestety pewnie nie wystartuje (sezon wesel w końcu w pełni), a chciałbym bo Półmaraton Łomżyński to impreza godna polecenia - organizowana przez biegaczy dla biegaczy. Do Białegostoku na zawody zawsze przyjeżdża spora grupa z Łomży, przydałoby się wiec żeby i nas reprezentowała tam jakaś większa grupka. Może na zachętę wspomnę, że po biegu zostanie rozlosowane ok 100 nagród wśród wszystkich którzy ukończą bieg.
Awatar użytkownika
lorak75
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 255
Rejestracja: 28 gru 2008, 20:46
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Białystok

Nieprzeczytany post

Cześć
Załatwiłem 6 polarów dla naszych klubowiczów startujących w Ełku.
Dla wszystkich wziąłem rozmiar L + jeden XL dla Wojtka.

Polary są czerwone (Jaga) i mają nadrukowany napis Województwo Podlaskie (czyli w temacie).

Dodatkowo być może uda mi się załatwić 6 kapeluszy na konkurs pod hasłem "Włóż kapelusz"
http://www.wrotapodlasia.pl/pl/wiadomos ... pelusz.htm
Tak więc zrobilibyśmy w nich zdjęcia na tle np. mety półmaratonu i wzięlibyśmy tym samym udział w konkursie na promocję miasta (wygrać można aparat).
BNK
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 15
Rejestracja: 22 cze 2009, 11:32
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Białystok

Nieprzeczytany post

znalazłem bardzo fajne koszulki (oddychające) firmy Regatta (nowe) w sklepie Fatałaszek na Kolejowej (obok Madro) ost pietro, po 20 zł, kolor szaro szary, ja i Krzysiek Z. będziemy w nich występowali :) wpadnijcie zobaczyć
kifarus
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 230
Rejestracja: 08 cze 2009, 09:36
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Białystok

Nieprzeczytany post

fajnie jest zobaczyć nas na głównej stronce! Dzieki bardzo Adam. Czytam o waszych przygotowaniach i zazdroszczę. Ale w tym roku jeszcze za cienka jestem na półmaraton, chociaż gabaryty moje znowu nie takie cienkie :):):) I polary i koszulki i kapelusze wkładajcie co chcecie, aby było widać że w Białymstoku siła biegaczy!!! I postrach siejcie, i niech wasze plecy tylko oglądają z pieknym logo klubu!!!! tego wam zyczę, a za roku może z wami... Jak już odpoczniecie to może jakieś sptkanie regenreacyjne byśmy zrobili? to już pewnie wrzesień bbędzie więc i w niedzielę pod Zwierzyńcem częściej się spotykac bedziemy... A na razie trzymam kciuki za czasy, a na górce między 10 a 11 km jestem duchowo z wami :):):)
Awatar użytkownika
lorak75
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 255
Rejestracja: 28 gru 2008, 20:46
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Białystok

Nieprzeczytany post

kifarus pisze:fajnie jest zobaczyć nas na głównej stronce! Dzieki bardzo Adam. Czytam o waszych przygotowaniach i zazdroszczę. Ale w tym roku jeszcze za cienka jestem na półmaraton
Jeśli chcesz możesz pobiec ze mną (z racji sporego osłabienia postanowiłem podejść do sprawy relaksacyjnie i będę biegł gdzieś na wynik 2:20 - 2:30.)

Natomiast jeśli chodzi o polary udało mi się zamienić 3 sztuki na XL

dostaną je:
- Wojtek
- Jego kolega (info z telefonu)
- Janusz (pomyślałem, że też kawał chłopa) :)
Siekier83
Wyga
Wyga
Posty: 64
Rejestracja: 09 lut 2009, 20:41
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Białystok

Nieprzeczytany post

kifarus pisze: Ale w tym roku jeszcze za cienka jestem na półmaraton
Nawet nie wiesz jak się mylisz. Na pokonanie półmaratonu masz 3 godziny, to daje tempo około 8min.30 sec. /km Jeśli nie czujesz się na siłach żeby cały czas biec to możesz spróbować pokonać dystans metoda Galloway'a. Link http://www.polmaratonwarszawski.pl/tren ... f-galloway W Ełku będziemy w co najmniej 8 osób. Narazie jest 6 na liście startowej ale z tego co wiem to jeszcze 2 kolejne zapiszą się na 100%. Tylko Maratonka ma więcej zawodników :)
Awatar użytkownika
lorak75
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 255
Rejestracja: 28 gru 2008, 20:46
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Białystok

Nieprzeczytany post

Jeśli się zdecydujesz biegnę z tobą choćby i 3 h
babach
Wyga
Wyga
Posty: 84
Rejestracja: 29 lip 2009, 23:27
Życiówka na 10k: 46,10
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Białystok

Nieprzeczytany post

Dziś (28.08) biegając po dwudziestej spotkałem na Popiełuszki (po przeciwnej stronie niż ja) dziewczę i na alei Jana Pawła II mężczyznę. Czy to może był ktoś z was?
kifarus
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 230
Rejestracja: 08 cze 2009, 09:36
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Białystok

Nieprzeczytany post

dzięki Kusiciele!!! Już już miałam wbrew rozsądkowi poddać się i pobioec z wami, ale... kumpelki babski wieczór urządziły wczoraj i teraz kondycja już wogóle kuleje. Nic to... W przyszłym roku... zobaczymy. babach to dziewczę - jeżeli o tej samej dziewczynbie mówimy - widuję często na tej trasie. Ostatnio strasznie jej zadzrościłam. W piątek poranne pękne mgły, jadę do pracy, a ona z biegania wracała, tuż przed ósmą rano. Ale musiało jej się fajnie biegać w takich klimatach, pomyślałam. Wieczorem to już nie było to :) Chłopaki trzymam kciuki i napiszcie jak było.
ODPOWIEDZ