Najtańszy sklep z elektroniką biegową...zegarki itd ?

mikus1987
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 390
Rejestracja: 07 maja 2012, 14:32
Życiówka na 10k: 50:20
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Mikołów

Nieprzeczytany post

Witam,

jaki sklep internetowy lub stacjonarny polecacie, z elektroniką biegową?
New Balance but biegowy
Awatar użytkownika
b@rto
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 3107
Rejestracja: 06 sty 2015, 23:07
Życiówka na 10k: 38:38
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Ja polecam eazymut - na razie tylko z opinii, ale niedługo będę u nich kupował... Na garminy masz dodatkowy rok gwarancji w cenie, jak się zepsuje - wymieniają na nowy. Nie raz i nie dwa były przypadki, że odsyłany zegarek po ponad 2. latach był wymieniany na wyższy model (np. 310 na 910). Ceny - jedne z niższych na rynku, jeśli nie najniższe.
moisz
Wyga
Wyga
Posty: 134
Rejestracja: 03 kwie 2015, 19:29
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

eazymut i parę jeszcze garminowych sklepów to "grupa trzymająca cenę jak najwyżej się da jak najdłużej". Ich atutem jest 3-letnia gwarancja, pytanie tylko czy warto dopłacać 150 -200 zł za ewentualny "wirtualny" rok gwarancji. Od Garmina miałam elektronikę sportową i turystyczną, 8 różnych modeli i nigdy nic nie reklamowałam, ale niektórzy z byle powodu reklamują, żeby dostać nowy, ale teraz to się już chyba skończyło. Ostatnio serwis Garmina w Polsce przestał w ramach gwarancji wymieniać na nowe. Kolega chciał być "cfany" z powodu jakiegoś bzdeta reklamował 735xt, a teraz żałuje, bo dostał w zamian refurbished.
Eazymut to solidny i wiarygodny sklep. Trzeci rok gwarancji jest od sklepu, który w razie czego wymienia na odpowiedni model odnawiony.
Awatar użytkownika
b@rto
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 3107
Rejestracja: 06 sty 2015, 23:07
Życiówka na 10k: 38:38
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

moisz, skoro azymut jest taki drogi, to wskaż mi proszę sklep, gdzie kupię Garmina 230 za mniej niż 866 zł i, co ważne, właśnie z 3-letnią gwarancją. Może ja nie umiem znaleźć. :bleble:
Awatar użytkownika
jarjan
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1665
Rejestracja: 23 lis 2008, 20:56

Nieprzeczytany post

moisz pisze:eazymut i parę jeszcze garminowych sklepów to "grupa trzymająca cenę jak najwyżej się da jak najdłużej". Ich atutem jest 3-letnia gwarancja, pytanie tylko czy warto dopłacać 150 -200 zł za ewentualny "wirtualny" rok gwarancji. Od Garmina miałam elektronikę sportową i turystyczną, 8 różnych modeli i nigdy nic nie reklamowałam, ale niektórzy z byle powodu reklamują, żeby dostać nowy, ale teraz to się już chyba skończyło. Ostatnio serwis Garmina w Polsce przestał w ramach gwarancji wymieniać na nowe. Kolega chciał być "cfany" z powodu jakiegoś bzdeta reklamował 735xt, a teraz żałuje, bo dostał w zamian refurbished.
Eazymut to solidny i wiarygodny sklep. Trzeci rok gwarancji jest od sklepu, który w razie czego wymienia na odpowiedni model odnawiony.
Jaka "wirtualna" gwarancja?!
Normalna gwarancja Garmina (producenta), którą mogą dawać najlepsi sprzedawcy, no i mieć dodatkowy argument cenowy.
Za 150-200 zł taniej, to można kupić, czasami, nówkę na Allegro, jak np. ktoś wygrał w zawodach i sprzedaje bo nie potrzebuje. itp.
Biegam, więc jestem. :)

pozdrawiam
Jarosław
Jan123

Nieprzeczytany post

Eazymut i tigar24.pl
I jak kupujesz z kolegą to zawsze ze 100 zł można utargować
Awatar użytkownika
KrzysiekJ
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1571
Rejestracja: 06 lis 2013, 16:29
Życiówka na 10k: 38:00 z treningu
Życiówka w maratonie: 2:57:26 atest
Lokalizacja: Gdańsk

Nieprzeczytany post

Co do konkretnych modeli zegarków, to proponuję skorzystać z opcji "szukaj" i przejrzeć stosowny dział na tutejszym forum. Rozważysz jakie funkcje są/mogą być dla ciebie istotne, co pewnie ułatwi wybór.

W azymucie kupowałem swojego Garmina (za pośrednictwem allegro). Zakup zrealizowany sprawnie i bezproblemowo. Cena rynkowa. Niestety padł mi po niecałym roku.

Próbowałem się kontaktować ze sklepem e-mail'owo, ale ku mojemu zdziwieniu nie doczekałem się żadnej odpowiedzi. Stwierdziłem, że nie będę czekał w nieskończoność i w końcu zwróciłem się bezpośrednio do Garmina.

Kontakt bezpośrednio z serwisem Garmina przebiegał wzorcowo. U mnie pojawił się chyba problem z akumulatorem, bo zegarek się nie ładował i wyłączał się po krótkim czasie. Dostałem inny egzemplarz - w każdym razie w nowej obudowie i z innym numerem seryjnym, chyba "odnawiany".

Działa, chociaż od czasu do czasu zdarza mu się zawiesić, albo zresetować bez przyczyny.

Mam nadzieję, że faktycznie interesujesz się tematem zegarków, a nie jedynie promocją linka ze swojej stopki.
PiotrZi
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 1
Rejestracja: 15 paź 2019, 09:02
Życiówka na 10k: 49
Życiówka w maratonie: brak
Kontakt:

Nieprzeczytany post

W skalniku możesz często wyłapać kod 30% na zegarki Suunto, ale garmina tam nie mają.
https://www.skalnik.pl/biegi-gorskie/sp ... o-biegania
ODPOWIEDZ