Poznań

Awatar użytkownika
yacool
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 12743
Rejestracja: 03 gru 2008, 11:25
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Ok,
wrzucam kilka fotek z ostatniego spotkania (jeżeli chcecie oryginalną jakość filmu i fotek, to proszę pisać na maila: yacool144@gmail.com):

ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek

Może uda Wam się uchwycić moment lotu u Aldony. Wtedy gdy jest już w powietrzu, wy unosicie wciąż kolano, tłumiąc tym sprężystość ciała. Przez to opóźniacie wyjście w górę lub krócej jesteście w locie. Uniesienie kolana nie jest tak ważne jak właśnie wyczucie chwili gdy noga oddaje energię. Kluczem jest rozluźnienie, a nie siła.
New Balance but biegowy
Awatar użytkownika
Dorotka Gonitwa
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 346
Rejestracja: 23 wrz 2009, 17:48
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: z kalkulatora

Nieprzeczytany post

Co się dzieje na dworze wiosna, a z naszej grupki coraz mniej osób startuje!
lukas80
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 197
Rejestracja: 27 lis 2010, 13:27
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

W czwartek sie dowiedziałem ze mam byc w sobote w Berlinie i z wielkich planów gonienia za Tobą wyszły nici ... no i błoto mnie omineło:/

Mysle ze wszyscy szykuja sie na Maniacką za tydzien i dlatego "Patrolowców" nie było... a propo - terminy zajec i tego biegu sie troche nakładaja - czy jest jakis pomysł by to rozwiazac?
Awatar użytkownika
yacool
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 12743
Rejestracja: 03 gru 2008, 11:25
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Zrobimy spotkanie w ramach rozgrzewki przed startem. Szczegóły jeszcze dopracuję.
Awatar użytkownika
Jarecki-1977
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 36
Rejestracja: 25 cze 2009, 22:10
Życiówka na 10k: 44,30
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Poznań/ Częstochowa
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Dorotko leżę chory. Nawet nie wiesz jak brakuje mi tych zajęć. Przyznam szczerze, że wpisałem je na stałe do dzienniczka treningowego. Najpierw przeforsowałem się treningami, a skończyło się grypą :( Owszem zapisałem i zapłaciłem na maniacką ale nie wiem czy dam radę pobiec. Nie wiem sam co zrobić. Jak tylko stanę na nogi uprzykrzę Wam treningi swoją obecnością. Poza tym podsyłam Wam nowe dusze jak Aga czy Emilka.
p.s. Kurcze pocieszam się tym, że moje grypa nie będzie 9 miesięczna. Oby...:)
Jarek
Awatar użytkownika
yacool
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 12743
Rejestracja: 03 gru 2008, 11:25
Kontakt:

Nieprzeczytany post

W sobotę nad Maltą odbędzie się bieg na 10 km. Start: godzina 12:00. Miejsce: ul Baraniaka.
W związku z tymi zawodami proponuję spotkanie w ramach rozgrzewki, podobnie jak miało to już miejsce w przypadku GP nad Rusałką. Będę nad Maltą o 10:45 na podbiegu, czyli w znanym Wam już bardzo dobrze miejscu. Dla tych, którzy startują w biegu, zajęcia są formą rozgrzewki. Dla pozostałych będą to zwykłe zajęcia. Startującym proponuję 30-40 minut rozruszania się, potem spokojny trucht na miejsce startu i rozciąganie. Tym którzy nie uczestniczą w zawodach zgotuję kolejne zakwasy...
Awatar użytkownika
Adam Klein
Honorowy Red.Nacz.
Posty: 32176
Rejestracja: 10 lip 2002, 15:20
Życiówka na 10k: 36:30
Życiówka w maratonie: 2:57:48
Lokalizacja: Polska cała :)

Nieprzeczytany post

No właśnie, żeby była jasność, że w najbliższą sobotę w Poznaniu NIE MA SPOTKANIA NA STADIONIE.
Awatar użytkownika
yacool
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 12743
Rejestracja: 03 gru 2008, 11:25
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Czy Kasia, Zbyszko, Magda i Michał przyjdą na następne zajęcia? Będzie już na tataraku na stadionie śródeckim. Na razie ustalona z góry godzina to 9:30. Myślę, że z czasem będziemy modyfikować ten element. W dużej mierze uzależniam go od treningów piłkarzy, których po prostu nie lubię.
haniulek
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 20
Rejestracja: 03 gru 2010, 14:09
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Ja nie mogę w tą sobotę :ech: ,ale w następną to tak :hejhej: :uuusmiech:
lukas80
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 197
Rejestracja: 27 lis 2010, 13:27
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

na pewno Śródka... bo na ogolnym(tym z adresami stadionów) jest ze olimpia....
Awatar użytkownika
yacool
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 12743
Rejestracja: 03 gru 2008, 11:25
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Na ogólnym jest poślizg...
Spotykamy się na Śródce na 9:30. Bedę robił jakieś głupie rzeczy, do tego ubiorę się w odblaski, żeby można było mnie odnaleźć pośród tepów, piłek, wyzwisk i panoszenia się władców stadionów. Mam nadzieję, że nie będzie nikogo na murawie, ufff. Olimpia nie jest jeszcze dograna z właścicielem ale nie ma stresu. Damy sobie radę. Do zobaczenia.
Monika222
Wyga
Wyga
Posty: 114
Rejestracja: 19 mar 2011, 00:06
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

W końcu, na którym stadionie w Poznaniu będą się odbywały spotkania :niewiem:
Awatar użytkownika
yacool
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 12743
Rejestracja: 03 gru 2008, 11:25
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Jeżeli masz zamiar przyjść w najbliższą sobotę to zapraszam na Śródkę. "Biegam bo lubię" jest akcją "oddolną" i jak każda tego typu inicjatywa, spotyka się z dużym zrozumieniem władz, pod warunkiem, że będzie to akcja "odgórna". Innymi słowy: wciąż ustalamy miejsce, na którym nasze zajęcia będą się odbywały.
Monika222
Wyga
Wyga
Posty: 114
Rejestracja: 19 mar 2011, 00:06
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Dzięki za wyjaśnienie yacool
Od dnia, w którym dowiedziałam się o akcji mam zamiar się pojawić się na stadionie :bum:
moniaa
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 3
Rejestracja: 26 mar 2011, 14:49
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Witam,
Niestety nie udało mi się dotrzeć na dzisiejsze spotkanie na stadionie. Proszę o informacje, gdzie odbędzie się spotkanie w przyszłym tygodniu - Olimpia czy Śródka?
Mam nadzieje ze mozna jeszcze dołączyć :)
pozdrawiam
ODPOWIEDZ