https://www.polar.com/blog/meet-the-new ... s-tracker/
https://www.polar.com/blog/stay-on-puls ... 370-video/
Wg mnie to bardzo interesująca propozycja, będzie można korzystać z GPSu w telefonie, jest ciągły pomiar pulsu 24/7 i ciągle niezły wynik jeśli chodzi o żywotność baterii, chociaż wyraźnie słabszy niż w A360. Jest też jakiś Polar Sleep Plus, cokolwiek to ma oznaczać.
Moja żona używa już od ok. 1,5 roku A360 i jestem absolutnie przekonany, że to bardzo solidny sprzęt, z którym nie ma żadnych problemów na co dzień - ekran się nie rysuje, pasek jest jak nowy, praktycznie nie widać oznak użytkowania.
Dla mnie poważnym minusem w A360 jest brak GPS, ale skoro A370 może korzystać z GPSu w telefonie, to już jest nieźle.
Ekran jest ładny, dotykowy, w ogóle uważam że to bardzo stylowy, choć bardziej kobiecy zegarek. Fajnie, że nie kombinowali z wyglądem, tylko dodali parę istotnych funkcji. To dobrze rokuje dla następcy V800
