Pulsometr dla poczatkujacego

kriskg
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 16
Rejestracja: 26 lip 2017, 23:11
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Witam, jestem tu nowy, mam nadzieje ze nie umiescilem tematu w złym dziale, jeśli tak to "pardą" otóż mam nie maly problem, myślę ze jak większość zaczynajacych...ogolnie rzecz biorąc "wywodze" sie z innej dyscypliny sportowej, jednak świadomie chce zakupić pulsometr żeby nie biegać "na oko", chodzi o to ze maratonczykiem nie bede, szukam w miarę nie drogiego pulsometru który będzie mi w miarę dokładnie mierzył hr, moim głównym celem będzie utrzymywanie tetna raz interwały raz normalny jogging, głównie chciałbym go używać w okresach redukcji tkanki tłuszczowej, dodam tylko ze mieszkam w niemczech wiec może jakas niemiecka firma? Nie znam sie na tym zabardzo dlatego będę wdzięczny za pomoc, nie oczekuje cuda które bedie wysyłali sygnał do nasa, wystarczy mi solidny pulsomierz ,dokładny nie musi to byc niemiecka firma,dorsdzicie cos? Zeby byl dobry pomiar musi to byc pulsometr 2czesciowy z nalepka na klatkę piersiowa czy "zegarek" wystarczy?przypomne zależy mi na odczucie hrmax, ewentualnie jakas propozycje?? Dziekuje z gory
New Balance but biegowy
Awatar użytkownika
Adam Klein
Honorowy Red.Nacz.
Posty: 32176
Rejestracja: 10 lip 2002, 15:20
Życiówka na 10k: 36:30
Życiówka w maratonie: 2:57:48
Lokalizacja: Polska cała :)

Nieprzeczytany post

Polar M400 lub 430
ODPOWIEDZ