Mazowiecki Park Krajobrazowy

Awatar użytkownika
Kazig
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 2518
Rejestracja: 01 paź 2001, 11:12
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Warszawa Targówek
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Będziesz musiał nam zdradzić co przypalałeś przed startem ;) bo taki jakiś rozanielony na tych zdjęciach jesteś ;)
Gratulacje!

Renata,
Rower jakby co jest mtb, pojeździmy wkrótce kurcze.
Jutro wybieram się pod szlaban
New Balance but biegowy
Awatar użytkownika
Renata
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 677
Rejestracja: 08 paź 2007, 17:38
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Warszawa - Gocław
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Dzisiaj szlaban jest obowiązkowy. Żelaznego zdobywcę czerwonego, frankfurckiego dywanu będziemy podrzucać do góry :hej: . Heej, hoop, hooop. I jeszcze raz. Panowie, wysoko do góry. Piotrek szykuj się.

KaziG sam byś się rozanielił na maratonie po 180 km mocnego roweru :oczko: . Dajcie spokój, kosmita nam urósł pod bokiem, a my o tym nie wiedzieliśmy do tej pory. Musiał chłopak pojechać aż na niemiecką ziemię żeby nam o tym powiedzieć :lalala: .
Pozdrawiam,
Renata
http://renataidarek.blogspot.com/
Awatar użytkownika
izaA
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 166
Rejestracja: 21 gru 2008, 18:49
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

No właśnie, bo ja to neofitka we wszystkim jestem...jest rozgrywany jakikolwiek IM w Polsce? Tak z ciekawości pytam :-)
Awatar użytkownika
henley
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 420
Rejestracja: 12 maja 2007, 23:05
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Warszawa Marysin Wawerski

Nieprzeczytany post

O której spotanie ze StalowymPiotrkiem? :hej:
pzdr
henley
,,Nie ma litości, zakładników nie bierzemy..."
Awatar użytkownika
darek284
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 748
Rejestracja: 23 kwie 2004, 11:11
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Warszawa-Gocław
Kontakt:

Nieprzeczytany post

izaA pisze:No właśnie, bo ja to neofitka we wszystkim jestem...jest rozgrywany jakikolwiek IM w Polsce? Tak z ciekawości pytam :-)
Nie ma, za IM trzeba słono zapłacić. 6 września będzie w Borównie triathlon rozgrywany na dwóch dystansach: połówce (1,9, 90, 21) i całym, czyli coś jak IM: 3,8 km pływania, 180 km roweru i na deser 42 km biegu.
henley pisze:O której spotkanie ze StalowymPiotrkiem?
19 przy szlabanie :hejhej:
Pozdrawiam,
Darek
Awatar użytkownika
izaA
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 166
Rejestracja: 21 gru 2008, 18:49
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

darek284 pisze: Nie ma, za IM trzeba słono zapłacić.
Płacą uczestnicy czy organizatorzy? Chodzi o prawa do nazwy, czy dobrze rozumiem? Bo przecież cały triatlon to już te same dystanse, tak?

Ale o czym my dyskutujemy, dla mnie maraton jest jeszcze poza zasięgiem...dopóki go nie przebiegnę :bum:
Awatar użytkownika
darek284
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 748
Rejestracja: 23 kwie 2004, 11:11
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Warszawa-Gocław
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Płacą organizatorzy za możliwość używania znaku IM. Opłatę przerzucają na uczestników, których ten znak przyciąga. Zgadzają się płacić kosmiczne sumy za to by na mecie osiągnąć status IM :lalala:
izaA pisze:Ale o czym my dyskutujemy, dla mnie maraton jest jeszcze poza zasięgiem...dopóki go nie przebiegnę
Dokładnie w ten sam sposób, komentowaliśmy w 2004 roku możliwość przebiegnięcia maratonu :hejhej:
Ja stawiam na różnorodność, tak jak Kazig. Samo bieganie to pikuś w porównaniu z uprawianiem trzech konkurencji równocześnie. W tamtym roku, biegając około 200 km miesięcznie (z rekordem w sierpniu 441 km) mieliśmy dwa wolne dni. W tym roku biegamy około 40-50 km miesięcznie, a wolnych dni nie mamy :hej:
Pozdrawiam,
Darek
Awatar użytkownika
izaA
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 166
Rejestracja: 21 gru 2008, 18:49
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Kibicuję i podziwiam...pływać najpierw się muszę dobrze nauczyć, na szczęście rower miałam od dziecka :bum: Dlatego pozostanę przy 140 km na miesiąc :bleble:
Awatar użytkownika
darek284
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 748
Rejestracja: 23 kwie 2004, 11:11
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Warszawa-Gocław
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Najlepiej z tym pływaniem zacząć jak najwcześniej. Jak później przyjdzie ochota na tri, będzie jak znalazł. :hejhej:
Pozdrawiam,
Darek
Awatar użytkownika
izaA
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 166
Rejestracja: 21 gru 2008, 18:49
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Na razie nie mam motywacji :ech:
Awatar użytkownika
Yogi!
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 369
Rejestracja: 06 sie 2008, 23:07
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Mazowiecki Park Krajobrazowy

Nieprzeczytany post

Panie dzieju!
Wyczyn to nie lada. Podziwiam.
Gratulacje Piotrze od Yogiego!
Dodam, że w moich leśnych stronach szanuje się trzódkę, która mało ryczy a dużo mleka daje. :bum: Nawet nie wiedziałem, że dużo pływasz. Konstatuję, bo ze zwykłego niedzielnego pluskania przepłynąć prawie cztery kilometry w tempie chyba nie ujdzie.
Podobnie jak Iza, jestem lajkonikiem w sprawach żelastwa, ale żeby mieć skalę wyobrażenia swej kruchości zaindaguję:
Ilu naszych krajanów (zwłaszcza amatorów) zostało dotychczas iron(wo)manem?

Wróciłem z wojaży.
Szklarska jak Szklarska, ale Wolin mnie zachwycił: Cudne tereny do biegania i pedałowania - górskie klimaty (sic!), puste asfalty, a wokół najpiękniejsza buczyna jaką dotychczas misiowe oczy widziały. Całość pod ochroną przysługującą parkom narodowym, ale na off-road jest sporo dostępnych śmiertelnikom dróg leśnych. Pływać też można - w morzu (jedno) bądź jeziorach (wiele).
Aha, jakuszycka ciekawostka: odnawiana jest linia kolejowa Harrachov-Szklarska Poręba. W listopadzie ma już śmigać luxtorpeda, taranując uciekających w popłochu Piastowców.

Pod szlabanem nie będę. O dziewiętnastej temperatura zabiłaby mnie jeszcze przed przekroczeniem bram lasu. Popodrzucajcie tam chłopa porządnie, żeby mu się odechciało podobnych głupstw w przyszłości robić! :hahaha:
Kto nie ma w głowie
Ten ma w nogach ;)
Awatar użytkownika
PiotrekMarysin
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1143
Rejestracja: 21 lip 2006, 13:15

Nieprzeczytany post

Bardzo Wam dziękuję Reniu, Darku, Jacku i Adamie za niespodziankę pod szlabanem. Jest mi bardzo, bardzo miło, ze mam takich wspaniałych znajomych.
Mam nadzieję, że Was nie zanudziłem na śmierć, bo buzia mi się nie zamykała, a jestem jeszcze tak podekscytowany tym startem, że mógłbym o nim rozprawiać godzinami... :)

Dziękuję Ci drogi Yogi (sam nie czuję jak rymuję). ;)
Odnośnie Twojego pytania, to odpowiedź jest pod tym linkiem.
[url=http://team.entre.pl]ENTRE.PL TEAM[/url]
Awatar użytkownika
izaA
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 166
Rejestracja: 21 gru 2008, 18:49
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Piotrze, jesteś 81 człowiekiem z żelaza, dobrze rozumiem, bo dołączyłeś do tej elity po 29 czerwca.
Awatar użytkownika
PiotrekMarysin
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1143
Rejestracja: 21 lip 2006, 13:15

Nieprzeczytany post

Na to wygląda... :)

Jest jeszcze jedno ale.
Ten ranking nie uwzględnia zawodów na tym samym dystansie, ale nie odbywających się pod szyldem IM. Trudno mi ocenić ile osób tam startowało i nie wystartowało w IM???
[url=http://team.entre.pl]ENTRE.PL TEAM[/url]
Awatar użytkownika
darek284
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 748
Rejestracja: 23 kwie 2004, 11:11
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Warszawa-Gocław
Kontakt:

Nieprzeczytany post

My zamierzamy wstępnie ukończyć dystans długi, ale bez znaczka IM. Może jak nam się to uda, pomyślimy nad startem IM.

Fajnie było posłuchać wczoraj gorących wrażeń z Frankfurtu, ja jestem chętny na więcej opowieści, może w większym gronie.
Pozdrawiam,
Darek
ODPOWIEDZ