Garmin 630 bluetooh słuchawki + telefon

szczepan89
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 1
Rejestracja: 04 kwie 2017, 12:25
Życiówka na 10k: 48
Życiówka w maratonie: 1:54

Nieprzeczytany post

Witam.
Pytanie do posiadaczy forerunner'a 630 oraz innych modeli z opcją sterowania muzyką, powiadomieniami itp z telefonu.

Podczas gdy mamy włączony odtwarzacz muzyki w telefonie i słuchamy przez słuchawki bluetooth to czy jest mozliwosc sterowania wowczas utworami przez zegarek ? Czy za kazdym razem polaczenietelefonu z sluchawakmi zostaje zerwane na rzecz polaczenia z zegarkiem ?
New Balance but biegowy
kkkrzysiek
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 2043
Rejestracja: 18 lut 2017, 09:29
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Sterowanie jest, dostępne opcje to: start/pauza, sterowanie głośnością. Nie wiem czy jest odtwórz następny/poprzedni utwór, u mnie przewija o ileś sekund w przód/tył. Ale ja słucham książek w Smart Audiobook Player, być może inny odtwarzacz zmienia odtwarzany plik? Osobiście i tak wolę sterować (start/stop) bezpośrednio ze słuchawek, a bluetooth włączam tylko po treningu w celu synchronizacji.
kkkrzysiek
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 2043
Rejestracja: 18 lut 2017, 09:29
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Trochę popróbowałem sterowania odtwarzaczem z zegarka w trakcie biegu. Zasadniczo działa, ale potrafi zerwać/zawiesić połączenie zegarek-telefon i wtedy sterowanie przestaje reagować. Tylko może tu być wina modułu bluetooth w telefonie, bo ze słuchawkami potrafi dziać się dokładnie to samo. I pozostaję przy opinii, że wygodniej jest mi sterować start/stop bezpośrednio ze słuchawek. Co prawda nie mam u siebie funkcji przewijania, ale jeszcze nie odczułem jej braku, więc mi jej nie żal.
ODPOWIEDZ