Ustawienia interwałów w TomTom Multisport

kregiel
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 28
Rejestracja: 05 cze 2011, 22:22
Życiówka na 10k: 46.01
Życiówka w maratonie: 4:04:02

Nieprzeczytany post

Witam,

Od wczoraj jestem nabywcą w.w zabawki :) Jedna rzecz która mnie zastanawia to czemu nie ma albo ja nie widzę opcji ustawienia interwałów w pewnych zakresach tempa? Uważam że jest to podstawowa funkcjonalność jak na zegarek do biegania.

Z góry dziękuję za odpowiedzi :)

Pozdrawiam.
PKO
rutek75
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 3
Rejestracja: 31 sty 2015, 18:17

Nieprzeczytany post

Ja biegam z tomTom runner cardio ale profilem do biegania nie różni sie chyba od multisport. Niestety nie ma możliwości ustawienia interwałów z przedziałami tempa, prędkości czy tętna. Ja jestem zmuszony sprawdzać co jakiś czas jakim tempem biegnę czy z jakim tętnem.
Jak kupowałem zegarek ponad pół roku temu, to były zapowiedzi że będzie update oprogramowania wprowadzający tą funkcjonalność. Niestety parę update'ów było a funkcjonalności jak nie było tak nie ma.
New Balance but biegowy
ODPOWIEDZ