Komentarz do artykułu Nike+ Sport Watch GPS - TEST

Awatar użytkownika
Andyql
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 328
Rejestracja: 30 mar 2012, 13:55
Życiówka na 10k: 48
Życiówka w maratonie: 4:05
Lokalizacja: Kielce

Nieprzeczytany post

midaker pisze:Czy komuś z was "przecieka" ten zegarek? Mam zaparowaną całą szybkę. Gdzie ewentualnie zgłaszać reklamację? Gdzie jest jakiś serwis?
odeślij go po prostu tam gdzie go kupiłeś.
Obrazek
New Balance but biegowy
Awatar użytkownika
zu.zu
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 660
Rejestracja: 09 maja 2012, 14:42
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Warszawa

Nieprzeczytany post

Midaker - mi nie przecieka, ale jak jest zimno i deszczowo to sam mi się wyłącza na amen w trakcie treningu. Robi się czarny, martwy ekran i trzeba go podłączyć do kompa, żeby się księciunio obudził. :bum:

Andyql - dzięki za programik! Udało mi się wszystko zaimportować. :uuusmiech:
Awatar użytkownika
whitemamba
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 466
Rejestracja: 06 lip 2012, 09:48
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

zu.zu pisze:Whitemamba - uzbierać! :hejhej:
Tak myślałem, że lepiej coś innego:) poczekam na jakąś okazje bo mój telefon już nie wyrabia na długich wybieganiach, po prostu go zalewam i już 2 razy musiałem suszyć żeby reanimować:)
Zmiana kodu 3 z przodu:)
10km- 39.04 @3:54 pace
HM- 1:29:03 in progress
M- 3:14:12 in progress
wierciu
Wyga
Wyga
Posty: 141
Rejestracja: 26 sty 2013, 20:24
Życiówka na 10k: 44:04
Życiówka w maratonie: 3:21:26
Lokalizacja: Warszawa

Nieprzeczytany post

A mi się dzisiaj po treningu nie zaimportowała z zegarka mapa do nikeplus.com Jest tylko wykres biegu.
Czy miał ktoś coś takiego? Dystans i tempo jest ok. Ale nie ma naniesienia na mapę. Czy to jakiś tymczasowy błąd strony nike czy coś się może z zegarkiem dzieje?
5 km: 18:15
10 km: 38:09
21 km: 01:24:54
42 km: 03:06:28
Awatar użytkownika
zu.zu
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 660
Rejestracja: 09 maja 2012, 14:42
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Warszawa

Nieprzeczytany post

Strona jest ok, przed chwilą wgrałam trening i mapa jest. Albo coś z zegarkiem albo może nie zainstalowałeś nowej wersji oprogramowania? Dzisiaj rzucili nową (milion pińcsetną już chyba). :hahaha:
wierciu
Wyga
Wyga
Posty: 141
Rejestracja: 26 sty 2013, 20:24
Życiówka na 10k: 44:04
Życiówka w maratonie: 3:21:26
Lokalizacja: Warszawa

Nieprzeczytany post

zu.zu pisze:Strona jest ok, przed chwilą wgrałam trening i mapa jest. Albo coś z zegarkiem albo może nie zainstalowałeś nowej wersji oprogramowania? Dzisiaj rzucili nową (milion pińcsetną już chyba). :hahaha:

A jaką masz wersję oprogramowania? Bo mi chyba nic nie pobrało.
5 km: 18:15
10 km: 38:09
21 km: 01:24:54
42 km: 03:06:28
midaker
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 6
Rejestracja: 22 sie 2013, 17:18
Życiówka na 10k: 47'54"
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

wierciu pisze:A mi się dzisiaj po treningu nie zaimportowała z zegarka mapa do nikeplus.com Jest tylko wykres biegu.
Czy miał ktoś coś takiego? Dystans i tempo jest ok. Ale nie ma naniesienia na mapę. Czy to jakiś tymczasowy błąd strony nike czy coś się może z zegarkiem dzieje?

Ja miałem tak już 3 razy. Za każdym razem pisałem do NIKE żeby przeliczyli wyniki na stronie. To nie wina zegarka, ale błąd na stronie. Jak nie będzie dobrze za kilka dni to pisz do nich... po angielsku...
Awatar użytkownika
zu.zu
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 660
Rejestracja: 09 maja 2012, 14:42
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Warszawa

Nieprzeczytany post

Midaker, ale u Niego chyba nie ma co przeliczać z tego co zrozumiałam? Brakuje tylko mapy, tak?

Wersję mam 5.2.4 - nie wiem czy po aktualizacjach te numerki się zmieniają, nie zwracałam uwagi na to wcześniej. A Wy jaką macie?

Ja się z całkowitym brakiem mapy nie spotkałam, ale raz wykres na mapie różnił się całkowicie od rzeczywistego, drugim razem miałam bardzo zawyżone tempo, o jakieś 3 min/km (nie możliwe w moim przypadku).

Poza tym czy zauważyliście, że strona pojawiła się wreszcie, po roku oczekiwania w naszym ojczystym języku (no, prawie - łumaczenie chyba by Google Translate)? :hahaha:
Fisherek
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 198
Rejestracja: 05 wrz 2012, 21:43
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Poza tym czy zauważyliście, że strona pojawiła się wreszcie, po roku oczekiwania w naszym ojczystym języku (no, prawie - łumaczenie chyba by Google Translate)?
Myślalem, że nigdy się nie doczekam.
midaker
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 6
Rejestracja: 22 sie 2013, 17:18
Życiówka na 10k: 47'54"
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

[quote="zu.zu"]Midaker, ale u Niego chyba nie ma co przeliczać z tego co zrozumiałam? Brakuje tylko mapy, tak?

To ten sam problem ze stroną, też tak miałem - przeliczają wyniki i pojawia się mapa biegu w googlu. Oczywiście najpierw napiszą Ci żeby zobaczyć czy przypadkiem nie biegasz w pomieszczeniu, gęstym lesie, na dnie rzeki itp...
wierciu
Wyga
Wyga
Posty: 141
Rejestracja: 26 sty 2013, 20:24
Życiówka na 10k: 44:04
Życiówka w maratonie: 3:21:26
Lokalizacja: Warszawa

Nieprzeczytany post

zu.zu pisze:
Wersję mam 5.2.4 - nie wiem czy po aktualizacjach te numerki się zmieniają, nie zwracałam uwagi na to wcześniej. A Wy jaką macie?

Ja w programie na laptopie mam wersję 5.3.8

A w zegarku nie wiem jak się sprawdza. Chyba się nie da.
5 km: 18:15
10 km: 38:09
21 km: 01:24:54
42 km: 03:06:28
Awatar użytkownika
zu.zu
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 660
Rejestracja: 09 maja 2012, 14:42
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Warszawa

Nieprzeczytany post

Wymiękłam:

Obrazek

Tak. Błyskawicznie dążę na następnym poziom. Poziom - bye bye NIKE! :sss:

P.S. Dzisiaj znowu pojawiła mi się aktualizacja i teraz ja też mam wersję 5.3.8 :ble:
wierciu
Wyga
Wyga
Posty: 141
Rejestracja: 26 sty 2013, 20:24
Życiówka na 10k: 44:04
Życiówka w maratonie: 3:21:26
Lokalizacja: Warszawa

Nieprzeczytany post

Widać, że Nike coś zaczyna robić ze stroną i samym oprogramowaniem. Ale ten google translate to jakaś masakra :)
Mogli by bardziej rozbudować samą stronę, żeby więcej danych było dostępnych o biegu.
Jak się nic nie zmieni to od nowego roku przechodzę na garmina.
5 km: 18:15
10 km: 38:09
21 km: 01:24:54
42 km: 03:06:28
fobis33
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 4
Rejestracja: 10 wrz 2013, 15:49
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

mam pytanie do uzytkownikow BIALEGO sportwatch'a.
Czy bardzo sie brudzi (pasek lub obramowka dookola wyswietlacza) i czy bardzo widac ryski na tych elementach?
czy lepiej wybrac czarnego
Awatar użytkownika
Andyql
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 328
Rejestracja: 30 mar 2012, 13:55
Życiówka na 10k: 48
Życiówka w maratonie: 4:05
Lokalizacja: Kielce

Nieprzeczytany post

fobis33 pisze:mam pytanie do uzytkownikow BIALEGO sportwatch'a.
Czy bardzo sie brudzi (pasek lub obramowka dookola wyswietlacza) i czy bardzo widac ryski na tych elementach?
czy lepiej wybrac czarnego
Czarnego nie !!! 4-ty raz mi się zepsuł. Tzn. zepsuł sie pierwszy, wymienili. ten też się zepsuł, wymienili . teraz ten 3 ( mam go od początku maja) też zdechł. Niezależnie od tego czy wymienią go na nowy, NIE POLECAM !!! Tym bardziej, że dbałem o niego jakby był z porcelany, zero biegania w deszczu, żadnego rzucania , delikatnie jak z jajkiem. I padł. A z nim moja wiara w gadżety Nike. Dobrze, że nie mogę wystartować w Maratonie Warszawskim ( znaczy źle ale w tym przypadku dobrze ) bo bym się chyba rozpłakał.

Postanowiłem więcej nie komentować wątków związanych ze SportWatch GPS. Leżącego się nie kopie !!! Bye Nike.
Obrazek
ODPOWIEDZ