BUTY DO BIEGANIE PO ASFALCIE I LEKKI TERENIE

sonaj
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 2
Rejestracja: 28 lut 2010, 22:45

Nieprzeczytany post

Cześć. Poszukuję butów do biegania po asfalcie oraz ubitych leśnych ścieżkach. Mój wzrost 190cm, waga 88kg. Biegam co 3 dni 5-10km. Mam trochę problemów ze stawem kolanowym, więc dobrze widziana amortyzacja ale jednocześnie staram się też biegać dość dynamicznie. 5km - 24 minuty. Co możecie polecić do 300zł?
New Balance but biegowy
MatiR
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1444
Rejestracja: 12 lip 2017, 22:48
Życiówka na 10k: -
Życiówka w maratonie: -

Nieprzeczytany post

Nie moja kategoria wagowa, ale jak masz możliwość to przymierz sobie ultraboosty od adidasa.
Możliwe że byś znalazł w tej cenie.
pawelsz77
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 13
Rejestracja: 30 wrz 2016, 12:12
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Ja mogę polecić Nike Vomero, na leniwe treningi po twardym idealne. Leniwe bo to strasznie wolny but ale my się lubimy. Teraz jest model Vomero 14 podobno bardziej dynamiczny niż moje, spróbuj...
NYSEtrader
Wyga
Wyga
Posty: 60
Rejestracja: 01 paź 2020, 01:43
Życiówka na 10k: 47:30
Życiówka w maratonie: 3:47:57

Nieprzeczytany post

Jak masz problemy ze stawem do tego spora waga to potrzebujesz dużej amortyzacji a takie buty cieżko kupić w tym budżecie chyba że akurat trafi sie jakas super promka. Ja mam hoki stinson atr6 i jestem zachwycony gigantyczna amortyzacja, nadaja sie na teren i asfalt ja akurat biegam 95% asfalt 5% jak czasem jade do cioci w góry wtedy biegam w terenie ale omijam większe błoto i kałuże bo nie chcę ich pobrudzić. Mialem podobny problem jak Ty, zaczynalem biegać w slabo amortyzowanych butach też co chwile problemy ze stawami wazyłem wtedy 91kg teraz 86. Na początku biegałem sporadycznie ok. 5km jak zalozylem hoki od razu dyszka a miesiąc pozniej maraton wcześniej żadnego sportu przez 20 lat.
ODPOWIEDZ