jakie buty na stope pronujaca??

jarekwronki
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 162
Rejestracja: 07 lis 2012, 18:12
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

witam grupę co sadzicie o tych butach??posiada ktoś je ( jakieś kontuzje??)stopa pronacja posiadam

brooks ravenna 10
NEW BALANCE M8700GY5
Nike Air Zoom Structure 22

na ta chwile biegam w Asics GT 2000 7 M ( od butów kontuzja zapalenie rozcięgna podeszwowego walczę od lutego) bylem niedawno zrobić male (w zeszłym tygodniu w środę) wybieganie 6km w tych butach i znowu zaczęła mnie bolec pieta, wczoraj byłem biegać 9km w startówkach NB M1500NY6 (zero bólu po bieganiu)
Zauważyłem ze w asics pieta jest bardziej ściśnięta a w nb pełen luz..może przez to nabawiłem się kontuzji..
New Balance but biegowy
Awatar użytkownika
marek301
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 678
Rejestracja: 14 mar 2007, 22:55

Nieprzeczytany post

jarekwronki pisze:witam grupę co sadzicie o tych butach??posiada ktoś je ( jakieś kontuzje??)stopa pronacja posiadam

brooks ravenna 10
NEW BALANCE M8700GY5
Nike Air Zoom Structure 22

na ta chwile biegam w Asics GT 2000 7 M ( od butów kontuzja zapalenie rozcięgna podeszwowego walczę od lutego) bylem niedawno zrobić male (w zeszłym tygodniu w środę) wybieganie 6km w tych butach i znowu zaczęła mnie bolec pieta, wczoraj byłem biegać 9km w startówkach NB M1500NY6 (zero bólu po bieganiu)
Zauważyłem ze w asics pieta jest bardziej ściśnięta a w nb pełen luz..może przez to nabawiłem się kontuzji..
A jak sądzisz? Przez "co" najczęściej biegacze "łapią" kontuzje? :usmiech:
Moim zdaniem buty to tylko "awatar problemu".
ODPOWIEDZ