FR945

Kupujesz 945

TAK
12
24%
NIE
38
76%
 
Liczba głosów: 50
Siedlak1975
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 4669
Rejestracja: 22 lis 2017, 14:58
Życiówka na 10k: 37:59
Życiówka w maratonie: 2:59:13
Lokalizacja: Tychy

Nieprzeczytany post

mach82 pisze: 03 cze 2022, 16:22 Wszystko sprowadza się do tego, z czego korzystamy. Ja ani razu nie użyłem Garmin Pay przez ponad 3 lata użytkowania zegarka z taką funkcją. Muzyki/podcastu słuchałem za to kilkadziesiąt razy.

Z funkcji biegowych, zastanawia mnie dlaczego FR255 nie ma pomiaru parametru stamina, czyli ile czasu możemy biec z daną prędkością/tętnem, aż braknie nam sił. Nie wiem na ile dobrze to działa, ale zupełnie nie rozumiem dlaczego nie ma tego w zegarku typowo biegowym, a są pierdoły typu body battery.

Dobrze że w końcu w FR255 można ustawić 6 pól danych na 1 ekranie bez bawienia sie w dogrywanie pól danych ze sklepu Garmina.

Dla większości wystarczy dobry GPS z długim czasem pracy na baterii, ale i tak płacimy za różne pierdoły, z których nigdy nie skorzystamy. Dlatego też dobrze że mamy wybór - mamy Coros 2 Pace, jako świetny zegarek w świetnej cenie, droższy Polar Pacer Pro (jak komuś brakuje nawigacji po śladzie) i w końcu jeszcze droższy Forerunner 255. Co kto lubi, kto czego potrzebuje...
Tu się nawet zgodzę. Wymień mi baterię w 735xt lub daj mocniejszą w forerunner55 i problem rozwiązany. Z drugiej strony ja używam zegarka tylko podczas treningu więc mogę go ładować codziennie.
No i problem się rozwiązał :hejhej:
Nie kupuje! :hahaha:
New Balance but biegowy
Awatar użytkownika
Deter
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1018
Rejestracja: 25 wrz 2017, 17:37
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Też mam 735.
Kiedy temperatura spada do zera to w godzinę zjada mi 30 procent. Przy obecnej pogodzie wytrzymuje około 9,5 h.
Zegarek zawsze mam na kurtce lub bluzie więc ważne żeby wytrzymywał w niskich temperaturach więcej.
ODPOWIEDZ