Runpoint

Awatar użytkownika
Adam Klein
Honorowy Red.Nacz.
Posty: 32176
Rejestracja: 10 lip 2002, 15:20
Życiówka na 10k: 36:30
Życiówka w maratonie: 2:57:48
Lokalizacja: Polska cała :)

Nieprzeczytany post

New Balance but biegowy
Awatar użytkownika
Gife
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 5842
Rejestracja: 27 lut 2010, 18:48
Życiówka na 10k: 34:04
Życiówka w maratonie: 2:42:10
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Świetna strona internetowa. Sklep przez pasjonatów dla pasjonatów :hej:
Early Hardcore 4 Life!
Lech Poznań Fanatic
PB: 5000m - 16'27" (nieof.); 10 km - 34'04"; 21,097 km - 1h15'55" 42,195 km - 2h42'10"
Komentarze,Blog
Garmin Connect
czonek
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 5
Rejestracja: 13 cze 2010, 16:49
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Byłem w tym sklepie jakieś trzy tygodnie temu. Kupiłem fajne buty (Asics Gel-kayano16) i kilka innych rzeczy. Jestem pod wielkim wrażeniem sklepu i obsługi. Oglądanie na ekranie siebie biegnącego w kilku rożnych zaproponowanych prze obsługę parach butów daje pojęcie o tym jak pracują nogi w różnych butach (i bez butów), co się dzieje z naszymi nogami, co robią aby się dopasować do warunków biegu - to naprawdę widać. Zresztą to co zobaczyłem (i poczułem biegnąc na bieżni) spowodowało, że zdecydowałem się na zakup w końcu nie tanich butów (krótko mówiąc oczy mi się otworzyły). Pozdrawiam obsługę, polecam sklep. Sam tam na pewno będę robił zakupy mimo, że muszę do Bydgoszczy jechać 120km.
psuj2
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 4
Rejestracja: 31 mar 2010, 08:32

Nieprzeczytany post

Potwierdzam odczucia przedmócy. Byłem w RunPoint zaledwie kilka dni temu i z zadowoleniem wyszedłem z moją pierwszą parą prawdziwych butów biegowych (Saucony Progrid Ride). Jestem raczkującym biegaczem i w temacie obuwia nie wiem po prostu nic... (zresztą mogą to potwierdzić ludzie z RunPoint, gdyż pokazałem im moje dotychczasowe obuwie biegowe ;P
O sklepie dowiedziałem się, "pocztą pantoflową", od biegaczy z grup "Ściezki biegowe" oraz "Puma z biegiem Bydgoszczy", a że już byłem zarejestrowany na "Asics Foot ID" w Gdańsku, więc postanowiłem zrezygnować ze statycznego testu (Sorry Asics) i przebadać się podczas dynamicznych testów na bieżni... POLECAM tę formę zakupu !!!
W sklepie męczyłem sprzedawców ponad godzinę, przymierzając i testując coraz to inne obuwie, przeróżnych marek, dostosowanych do mojego profilu stopy... aż w końcu... udało się :) Super - z butów jestem bardzo zadowolony!

Gorąco Polecam sklep jak i jego Ekipę :)
Awatar użytkownika
Eatherus
Wyga
Wyga
Posty: 79
Rejestracja: 13 lis 2008, 14:42
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Bydgoszcz/Dębica

Nieprzeczytany post

Ja natomiast mam mieszane uczucia w stosunku do jednego pana,ktorego znam ze sklepu turystycznego gdzie wcześniej pracował.Na moje pytanie czy maja konkretny ten i ten model butów firmy New Balance pan...zaczął mi opowiadać historie o technice biegu o o tym,że czasami niektórym klijentom potrzebne są buty ze wsparciemi ,że może wcale nie cche kupić tych butów,ktore chciałem przymierzyć.Sam pracuje w handlu i wiem jak to jest.Nie twierdze,że powinno sie uczyc katalogu na pamięć,ale mimo wszystko jakas orientacja w katalogu firmy New Balance jest bardzo mile widziana.Owszem...bieżnia i filmowanie klijenta od tyłu w czasie biegu może robic wrażenie jak na warunki bydgoskie,ale jako klijent nie usłyszałem podstawowego pytania " Czy pan biega ? " , " W jakich butach pan biega ? " Nie mam postury rasowego maratończyka,ale kilka maratonów przebiegłem i jak na biegacza,który mial 2 operacja kolana z ambicjami do przerzucenia sie z asfaltu na bieganie górskie ,który przebiegł kilka kilometrów juz w swoim krótkim życiu poczułem sie potraktowany jak jak 100 % kaleka ,któremu trzeba wyjaśnić krok po kroku,że buty do biegania służa właśnie do biegania a nie do chodzenia na msze do kościoła na 12.00.Szczerze kibicuje temu sklepowi,bo w Bydgoszczy są takie 2 gdzie można cos konkretnego kupic z tego tematu i zawsze bardzo chętnie bede wspierał ten typ aktywności ruchowej,ale odpowiednie podejście do klijenta i sprawienie,że wyjdzie zadowolony ze sklepu,niekoniecznie z butami to podstawa dobrego interesu !

ps.a ja biedny chiałem kupic MT100Bk...cóż kupiłem przez neta !!
billycorgan
Wyga
Wyga
Posty: 66
Rejestracja: 08 sty 2010, 22:34

Nieprzeczytany post

ostatnio odwiedziłem ten sklep i kupiłem w promocyjnej cenie saucony progrid ride 1 (za 249zł). ogólnie podejscie do klienta, cala ta zabawa z bieznia i filmowaniem odbieram pozytwnie jak zreszta cala obsluge. zastanawiam sie tylko nad jedna rzecza - czy fakt, ze sponsorem jednego z właścicieli sklepu jest firma saucony nie wpływa na to, ze oferuja w wiekszosci buty tej wlasnie firmy? Jednak zeby było jasne - kupione przeze mnie saucony wybrałem bo mi najbardziej odpowiadały!!! jednak wydaje mi sie, ze minusem moze byc fakt, ze ok.60% sprzedawancy butow stanowia saucony wlasnie, a np. są tylko 3 pary mizuno...
ale moja ocena to i tak 10/10

pzdr
czonek
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 5
Rejestracja: 13 cze 2010, 16:49
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Gdzie teraz jest najbliższy sklep dla biegaczy?
ODPOWIEDZ