Komentarz do artykułu Nike+ Sport Watch GPS - TEST

Awatar użytkownika
Andyql
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 328
Rejestracja: 30 mar 2012, 13:55
Życiówka na 10k: 48
Życiówka w maratonie: 4:05
Lokalizacja: Kielce

Nieprzeczytany post

Zegarek się wkurzył, ż e mało biegasz ... A tak serio, może spróbuj go zresetować ?
Obrazek
New Balance but biegowy
pawson
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 210
Rejestracja: 02 kwie 2012, 11:08
Życiówka na 10k: 50'31''
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: "WWL ..."

Nieprzeczytany post

- dostałem messydż ( z supportu ) że biegi powyżej 10 km już są "shared" na fb
- zapodałem test ( lekko ponad dyszke ) i ....prawda ....poprawili ( w konsekwencji - biegi powyżej 10 km już są shared na facebooku )
- żadne to dla mnie wydarzenie - no ale zawsze - coś poprawili


pawson

==========================

edit : dzisiejszego biegu (18km) nie dało się sharować na fb - żadna to tragedia - można to totalnie olać - ale ponownie dałem znać do supportu że jednak nie działa....eh...wot technika...
______
pawson


Obrazek
wierciu
Wyga
Wyga
Posty: 141
Rejestracja: 26 sty 2013, 20:24
Życiówka na 10k: 44:04
Życiówka w maratonie: 3:21:26
Lokalizacja: Warszawa

Nieprzeczytany post

pawson a jak przesyłasz dane z nike do runloga? Czy może klepiesz ręcznie?
5 km: 18:15
10 km: 38:09
21 km: 01:24:54
42 km: 03:06:28
midaker
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 6
Rejestracja: 22 sie 2013, 17:18
Życiówka na 10k: 47'54"
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

1. Czy komuś z was zaparowała w Nike+ Sport Watch GPS szybka podczas deszczu? Odkręcaliście śrubki i suszyliście?
2. Dane po treningach na stronie Nike są sfiksowane. W tym tygodniu biegałem 2 razy - 21km, na stronie pokazuje 5 razy 12km... Czy coś można z tym zrobić?
wierciu
Wyga
Wyga
Posty: 141
Rejestracja: 26 sty 2013, 20:24
Życiówka na 10k: 44:04
Życiówka w maratonie: 3:21:26
Lokalizacja: Warszawa

Nieprzeczytany post

midaker pisze:1. Czy komuś z was zaparowała w Nike+ Sport Watch GPS szybka podczas deszczu? Odkręcaliście śrubki i suszyliście?
2. Dane po treningach na stronie Nike są sfiksowane. W tym tygodniu biegałem 2 razy - 21km, na stronie pokazuje 5 razy 12km... Czy coś można z tym zrobić?
1. Nie powinien Ci zaparować. Ja ostatnio biegałem dość często w deszczu i było ok. Nawet dzisiaj podczas Wielkiej Ursynowskiej, gdzie biegaliśmy przy dużym deszczu nic się nie działo. Jak masz jeszcze na gwarancji to serwis.

2. Wszystko wskazuje, że masz coś nie tak z zegarkiem. A jak masz zapisane treningi w zegarku? Jako jeden czy jako 5?
5 km: 18:15
10 km: 38:09
21 km: 01:24:54
42 km: 03:06:28
midaker
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 6
Rejestracja: 22 sie 2013, 17:18
Życiówka na 10k: 47'54"
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

1. Mi też przez pół roku nie parował w deszczu, aż w końcu zaparował, a że jest wodoszczelny to trzyma wodę... niestety z drugiej strony szybki:)
2. W zegarku jest wszystko OK, ale już trzy razy pisałem do Nike żeby przeliczyli wyniki i po przeliczeniu wszystko się zgadzało - znowu na dwa miesiące spokój. Sprawdzałem na kilku różnych przeglądarkach i komputerach - więc to nie wina sprzętu.
wierciu
Wyga
Wyga
Posty: 141
Rejestracja: 26 sty 2013, 20:24
Życiówka na 10k: 44:04
Życiówka w maratonie: 3:21:26
Lokalizacja: Warszawa

Nieprzeczytany post

Czy wie ktoś czemu rekordy w zegarku są tylko na 1 km, 5 km, 10 km. A na stronie jest tylko 1 km i 5 km.
A gdzie odczytać na stronie 10 km, 21 km i 42 km? Bo jak się zrobi rekord na 10, 21 i 42 to zegarek o tym informuje ale nigdzie tego nie zapisuje. To samo tyczy się strony. Chyba, że na stronie można jakoś to uruchomić, żeby wyświetlało wszystkie rekordy.
5 km: 18:15
10 km: 38:09
21 km: 01:24:54
42 km: 03:06:28
midaker
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 6
Rejestracja: 22 sie 2013, 17:18
Życiówka na 10k: 47'54"
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Pytałem o to konsultantów NIKE. Nadeszła urocza odpowiedź ze stanów, że ani na stronie ani w zegarku nie są wyświetlane wyniki na 10km 21km i 42km bo... nie. Bo tak sobie ustalili. Może kiedyś się to zmieni. Te wyniki można natomiast obejrzeć w aplikacji na telefonie z androidem na swoim koncie.
Awatar użytkownika
whitemamba
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 466
Rejestracja: 06 lip 2012, 09:48
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Jak się sprawuje ten zegarek jeżeli chodzi o eksport danych do innych portali? Da się wyciągnąć z niego jakiś plik( przynajmniej gpx) żeby wyeksportować do runloga albo innego endomondo?
I jak faktycznie jest z tym gps po porawkach z przełomu roku?pytam bo widzę że na alledrogo można dosyć tanio zakupić ten zegarek i zastanawiam się czy warto kupić czy jednak lepiej dozbierać troszkę do czegoś lepszego.
Zmiana kodu 3 z przodu:)
10km- 39.04 @3:54 pace
HM- 1:29:03 in progress
M- 3:14:12 in progress
fobis33
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 4
Rejestracja: 10 wrz 2013, 15:49
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

mam pytanie odnosnie paska w sportwatchu.
mam sportbanda i pasek na poczatku zaczal sie 'marszczyc' a potem powoli nadlamywac az w koncu ulamal sie w kilku miejscach.
czy sportwatch ma pasek podobny do tego w sportbandzie?
Awatar użytkownika
Andyql
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 328
Rejestracja: 30 mar 2012, 13:55
Życiówka na 10k: 48
Życiówka w maratonie: 4:05
Lokalizacja: Kielce

Nieprzeczytany post

whitemamba pisze:Jak się sprawuje ten zegarek jeżeli chodzi o eksport danych do innych portali? Da się wyciągnąć z niego jakiś plik( przynajmniej gpx) żeby wyeksportować do runloga albo innego endomondo?
I jak faktycznie jest z tym gps po porawkach z przełomu roku?pytam bo widzę że na alledrogo można dosyć tanio zakupić ten zegarek i zastanawiam się czy warto kupić czy jednak lepiej dozbierać troszkę do czegoś lepszego.
Hej , da się w gpx , tcx i json. Tutaj masz link do programu :
https://nikeplusexporter.rhysmccaig.com/

Soft jest poprawiony , wg mnie działa całkiem ok ale nie wypowiadam się o szczegółach bo biegam swoje trasy niemal na pamięć i nie zwracam uwagi na dokładnosc GPS.

Mnie się całkiem dobrze biega ze SportWatchem ale nie wiem czego oczekujesz od swoich treningów. Bo na przykład przy krótkich, szybkich odcinkach typu interwały po 200 metrów nie za bardzo się sprawdza.
Obrazek
Awatar użytkownika
Andyql
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 328
Rejestracja: 30 mar 2012, 13:55
Życiówka na 10k: 48
Życiówka w maratonie: 4:05
Lokalizacja: Kielce

Nieprzeczytany post

fobis33 pisze:mam pytanie odnosnie paska w sportwatchu.
mam sportbanda i pasek na poczatku zaczal sie 'marszczyc' a potem powoli nadlamywac az w koncu ulamal sie w kilku miejscach.
czy sportwatch ma pasek podobny do tego w sportbandzie?
pasek to najmocniejszy punkt tego zegarka . Spokojnie mozna się na nim powiesić. Co w żadnej mierze nie jest nawiązaniem do jakości SportWatch `a. Pasek jest mocny i nie pęka.
Obrazek
Awatar użytkownika
zu.zu
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 660
Rejestracja: 09 maja 2012, 14:42
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Warszawa

Nieprzeczytany post

Whitemamba - uzbierać! :hejhej:

Andyql - korzystałeś z tego zalinkowanego programu? Ja wszystko ręcznie przeklepuję do run-loga, więc to jest kusząca wersja, ale nie podoba mi się konieczność podania hasła w tym programie - bezpieczne toto jest? :ojoj:

Dobrze powiedziane z tym paskiem - najmocniejszy punkt. :bum: Za to na szybkę radzę bardzo uważać. Ja jedną zbiłam...zanim zdążyłam zapłacić za zegarek. Teraz obchodzę się jak z jajkiem.
Awatar użytkownika
Andyql
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 328
Rejestracja: 30 mar 2012, 13:55
Życiówka na 10k: 48
Życiówka w maratonie: 4:05
Lokalizacja: Kielce

Nieprzeczytany post

zu.zu pisze:Whitemamba - uzbierać! :hejhej:

Andyql - korzystałeś z tego zalinkowanego programu? Ja wszystko ręcznie przeklepuję do run-loga, więc to jest kusząca wersja, ale nie podoba mi się konieczność podania hasła w tym programie - bezpieczne toto jest? :ojoj:

Dobrze powiedziane z tym paskiem - najmocniejszy punkt. :bum: Za to na szybkę radzę bardzo uważać. Ja jedną zbiłam...zanim zdążyłam zapłacić za zegarek. Teraz obchodzę się jak z jajkiem.
Zu.zu ... fajnie, że jesteś. Program jest bezpieczny, korzystam z niego cały czas. Próbowałem nie podawać hasła ale nie działa :) Hmmm...ja szybką wbijam gwoździe , może dlatego to juz mój trzeci zegarek w ramach gwarancji ??? :p
Obrazek
midaker
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 6
Rejestracja: 22 sie 2013, 17:18
Życiówka na 10k: 47'54"
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Czy komuś z was "przecieka" ten zegarek? Mam zaparowaną całą szybkę. Gdzie ewentualnie zgłaszać reklamację? Gdzie jest jakiś serwis?
ODPOWIEDZ