Bierznie na jaka sie zdecydować.

scarecrow
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 3
Rejestracja: 29 sty 2017, 16:24
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Witam, przymierzam się do zakupu bieżni, po głowie chodzą mi 2 modele Kettler Run 7 około 6500zl. i Hertz SPEED PRO około 3100zl. czy jest sens przepłacać za droższą? Chciałbym aby sprzęt był niezawodny i długo posłużył. Mam 196cm i 100kg, ze sprzętu mam zamiar korzystał wraz z żona i synem. Chyba że jakieś inne lepsze propozycje.
New Balance but biegowy
Awatar użytkownika
Adam Klein
Honorowy Red.Nacz.
Posty: 32176
Rejestracja: 10 lip 2002, 15:20
Życiówka na 10k: 36:30
Życiówka w maratonie: 2:57:48
Lokalizacja: Polska cała :)

Nieprzeczytany post

Zaletą siłowni jest to, że tam sprzęt jest przygotowany na wiele użyć, dla dużych mas. Z tymi domowymi bieżniami to wg mnie różnie bywa. Musi moc wrażenie "solidności".
scarecrow
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 3
Rejestracja: 29 sty 2017, 16:24
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

może jednak ktoś znajdzie się który by mi umiał doradzić w sprawie kupna bieżni, nie upieram się na tych 2 modelach jak jest coś lepszego polecenia to tez chętnie rozwarze.
Awatar użytkownika
keiw
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 8787
Rejestracja: 12 paź 2014, 14:32
Lokalizacja: Szczecin

Nieprzeczytany post

Hertz SPEED PRO wydaje się być całkiem dobrym wyborem.
Kettler to znana i dobra firma, ale tu masz cenę 2x większą.

Jedną opinię tego Hertz masz na ceneo.
W tym przypadku wybrałbym Hertz SPEED PRO - jeśli się z czasem zniechęcisz, to mniej stracisz :oczko:
Mój Blog "Luźne wpisy"
Mój Blog "Luźne wpisy" - Komentarze

Zrzucone w biegu kilogramy, cierpliwie czekają w lodówce.
scarecrow
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 3
Rejestracja: 29 sty 2017, 16:24
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

A wiec zakupiłem Zipro Dream, jadąc do sklepu byłem nastawiony na Kettler Run7 ale okazało się że pas do biegania jest dla mnie za mały w Zipro jest zdecydowanie większy a dodatkowo sama bieżnia jest sporo tańsza, czy lepsza lub gorsza to się okaże po czasie. Co do korzystania, biega się super odrazu mi się spodobało (mam nadzieje że tak mi zostanie) nawet chodzi mi po głowie że jak tylko zrobi się ciepło i przyjemnie spróbuje pobiegać na zewnątrz. Postaram się coś więcej napisać po dłuższym korzystaniu. Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
keiw
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 8787
Rejestracja: 12 paź 2014, 14:32
Lokalizacja: Szczecin

Nieprzeczytany post

Daj znać za jakiś czas jak będzie się sprzęt sprawował i czy będzie używany. Życzę owocnego korzystania i bezawaryjnej pracy :-)

Wysłane z mojego MI 3W .
Mój Blog "Luźne wpisy"
Mój Blog "Luźne wpisy" - Komentarze

Zrzucone w biegu kilogramy, cierpliwie czekają w lodówce.
vianooo
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 1
Rejestracja: 02 lis 2017, 22:03
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Chciał bym odgrzać temat bieżni Zipro Dream ktoś użytkuje dłużej? Kolega miał opisać ale chyba odpuścił. Wiem że nie jest to profesjonalny sprzęt ale na siłownię mam daleko a ze względu na charakter mojej siedzącej i sezonowej pracy - przewóz osób, jestem kierowcą autokarów turystycznych w zimie mam więcej wolnego czasu, pobiegał bym w domu, kardiolog mi tego zalecił ;) No więc co sądzicie o Zipro Dream na domowy użytek?
Awatar użytkownika
Adam Klein
Honorowy Red.Nacz.
Posty: 32176
Rejestracja: 10 lip 2002, 15:20
Życiówka na 10k: 36:30
Życiówka w maratonie: 2:57:48
Lokalizacja: Polska cała :)

Nieprzeczytany post

Wygląda, ok (maksymalna masa, prędkość)
Robert
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 791
Rejestracja: 30 lip 2001, 10:24
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

agnieszkakla pisze:A może mi ktoś wytłumaczyć czy się różni ta bieżnia za 6,5tys od taniej np HITON RUN T3 za 500 zł przecież na tym ma się tylko biegać
Niemal na pewno roznia sie jakoscia wykonania i uzytych materialow, pewnie tez jest jakas doplata za marke.

A piszac "tylko biegac" chyba nie masz pojecia jak duzym obciazeniom te urzadzenia sa poddawane w trakcie uzywania...

A przyklad taniego produktu: pare lat temu potrzebowalem kupic mala klodke, wszedlem do sklepu z takimi rzeczami i zapytalem o najtansza jaka jest. Byla chinska i kosztowala 5 PLN - zachwycony kupilem i uzywalem... tydzien. Po tygodniu zaciela sie i nie dalo sie jej juz otworzyc, ostatecznie potrzebowalem przeciac klodke i nastepna to byla juz Gerda za 20 PLN - czyli 4x drozej anizeli "okazja". Klodka doskonala dziala od tych kilku lat.

W sumie, dzieki "oszczednosci" zaplacilem wiecej, dodatkowo dostajac spory pakiet wk**wienia oraz koniecznosc rozpilowania bubla. A przykladow jakosci nadzwyczaj tanich rzeczy sa pewnie setki - np. nowiutka Lada, w ktorej Putinowi przy prezentacji urwala sie klamka, vs. stare Mercedesy, ktore jezdzily bezawaryjnie po 1000000 km.
Yahoo
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 2781
Rejestracja: 19 cze 2015, 17:20
Życiówka na 10k: 43:30
Życiówka w maratonie: 3:44:25

Nieprzeczytany post

Temat wraca jak bumerang, albo kośc dla pieska. Zawsze w okresach jesienno - zimowych.
Trochę głupie podejście nie chartować się i bać się zimna.
"Ból jest nieunikniony.Cierpienie jest wyborem."
Haruki Murakami, z książki: 'O czym mówię, kiedy mówię o bieganiu?'
Grammatic
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 4
Rejestracja: 17 lis 2017, 15:07
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Yahoo pisze:Temat wraca jak bumerang, albo kośc dla pieska. Zawsze w okresach jesienno - zimowych.
Trochę głupie podejście nie chartować się i bać się zimna.
Ja się może odniosę do tego co powyżej, nie każdy ma taką możliwość żeby sobie biegać zimą. U mnie to prozaiczna sprawa SMOG na taką skalę że po prostu nie ma czym oddychać, serio. To jakiś kosmos z tym zanieczyszczeniem powietrza.
Ja sobie zaczęłam biegać w maju, dobiegałam sobie do października i koniec. Nie da się wyjść po południu żeby się nie udusić.

Sama przymierzam się do bieżni elektrycznej i ciekawa jestem tej Zipro Dream. Szkoda że nie ma więcej opinii z użytkowania.
Andrzej_
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 219
Rejestracja: 13 wrz 2006, 18:41
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

:ojnie:
Ostatnio zmieniony 18 lis 2017, 21:52 przez Andrzej_, łącznie zmieniany 1 raz.
Yahoo
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 2781
Rejestracja: 19 cze 2015, 17:20
Życiówka na 10k: 43:30
Życiówka w maratonie: 3:44:25

Nieprzeczytany post

Grammatic pisze: Ja się może odniosę do tego co powyżej, nie każdy ma taką możliwość żeby sobie biegać zimą. U mnie to prozaiczna sprawa SMOG na taką skalę że po prostu nie ma czym oddychać, serio. To jakiś kosmos z tym zanieczyszczeniem powietrza.
Ja sobie zaczęłam biegać w maju, dobiegałam sobie do października i koniec. Nie da się wyjść po południu żeby się nie udusić.

Sama przymierzam się do bieżni elektrycznej i ciekawa jestem tej Zipro Dream. Szkoda że nie ma więcej opinii z użytkowania.
To jest opcja aby nad ranem pobiegac, też mam blisko park, gdzie po południu samochody wyjedżaja i wjeżdząj do tunelu pod parkiem i w tym punkcie ciężko oddychać jest.
"Ból jest nieunikniony.Cierpienie jest wyborem."
Haruki Murakami, z książki: 'O czym mówię, kiedy mówię o bieganiu?'
Grammatic
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 4
Rejestracja: 17 lis 2017, 15:07
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Yahoo pisze: To jest opcja aby nad ranem pobiegac, też mam blisko park, gdzie po południu samochody wyjedżaja i wjeżdząj do tunelu pod parkiem i w tym punkcie ciężko oddychać jest.
Dla mnie to żadna opcja bo ani nie mam takiej możliwości ani chęci żeby biegać nad ranem (mam dwójkę małych dzieci - trzylatka i roczniaczkę) i niedługo wracam do regularnej pracy zawodowej.Poza tym to nie jedyna aktywność którą uprawiam. Ta podstawowa zajmuje mi większość cennego czasu a bieganie to bardziej kwestia utrzymania kondycji. Dla mnie bieżnia w domu to dodatkowo oszczędność czasu którego mi szkoda na dojazdy do jakiegoś klubu żeby tam pobiegać. Do października biegałam z dzieckiem a teraz nie ma opcji żebym ją zabierała w takie warunki. U nas to jest naprawdę dramat. No nic muszę jeszcze poszperać w necie i na coś się zdecydować.
helganin
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 3
Rejestracja: 18 lis 2017, 19:45
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Fajnie wygląda ta Zipro Dream ale w sklepach brak.
Ktoś może się wypowiedzieć co kupić fajnego i wytrzymałego bo temat jakoś za szybko się skończył
ODPOWIEDZ