ZOOT ULTRA TT 4.0

Awatar użytkownika
Adam Klein
Honorowy Red.Nacz.
Posty: 32176
Rejestracja: 10 lip 2002, 15:20
Życiówka na 10k: 36:30
Życiówka w maratonie: 2:57:48
Lokalizacja: Polska cała :)

Nieprzeczytany post

New Balance but biegowy
Awatar użytkownika
wysek
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 3442
Rejestracja: 16 paź 2004, 22:35
Życiówka na 10k: 32:34
Życiówka w maratonie: 2:43
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Zupełnie inaczej sprawa ma się w USA. Tam marka jest bardzo rozpoznawalna i naprawdę wielu znanych i utytułowanych trójboistów współpracuje z firmą i korzysta z jej produktów.
Trójboista to ktoś kto uprawia sporty siłowe. Triathlonista to thriatlonista ;)

Ciekawy but dla triathlonistów, których liczba w Polsce stale rośnie.

Naturalnie przebitka dla Polski musi być. 519pln vs $140.00 w USA. (na stronie producenta). W pierwszym lepszym sklepie Internetowym buty można nabyć już za $105.97 (naturalnie w Stanach).
Ostatnio zmieniony 16 wrz 2011, 14:48 przez wysek, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
Biegacz, bloger, trener biegania
Awatar użytkownika
mariod
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 678
Rejestracja: 09 sty 2010, 17:47
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Polska

Nieprzeczytany post

W Polsce na Allegro jeszcze nie ma.
Jurek z Lasu
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1374
Rejestracja: 08 maja 2009, 08:32

Nieprzeczytany post

Ja to bym Adam zmienił tytuł:

"Jarek Gniewek, Michał Kołodziejczyk - Zoot Ultra TT 4.0. - Nasze subiektywne wrażenia po przebiegnięciu kilkudziesięciu kilometrów."

Test to Mi się kojarzy inaczej; np:

http://800m.blox.pl/2011/08/Testy-do-za ... Komentarzy

Pozdro...
Qba Krause
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 11474
Rejestracja: 16 kwie 2008, 22:31

Nieprzeczytany post

tekst nagora to nie jest żaden test butów tylko rewia zdjęć i peanów na własny temat, które podsumowuje się, implicite, zdaniem: "jestem hardkorem". Treści w tym "teście" tyle co nic.
Zdecydowanie wolę testy bieganie.pl, które nie mają z góry założonej tezy i nie służą autopromocji.
być jak brad pitt w Indiana Jonesie.

Do Things Always.

komentarze do bloga
blogspot
Awatar użytkownika
artur_totalfit
Wyga
Wyga
Posty: 140
Rejestracja: 23 sty 2009, 18:31
Życiówka na 10k: 39.20
Życiówka w maratonie: 3.20
Lokalizacja: konstancin jeziorna
Kontakt:

Nieprzeczytany post

ciekawe jak sie mają te zoot'y do nike free 3.0
ciekawe czy sa przez Was 'obiegane' bo też nie mają żadnej stabilizacji, tez są z jednego kawalka mesh'u i mozna je wkladac bez sznurowania
artur

----------------------------
Sport GURU
największy sklep stacjonarny dla biegaczy i triathlonistów w Warszawie (Gocław, Meissnera 1/3 róg Fieldorfa)

sportGURU.pl
sklep.sportGURU.pl
Awatar użytkownika
Adam Klein
Honorowy Red.Nacz.
Posty: 32176
Rejestracja: 10 lip 2002, 15:20
Życiówka na 10k: 36:30
Życiówka w maratonie: 2:57:48
Lokalizacja: Polska cała :)

Nieprzeczytany post

Jurek.
Generalnie testy robimy po to, żeby jakąś rzecz ocenić (czasem na tyle na ile możemy) żeby czytelnik zdecydował się na to, czy to jest rzecz dla niego czy nie dla niego i idąc do sklepu wiedział czy ma tym się zainteresować czy nie.
Jaki cel miałoby bieganie w jakichś butach przez cztery lata i napisanie że są zajebiste? Pójdziesz wtedy do sklepu i kupisz but sprzed czterech lat?

Test powinien się ukazać zanim jeszcze coś trafi na rynek albo kiedy właśnie trafiło. W związku z czym nie ma możliwości zrobienia szybko testu w którym zarżniemy buta bo na to trzeba czasu. A poza tym - trwałość buta to tylko jeden z wielu elementów i tylko dla niektórych jest to bardzo ważny element. Czy to że w jakimś bucie biega mi się super do 1000 km a potem but się rozpada - to wada czy nie wada? Dla kogoś kto oszczędza na butach i chce biegać w nich 3tys km - wada. Dla kogoś kto co miesiąc może wydać 500 zł na buty sprawa mało ważna.
Czytają nas zarówno osoby niezamożne (które muszą zaufać, że nie odwalamy popeliny) i osoby zamożne które chcą wiedzieć jaki mają wybór idąc do sklepu z kwotą 500 zł.

Dotyczy to butów czy czegokolwiek innego.
Jurek z Lasu
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1374
Rejestracja: 08 maja 2009, 08:32

Nieprzeczytany post

Adam Klein pisze: Dla kogoś kto co miesiąc może wydać 500 zł na buty sprawa mało ważna.
Dziękuję za wyjaśnienie.

Ciekawi Mnie jaki procent z Nas podpisze się pod tym zdaniem? ... hmm... może jakaś ankietka? ... Nie! ... To pewnie i tak ze 80-90% z Nas.
Awatar użytkownika
Adam Klein
Honorowy Red.Nacz.
Posty: 32176
Rejestracja: 10 lip 2002, 15:20
Życiówka na 10k: 36:30
Życiówka w maratonie: 2:57:48
Lokalizacja: Polska cała :)

Nieprzeczytany post

Jurek, przedstawiłem oczywiście przypadek raczej skrajny.
Ale chciałem Ci tylko uświadomić, że trwałość buta nie jest dla każdego w równym stopniu cechą najważniejszą.
To pod czym na pewno duża grupa biegaczy może się podpisać to, że po przebiegnięciu 1000, maks 1500 km są w stanie kupić sobie nowe buty i nie muszą się zastanawiać, czy ich but wytrzyma 3000 km.
Jeden co 1000 km kupi sobie najnowszy model za 600 zł a inny np z Lidla za 40 czy choćby Wolf czy Joma za 150.

Poza tym - przetestowanie trwałości jakiegoś modelu na kimś jest bardzo mało powtarzalne.
Marcin jest osobą bardzo lekką. Taki but inaczej zachowa się w użytkowaniu przez "grubasa".

No i model modelowi nierówny. Miałem np buty Adistar Control (już nie produkowane) w których przebiegłem spokojnie ponad 2000 i praktycznie nie było mocnych śladów zużycia, przestałem jednak w nich biegać bo zaczęły mnie po biegach w nich boleć kolana a kiedy biegałem w innych wszystko było ok (to jeszcze było w czasach kiedy biegałem w grubszych butach).
A u mojej żony w teoretycznie tym samym modelu po 400 km zaczęła się przecierać siateczka na górze.

Testy butów to bardzo subiektywna sprawa.
Jurek z Lasu
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1374
Rejestracja: 08 maja 2009, 08:32

Nieprzeczytany post

Adam Klein pisze:Testy butów to bardzo subiektywna sprawa.
"Jarek Gniewek, Michał Kołodziejczyk - Zoot Ultra TT 4.0. - Nasze subiektywne wrażenia po przebiegnięciu kilkudziesięciu kilometrów."
No to idziemy na browara?
Awatar użytkownika
loko
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 335
Rejestracja: 09 sie 2010, 14:15
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

mariod pisze:W Polsce na Allegro jeszcze nie ma.
ale w dobrych sklepach jest :)
Tomek Domżalski
ODPOWIEDZ