
Przechodząc do rzeczy mam na sprzedaż buty Nike Flex Trail które kupiłem dla swojej mamy. Buty są nowe nigdy nie używane. (Po zakupie okazało się niestety, że są odrobinę za małe do biegania). Pochodzą z obecnego sezonu (2013). Chciałbym je sprzedać za 200 pln. Cena z allegro to 250.
Rozmiar 42,5 (27cm). Buty są przeznaczone do treningów w terenie.
Poniżej opis:
Lekkość na nogach na treningach w zróżnicowanym, nierównym i ciężkim podłożu.
Cholewka
Obszerne wstawki z meshu dla komfortu użytkowania i odpowiedniego poziomu oddychalności.
Stabilizujące wstawki ze skóry syntetycznej utrzymują stopę w prawidłowej pozycji.
Zintegrowany system wiązania dla większej stabilizacji stopy oraz lepszego dopasowania.
Specjalna konstrukcja języka zapobiega wpadaniu kamyków do wnętrza buta, chroniąc stopę przed obtarciami.
Konstrukcja w okolicy palców ze szczególnym wzmocnieniem dużego palca dla dodatkowej ochrony w ciężkim terenie.
Specjalny system trzymania pięty zapewnia stopie stabilizację i wsparcie na nierównym terenie.
Pętelka na pięcie ułatwia zakładanie i ściąganie buta.
Odblaskowe elementy dla poprawy bezpieczeństwa w warunkach ograniczonej widoczności.
Podeszwa środkowa
Pianka Phylon o podwójnej gęstości w połączeniu z miękką pianką zapewnia odpowiedni poziom amortyzacji i ochronę przed wstrząsami, przy zachowaniu wyjątkowego komfortu użytkowania.
Dostosowana do męskiej stopy platforma uderzeniowa Crash Pad świetnie amortyzuje siłę uderzenia stopy o podłoże oraz znacznie ułatwia rozpoczęcie prawidłowego procesu przetaczania.
Podeszwa zewnętrzna
Użycie odpornej na ścieranie gumy węglowej BRS 1000 w tylnej i przedniej części buta.
Pogłębione podłużne i poprzeczne nacięcia podeszwy ułatwiają przetaczanie męskiej stopy zgodnie z jej naturalnym ruchem.
Ułożenie pod odpowiednim kątem krawędzi nacięć ułatwia usuwanie błota z podeszwy i zapewnia lepszą przyczepność.
Agresywny bieżnik pomaga stabilizować stopę na nierównych i śliskich nawierzchniach.
Pod śródstopiem dodatkowa twarda platforma chroniąca stopę przed ostrymi krawędziami i kamieniami.