Wybór spodnie czy leginsy

marek25aa2
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 16
Rejestracja: 26 sie 2018, 17:45
Życiówka na 10k: 40,28
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Witam,

Zastanawiam się na wyborem ubioru na zimę, może ktos doradzi uzywa, chodzi o LEGGINSY DO BIEGANIA DŁUGIE RUN WARM MĘSKIE KALENJI i SPODNIE DO BIEGANIA RUN WARM+ MĘSKIE KALENJI ?? co wybrac w czym wygodniej bedzie biegac, czy te leginsy bardzo są opinające ?

Proszę o pomoc
New Balance but biegowy
szmojtek
Wyga
Wyga
Posty: 65
Rejestracja: 24 lis 2009, 17:45

Nieprzeczytany post

Mam takie leginsy i są bardzo ok. Jedyny minus to że stosunkowo długo schną jak na odzież techniczna, ale może mi się wydaje. Są i mają być obcisłe. Wolę biegać w leginsach niż w spodniach, więc tej drugiej opcji nawet nie brałem pod uwagę.
Awatar użytkownika
jarjan
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1665
Rejestracja: 23 lis 2008, 20:56

Nieprzeczytany post

Tylko obcisłe leginsy - masz efekt rajstopy - cienkie a grzeją, te luźne wg mnie nie są produktem sensownym/przemyślanym.
To jak bardzo będą opinać zależy od rozmiaru, mają tyle elastanu, że są jak z gumy, pozostaje kwestia długości.
Biegam, więc jestem. :)

pozdrawiam
Jarosław
Kangoor5
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 4947
Rejestracja: 18 kwie 2009, 16:57
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Jak wyżej. W ogóle nie biorę pod uwagę biegania w luźnych gaciach, a w grubych i luźnych to w ogóle musi już być słabo. Kupuj leginsy a jak będziesz miał problem z twoim w nich wyglądem, to możesz zarzucić na wierzch jakiekolwiek cienkie spodenki. Dodatkowym plusem jest to, że w naprawdę zimne i wietrzne dni, o ile będą, to takie spodenki i tak są potrzebne, by nie odmrozić tyłka.
marek25aa2
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 16
Rejestracja: 26 sie 2018, 17:45
Życiówka na 10k: 40,28
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Dzięki za podpowiedź, wybór padł na leginsy :)
ODPOWIEDZ