Następne buty

Bocian123
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 4
Rejestracja: 02 lis 2016, 12:10
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Witam

Rok temu kupiłem swoje pierwsze Hoki Cliftony po 4 msc zaczęła pękać siateczka z boku, oddałem na reklamacje dostałem nowe buty. Niestety w nowych Hokach również zaczyna pękać siateczka. Boję się brać trzeci raz te same buty, a to są jedyne w których mnie nie boli kolano. Znacie może podobne buty w których będzie podobna amortyzacja i miękkość ??

Pozdrawiam
New Balance but biegowy
Awatar użytkownika
Pablope
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 704
Rejestracja: 13 maja 2017, 23:04

Nieprzeczytany post

Jeśli jest możliwość wymiany trzeci raz to nie ma co się zastanawiać.
Ja w zeszłym roku także szukałem "idealnych" butów jak moje stare najki zaczęły wyglądać jak durszlak.
Wybór padł na Mizuno Wave Sky 2. But stworzony dla mnie. Amortyzacja, stabilizacja no to co chciałem. I dodatkowe wzmocnienie na palce aby nie wywaliło dziury. 1500 kilometrów później pojawiło się centymetrowe pęknięcie siateczki na prawym bucie. I to w momencie kiedy ustalilem wczesnej, że przebiegne w nich właśnie te 1500km. Przynajmniej nie miałem już powodu do płaczu.

Teraz kupiłem nowe buty.

W listopadzie interesowałem się także Sauconami Rider ISO. Oceniany pozytywnie w kierunku długich wybiegań i "szybkości i lekkosci". Jednak wtedy te buty wydawały mi się jakieś takie kapciowate. Jednak wybrałem te Mizuno. Nie żałowałem.

Teraz w lipcu poszedłem do sklepu kupić nowe buty. Były te Saucony 50% taniej, w cenie 370zl. Ponad godzinę łaziłem po sklepie. Aż żona zagroziła mi rozwodem bo miała dość mojego zastanawiania się. Uczucie miękkości miałem nadal. Zaryzykowalem i kupiłem.
Drugi tydzień juz w nich biegam i 100km i pasują mi. Założyłem także aby wytrzymały 1200km.

Powodzenia Tobie życzę w szukaniu idealnego buta ;p
ODPOWIEDZ