Rozklejony HRM Run

pia_testa
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 12
Rejestracja: 22 lis 2020, 13:08
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

W jednej z elektrod odkleił mi się fragment gumy, tak jak to widać na zdjęciach. Sam pasek działa, ale z całą pewnością to nie może tak zostać, bo prędzej czy później rozwali się do reszty. Zresztą nie mam pewności, że bezpiecznie jest go używać w takim stanie - w końcu to jednak urządzenie elektryczne, które w dodatku powinno być używane na mokro.

Pytanie brzmi - czy mogę to skleić jakimś klejem (pod ręką mam bodajże Kopelkę)? Nie zepsuję go w ten sposób?
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
New Balance but biegowy
Awatar użytkownika
Sikor
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 4923
Rejestracja: 31 lip 2015, 15:36
Życiówka na 10k: 40:35
Życiówka w maratonie: 3:13:29
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Nie widze sensu nic przyklejac, ale jezeli juz to jakims klejem, ktory pozostaje elastyczny. I uzywaj dalej.
A pradem sie nie przejmuj, tam przecierz siedzi tylko jedna bateryjka o napieciu 3V, a natezenie przeplywajacego pradu jest malutkie.
Awatar użytkownika
janekowalski
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 319
Rejestracja: 26 kwie 2015, 07:35
Życiówka na 10k: 00:39:35
Życiówka w maratonie: 03:11:24
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Nieprzeczytany post

To już po gwarancji? Miałem to samo, wymiana pasa gwarancyjna od ręki.
www.sznrunner.blogspot.com - mój biegowy blog
pia_testa
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 12
Rejestracja: 22 lis 2020, 13:08
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Sikor pisze: 13 cze 2023, 11:55 Nie widze sensu nic przyklejac, ale jezeli juz to jakims klejem, ktory pozostaje elastyczny. I uzywaj dalej.
A pradem sie nie przejmuj, tam przecierz siedzi tylko jedna bateryjka o napieciu 3V, a natezenie przeplywajacego pradu jest malutkie.
Tyle tylko, że ja taki pasek noszę 5-6 godzin w tygodniu. No i nie mam też pewności, że wilgoć nie dostanie się gdzieś, gdzie nie powinna i nie rozwali w cholerę tych elektrod.

janekowalski pisze: 13 cze 2023, 12:00 To już po gwarancji? Miałem to samo, wymiana pasa gwarancyjna od ręki.
Ale lipa... Jak w mordę strzelił kupowałem dwa lata temu w marcu albo kwietniu ;]
Awatar użytkownika
janekowalski
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 319
Rejestracja: 26 kwie 2015, 07:35
Życiówka na 10k: 00:39:35
Życiówka w maratonie: 03:11:24
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Nic nie szkodzi napisać do nich przez chat na stronie Garmina albo email. Być może coś wskórasz. To bardzo popularny defekt. Ja biegałem z takim odspojeniem ponad rok, w niczym nie przeszkadzało ale pod koniec gwarancji zmobilizowałem się i wysłałem :).
www.sznrunner.blogspot.com - mój biegowy blog
Awatar użytkownika
Sikor
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 4923
Rejestracja: 31 lip 2015, 15:36
Życiówka na 10k: 40:35
Życiówka w maratonie: 3:13:29
Kontakt:

Nieprzeczytany post

pia_testa pisze: 13 cze 2023, 18:25 Tyle tylko, że ja taki pasek noszę 5-6 godzin w tygodniu. No i nie mam też pewności, że wilgoć nie dostanie się gdzieś, gdzie nie powinna i nie rozwali w cholerę tych elektrod.
5-6? To nie tak duzo :hejhej:
Jak sie obawiasz, to zaklej dobrym klejem i juz.
A co do gwaracji, to przychylam sie do przedmowcy, warto sprobowac, bo Garmin jest dosc chetny jesli chodzi o wymiany.
ODPOWIEDZ