Hoka Clifton 8

Damianek_K
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 2
Rejestracja: 13 sie 2023, 23:21
Życiówka na 10k: 56
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Zwracam się z gorącą prośbą skierowaną do użytkownika ww butów.
Czy mógłby ktoś przesłać zdjęcia, zwłaszcza części wewnętrznej, w tym wyjmowanej wkładki od spodniej części i części buta pod wkładką.
Zaczynam się zastanawiać, czy nie kupiłem podróbek i chciałbym uniknąć podobnej sytuacji w przyszłości.
Z góry dziękuję
New Balance but biegowy
Awatar użytkownika
weuek
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1834
Rejestracja: 07 paź 2022, 16:56
Życiówka na 10k: 42
Życiówka w maratonie: 3:55
Lokalizacja: Podkarpacie

Nieprzeczytany post

Nie umiem biegać, ale bardzo lubię. W szkole nigdy nie ukończyłem biegu na 1km, a w 2023. roku przebiegłem 3714 km. Nie robię planów i jest mi z tym dobrze.
uriasz
Wyga
Wyga
Posty: 125
Rejestracja: 17 sty 2015, 21:27
Życiówka na 10k: 45:59
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Brodnica

Nieprzeczytany post

@Damianek_K a dlaczego myślisz, że to podróbki?
Też ostatnio je kupiłem
5 km/21:56 (2020) nieof.
10 km/45:59(2022)
21 km/1:49:51 (2023 nieof.)

blog viewtopic.php?t=46430
komenty viewtopic.php?f=28&t=46429
http://run-log.com/site_media/media/footer/uriasz.png
Damianek_K
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 2
Rejestracja: 13 sie 2023, 23:21
Życiówka na 10k: 56
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

uriasz pisze: 16 sie 2023, 12:25 @Damianek_K a dlaczego myślisz, że to podróbki?
Też ostatnio je kupiłem
Wiem, że troche czasu już minęło i może nie ma już znaczenia moja odpowiedź, ale odpisze - może przeczytasz 🙃
Nie wiem z jakiej dystrybucji to kupiłeś, ale ja powiedzmy "nieoficjalnej"- popularny serwis ogłoszeniowy. I były lekko "tańsze".
Ale z perspektywy roku czasu, nawet jeśli to podróbki, to zdały i zdają egzamin na moim poziomie amatorskim. Nic im się nie stało strasznego, nie rozkleiły się, "amortyzują", więc nawet jeśli to podróbki, to ktoś się postarał 😂Zwłaszcza jak chce mieć "miękko" do biegania(mam też inne twardsze buty), ale nie zamulać (mam też Bondi 8), to są idealne.
Awatar użytkownika
weuek
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1834
Rejestracja: 07 paź 2022, 16:56
Życiówka na 10k: 42
Życiówka w maratonie: 3:55
Lokalizacja: Podkarpacie

Nieprzeczytany post

I przez rok nie zdołałeś stwierdzić czy to podróbki czy nie?

W zalinkowanym przez mnie źródle są zdjęcia wszystkiego-wkładki, szycia cholewki do podeszwy, a nawet wzmocnień przodu sfotografowanych od środka buta. To zdecydowanie więcej niż potrzeba do tej operacji.
Nie umiem biegać, ale bardzo lubię. W szkole nigdy nie ukończyłem biegu na 1km, a w 2023. roku przebiegłem 3714 km. Nie robię planów i jest mi z tym dobrze.
ODPOWIEDZ