Na co wymienić Saucony Peregrine ISO ??

mooll
Wyga
Wyga
Posty: 71
Rejestracja: 28 lip 2017, 08:07
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Gliwice

Nieprzeczytany post

Witam wszystkich. Od 13 miesięcy używam Peregrine. Są to moje drugie traile; pierwsze Salomony musiałem oddać po ok 150 km, gdyż były za wąskie - ocierały mnie do krwi. I przyszedł czas na coś nowego. Przez ten czas, na liczniku tych butów niecałych 700 km cholewka zaczęła się rozpadać :echech: W miejscu "nad paznokciem palucha" są już wyraźne dziury - oba buty. Dodatkowo w miejscu, gdzie przód buta się załamuje też już są widoczne i spore dziurska - lewy wyraźniejszy, ale na prawym też już się pojawiają. Podeszwa ma klocki już troszke potarte, jednak jeszcze dużo jej zostało do slicków. W butach do tej pory biega mi się bardzo dobrze i wygodnie. Biegam w nich głównie w lasach, po polach i hałdach czyli spooooro błota i piachu. Lubię też w nich potaplać się po kostki w wodzie :hej: Podeszwa trzyma jak przyklejona. Oczywiście jak się klocki zakleją gliną jest już gorzej, ale szybko się oczyszcza. Czasem trzeba się przedrzeć przez jakieś trawsko czy inne krzaczory. I tego oczekuję od nowych. Po skałach nie zamierzam biegać.

I tu pytanie do Was. Co szukać na następcę Pielgrzyma ? Stopę mam dosyć szeroką -> krwawiące Salomony, za to stosunkowo krótką, rozmiar ok 41. Z chęcią wybrałbym następcę, czyli Peregrine 10 ale boję się o cholewkę :lalala: Może coś z ALTRY, Brooksa? Inov-8 chyba jednak są wąskie. Jak wygląda trail od Adidasa (asfaltówki mam od kilku modeli właśnie od nich)? Kiedyś mierzyłem jakieś Nike ale już w sklepie stopa miała ciasno.
Sklepów nie mam za bardzo w okolicy, a w jedynym w okolicy mają rozmiary nie na moją stopę, więc liczę tylko na internet. Jeśli chodzi o fundusze, to chciałbym się zmieścić max w 400, chociaż wiadomo mniej->lepiej
New Balance but biegowy
mooll
Wyga
Wyga
Posty: 71
Rejestracja: 28 lip 2017, 08:07
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Gliwice

Nieprzeczytany post

Nie było żadnej odpowiedzi, ale chyba pójdę w stronę Altry a konkretnie LonePeak, model chyba 4.0. Teraz tylko muszę upolować jakąś promocje, bo sam but nie należy do najtańszych :bum: Jeszcze z tą moją króciutką stópką mogę mieć problem z dostępnością rozmiarów :trup:
Awatar użytkownika
keiw
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 8779
Rejestracja: 12 paź 2014, 14:32
Lokalizacja: Szczecin

Nieprzeczytany post

LonePeak są fajne. Jak masz małą stopę to bierz damskie.
Adidasy mam w rozmiarze 45 1/3 a LonePeak lepiej mi leżały 46.

Wysłane z mojego Pixel 5 .
Mój Blog "Luźne wpisy"
Mój Blog "Luźne wpisy" - Komentarze

Zrzucone w biegu kilogramy, cierpliwie czekają w lodówce.
Awatar użytkownika
Pablope
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 706
Rejestracja: 13 maja 2017, 23:04

Nieprzeczytany post

Jarek lepiej szukaj mi promki na SG4
Awatar użytkownika
keiw
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 8779
Rejestracja: 12 paź 2014, 14:32
Lokalizacja: Szczecin

Nieprzeczytany post

Hoki mam na uwadze, śledzę jeszcze ceny Altra Olympus 4.

Wysłane z mojego Pixel 5 .
Mój Blog "Luźne wpisy"
Mój Blog "Luźne wpisy" - Komentarze

Zrzucone w biegu kilogramy, cierpliwie czekają w lodówce.
mooll
Wyga
Wyga
Posty: 71
Rejestracja: 28 lip 2017, 08:07
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Gliwice

Nieprzeczytany post

Szukam i szukam tych Lonepików 4 ale albo rozmiarówka nie dla mnie - hobbita, albo cena prawie 500. Tak przeglądałem inne buty i jeszcze wpadło mi w oko Columbia, a konkretnie model Caldorado III lub Montrail. Biegał/biega ktoś w tych modelach, lub mógłby coś powiedzieć jak te buty zachowują się na miękkim (w błocie), gdyż chyba bardziej są kamienie (???) ? I jak ewentualnie z rozmiarówką, szerokością.

A może coś z INOV-8, na szeroką stopę i raczej błotko niż skały/kamienie??
ODPOWIEDZ