Komentarz do artykułu Garmin Forerunner 910 xt test

Awatar użytkownika
zapa
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 200
Rejestracja: 29 sie 2012, 19:53
Życiówka na 10k: 46:00
Życiówka w maratonie: 03:48:52
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Jaro07 pisze:Pozwolę sobie zadać jeszcze jedno pytanie, ile kosztuje taki czujnik tętna? Jest też oferta za 1340 zł bez czujnika. W internecie jest dużo czujników, ale nie wiem czy wszystkie pasują.
Działa bez problemu np. Adidas miCoach Heart Rate Monitor. Na Allegro widziałem po 250 zł z przystawką do iphone. Wiem ponieważ biegam z 910 i właśnie paskiem adidasa ponieważ moim zdaniem jest wygodniejszy.
Zapraszam: http://www.biegamblog.pl - wyjątkowy blog o bieganiu :) - testy, recenzje, porady, relacje,
New Balance but biegowy
Awatar użytkownika
wolf1971
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1815
Rejestracja: 18 sty 2011, 09:43
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Piastów>Łódź>Płońsk

Nieprzeczytany post

GARMIN Czujnik pasek tętna Premium jest w podobnej cenie. Jak już kupować to oryginalny i dedykowany. Mi tam się dobrze w nim biega :spoczko:
Awatar użytkownika
pulchniak
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 2433
Rejestracja: 12 lis 2011, 16:25
Życiówka na 10k: 39,29
Życiówka w maratonie: 3,33,58

Nieprzeczytany post

Jeżeli ktoś szuka zastępczego czujnika tętna do Garmina to polecam ten artykuł.
Zastosowałem i działa stabilniej niż dedykowany fabryczny.
Obrazek

blog komentarze

10 km 39:29 21,097 km 1:31:43 42,195 km 3:11:57
Laszlo
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 358
Rejestracja: 23 gru 2003, 09:43
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Po zmianie softu na 2.7 barometr się unormował. Od grudnia treningi czy to na miejscu czy w górach wykazują stabilne działanie pomiaru wysokości. Jeżeli 910xt będzie się tak zachowywał także latem, gdy zamiast na ubranie będzie zakładany bezpośrednio na skórę, to będzie rzeczywiście doskonałym sprzętem dla ultrasa/triathlonisty... w ramach 20 godzin oczywiście :)
Laszlo
[url]http://www.laszlo.pl[/url]
Awatar użytkownika
zapa
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 200
Rejestracja: 29 sie 2012, 19:53
Życiówka na 10k: 46:00
Życiówka w maratonie: 03:48:52
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Zapraszam do mojej recenzji tego modelu:

http://biegamblog.wordpress.com/2013/02 ... 10xt-test/
Zapraszam: http://www.biegamblog.pl - wyjątkowy blog o bieganiu :) - testy, recenzje, porady, relacje,
Awatar użytkownika
wolf1971
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1815
Rejestracja: 18 sty 2011, 09:43
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Piastów>Łódź>Płońsk

Nieprzeczytany post

Szkoda, że w nim nie popływałeś. Obraz 910 byłby pełniejszy. I nie jest to tylko zegarek dla tri. To jest sprzęt dla aktywnych ludzi. No i nosić garmina codziennie... :bum:
Awatar użytkownika
szfagir
Wyga
Wyga
Posty: 93
Rejestracja: 07 lut 2013, 17:47
Życiówka na 10k: 00:49:19
Życiówka w maratonie: 04:42:57
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Nieprzeczytany post

zapa jestem po lekturze Twoich testów ale powiedz proszę czy sprawdzałeś ekran dotykowy w 610 w rękawiczkach - chodzi mi o jakieś cienkie rękawiczki do biegania, ale bez możliwości obsługi ekranu dotykowego w smartphonie?
Dla mnie osobiście możliwość obsługi zegarka w dowolnych rękawiczkach będzie na plus. 910XT jest z przyciskami, wiec chyba łatwiej go obsługiwać. Czy może ktoś powiedzieć jak wygląda obsługa 910XT oraz 610 w rękawiczkach?
Awatar użytkownika
szymcu
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 426
Rejestracja: 22 maja 2012, 00:58
Życiówka na 10k: 43:51
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Katowice

Nieprzeczytany post

szfagir pisze:zapa jestem po lekturze Twoich testów ale powiedz proszę czy sprawdzałeś ekran dotykowy w 610 w rękawiczkach - chodzi mi o jakieś cienkie rękawiczki do biegania, ale bez możliwości obsługi ekranu dotykowego w smartphonie?
Dla mnie osobiście możliwość obsługi zegarka w dowolnych rękawiczkach będzie na plus. 910XT jest z przyciskami, wiec chyba łatwiej go obsługiwać. Czy może ktoś powiedzieć jak wygląda obsługa 910XT oraz 610 w rękawiczkach?
Biegam w cienkich rękawiczkach Nike i obsługa 610 nie stanowi żadnego problemu w odróżnieniu np. do iphon'a :ble:
Jeżeli chodzi o 910 to nie ma się co rozpisywać gdyż tak jak wspomniałeś ma przyciski
Awatar użytkownika
wolf1971
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1815
Rejestracja: 18 sty 2011, 09:43
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Piastów>Łódź>Płońsk

Nieprzeczytany post

Obsługa 910 w rekawiczkach jest bezproblemowa- nawet pod wodą :spoczko:
:oczko:
nody
Wyga
Wyga
Posty: 127
Rejestracja: 21 paź 2012, 11:20
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

wolf1971 pisze:Szkoda, że w nim nie popływałeś. Obraz 910 byłby pełniejszy. I nie jest to tylko zegarek dla tri. To jest sprzęt dla aktywnych ludzi. No i nosić garmina codziennie... :bum:
Dokładnie. Ma dużego plusa za pływanie. Idealny zegarek dla aktywnych. Ze względu na treningi i tak noszę go "codziennie", gdyby była opcja "zegarka", to by się jeszcze przydał w drodze na basen :hahaha:
Awatar użytkownika
zapa
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 200
Rejestracja: 29 sie 2012, 19:53
Życiówka na 10k: 46:00
Życiówka w maratonie: 03:48:52
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Nieprzeczytany post

szfagir pisze:zapa jestem po lekturze Twoich testów ale powiedz proszę czy sprawdzałeś ekran dotykowy w 610 w rękawiczkach - chodzi mi o jakieś cienkie rękawiczki do biegania, ale bez możliwości obsługi ekranu dotykowego w smartphonie?
Czy może ktoś powiedzieć jak wygląda obsługa 910XT oraz 610 w rękawiczkach?
Prawdę mówiąc w rękawiczkach zmieniałem tylko widok poprzez "tapnicie" na ekran. Działało bez problemu. W menu nie wchodziłem w rękawiczkach. Mam zwykłe grube rękawiczki. Także nie odpowiem na Twoje pytanie dokładnie - czy w zwykłych rękawiczkach można wygodnie chodzić po menu - wydaje mi się, że nie. Nie wpadłem jednak na pomysł aby to sprawdzić.

910 nie ma żadnego problemu. Jednak same przyciski moim zdaniem lepiej działają w 610.
Zapraszam: http://www.biegamblog.pl - wyjątkowy blog o bieganiu :) - testy, recenzje, porady, relacje,
Awatar użytkownika
szymcu
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 426
Rejestracja: 22 maja 2012, 00:58
Życiówka na 10k: 43:51
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Katowice

Nieprzeczytany post

nody pisze:
wolf1971 pisze:Szkoda, że w nim nie popływałeś. Obraz 910 byłby pełniejszy. I nie jest to tylko zegarek dla tri. To jest sprzęt dla aktywnych ludzi. No i nosić garmina codziennie... :bum:
Dokładnie. Ma dużego plusa za pływanie. Idealny zegarek dla aktywnych. Ze względu na treningi i tak noszę go "codziennie", gdyby była opcja "zegarka", to by się jeszcze przydał w drodze na basen :hahaha:
Z tym "codziennie" to trochę :hahaha:
Nie ukrywajmy, że się nie nadaje (20h)
Awatar użytkownika
szymcu
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 426
Rejestracja: 22 maja 2012, 00:58
Życiówka na 10k: 43:51
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Katowice

Nieprzeczytany post

zapa pisze:
szfagir pisze:zapa jestem po lekturze Twoich testów ale powiedz proszę czy sprawdzałeś ekran dotykowy w 610 w rękawiczkach - chodzi mi o jakieś cienkie rękawiczki do biegania, ale bez możliwości obsługi ekranu dotykowego w smartphonie?
Czy może ktoś powiedzieć jak wygląda obsługa 910XT oraz 610 w rękawiczkach?
Prawdę mówiąc w rękawiczkach zmieniałem tylko widok poprzez "tapnicie" na ekran. Działało bez problemu. W menu nie wchodziłem w rękawiczkach. Mam zwykłe grube rękawiczki. Także nie odpowiem na Twoje pytanie dokładnie - czy w zwykłych rękawiczkach można wygodnie chodzić po menu - wydaje mi się, że nie. Nie wpadłem jednak na pomysł aby to sprawdzić.

910 nie ma żadnego problemu. Jednak same przyciski moim zdaniem lepiej działają w 610.
Subiektywne odczucie...
610 działa intuicyjnie jak iPhone :bum:
nody
Wyga
Wyga
Posty: 127
Rejestracja: 21 paź 2012, 11:20
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

szymcu pisze:Z tym "codziennie" to trochę :hahaha:
Nie ukrywajmy, że się nie nadaje (20h)
No właśnie o tym piszę. "Codziennie" bo codziennie jednak przez te 2h jest włączony :) Do tego dochodzi godzina noszenia gdy jest wyłączony (dojścia na trening). Czasami zaraz po pracy jadę na basen - no mam go wtedy na ręku cały dzień, bo szkoda zgubić gdzieś w torbie. Gdyby była opcja "low energy watch", to dałby radę. Niektórzy używają jako zegarek przestawiając na tryb basenowy, wtedy podobno i ponad 70h wytrzymuje (w końcu i gps i ant jest wyłączony), ale nie o to chodzi. Jak już mam zegarek na ręce, to jak mam zerknąć to zerknę, a tam - ciemność... Szkoda... Ta opcja dopieściłaby mnie i wielu innych użytkowników. Nie daję oczywiście za to minusa, bo reszta mnie zadowala w 100%.
Awatar użytkownika
szymcu
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 426
Rejestracja: 22 maja 2012, 00:58
Życiówka na 10k: 43:51
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Katowice

Nieprzeczytany post

W 100% się zgadzam. Gdyby była opcja oszczędznia bateri to bym sobie go zostawił :ble:
A tak zostałem z 610
ODPOWIEDZ