Następca Adidas Response Cushion 20

AcidSeal
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 1
Rejestracja: 18 paź 2018, 23:46
Życiówka na 10k: 52min
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Cześć,

Szukam naturalnego następcy Adidas Response Cushion 20, które kupiłem w 2012 roku - wtedy zaczęłam na dobre swoją przygodę z bieganiem, jednak po pół roku musiałem ją zawiesić, a później zapał mi trochę siadł i biegałem jedynie od czasu do czasu.

Teraz biorę się ponownie, mam nadzieję, na dobre za bieganie i zastanawiam się czy by nie warto było kupić nowej pary butów.

Moje aktualne wymiary 96kg/187cm - w ciągu kilku miesięcy chcę zejść do około 86 kg. (W 2012 zszedłem w pół roku z 102 kg do 86 kg)

Poprzednie Adidasy bardzo sobie chwaliłem, więc bardzo mocno ponownie celuję w Adidasa. Czy podpowiecie jaki byłby aktualny odpowiednik poprzedniego mojego modelu? Wtedy w 2012 robiłem mocne rozeznanie i wybór padł na tego Adidasa, na którym się nie zawiodłem i nadal póki co mi służą. Niestety aktualnie po trzech tygodniach na treningów pobolewa mi jedno z kolan, więc mam też trochę obaw co dalej/czy przejdzie.

Z góry wielkie dzięki za wszelką pomoc.

Pozdrawiam.
New Balance but biegowy
mally
Wyga
Wyga
Posty: 137
Rejestracja: 08 lip 2013, 00:06
Życiówka na 10k: 38:37
Życiówka w maratonie: 3:13:59

Nieprzeczytany post

O kurcze, 10 lat w przypadku butów biegowych to straszny szmat czasu i zmieniło się bardzo dużo i ciężko będzie znaleźć prawowitego spadkobiercę.

Adidas ciągle w ofercie ma buty z serii Response, ale nie są to ich wiodące produkty. Jeżeli celujesz w adidasa to chyba najsolidniejsze będą buty z boosem (ultraboost, albo solarboost). To są modele, które trafiają się w outletach, więc można je znaleźć w całkiem niezłej cenie.

Ale może warto przejść się do np sklepu biegacza i przymierzyć co zmieniło się przez dekadę? Może coś innego wpadnie Ci w oko? :)
koń może wypić cały deszcz jeśli jest spragniony.
ODPOWIEDZ