Sensibelt'a od Salomona

Awatar użytkownika
Adam Klein
Honorowy Red.Nacz.
Posty: 32176
Rejestracja: 10 lip 2002, 15:20
Życiówka na 10k: 36:30
Życiówka w maratonie: 2:57:48
Lokalizacja: Polska cała :)

Nieprzeczytany post

New Balance but biegowy
koreek
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 401
Rejestracja: 27 wrz 2009, 20:01
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Łódź

Nieprzeczytany post

troszke cena tylko wysoka..
Awatar użytkownika
Gife
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 5842
Rejestracja: 27 lut 2010, 18:48
Życiówka na 10k: 34:04
Życiówka w maratonie: 2:42:10
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Nieprzeczytany post

A jednemu z forumowiczów, przecieka.
Ja nie mam Sensibelt'a, ale trójkątny bidon się sprawdza i przecieka nawet po dość mocnym zamknięciu butelki (przeciek minimalny, ale butelka sucha nie jest)
Early Hardcore 4 Life!
Lech Poznań Fanatic
PB: 5000m - 16'27" (nieof.); 10 km - 34'04"; 21,097 km - 1h15'55" 42,195 km - 2h42'10"
Komentarze,Blog
Garmin Connect
bdpien
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 26
Rejestracja: 13 paź 2010, 22:06
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Witam i pozdrawiam. W zasadzie nie nie uczestniczę w formum, bo nie czuje sie z moim doswidczeniem kompetentny. Raczej korzystam z niego jako ze źródła wiedzy. Podobnie z bieganie.pl. Jednak w tym wypadku poirytowłem sie i piszę: o czym jest ten artykuł. Ja myslałem, ze o nawadnianiu w trakcie treningu. A tu prosze o problemie naczynia do noszenia płynu. Ja korzystam z butelek po wypitych przez mojego syna napoju: zalety - są za darmo, nie przeciekają, daja się włożyc do kieszeni, nie rozpaczam po nich kiedy je zgubie lub połamię. Autor artykułu powinien się zastanowić - chce biegać czy wyglądać. Ta uwaga odnosi się do coraz liczniejszych pozycji na stronie oraz w prasie. Nie podoba mi sie to i dlatego wyrażam to niezadowolenie. Uczciwiej byłoby napisać - artykuł sponsorowany ... lub coś co świdczyłoby o reklamowym charakterze a nie merytorycznym. No to się wyżaliłem. SORKi, ale ta burzowa aura czyni ze mnie nerwusa.
Awatar użytkownika
Catrine
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 166
Rejestracja: 19 mar 2011, 13:07
Życiówka na 10k: bywa koło 45 minut
Życiówka w maratonie: pracuję nad tym :)
Lokalizacja: Wrocław

Nieprzeczytany post

długo wahałam się zanim kupiłam pas z bidonem. rozmawiajac ze znajomymi co ich używali, generalnie byłam sceptyczna, bo wciąż słyszałam, że niewygodne (ale że można przyzwyczaić się), albo że wciąż się przesuwa/spada. Pare razy biegałam z butelką w dłoni... to dopiero było niewygodne!

Rozglądałam się, porównywałam ceny i nie mogłam się zdecydować. Przeczytałam ten artykuł i pod wpływem impulsu - kupiłam. Mnie nic a nic nie przecieka, nic się nie zsuwa, nic nie przeszkadza - świetnie się robiło szybsze 1km i wbiegało pod górkę. Po prostu zapomniałam że go mam. Przypominał mi o sobie jak sięgałam po wodę... no i w końcu mam gdzie wrzucić drobniaki czy klucze.

Chciałam sobie zrobić prezent - i mam. Fakt że drogi, ale wierzę że długo mi posłuży. poza tym która kobieta nie lubi zakupów...? Wolę wydać na pas niż na kolejną parę butów/torebkę ;)
“We are limited but we can push back the borders of our limitations”
JRski
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 17
Rejestracja: 28 cze 2011, 17:06
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

bdpien pisze:Witam i pozdrawiam. W zasadzie nie nie uczestniczę w formum, bo nie czuje sie z moim doswidczeniem kompetentny. Raczej korzystam z niego jako ze źródła wiedzy. Podobnie z bieganie.pl. Jednak w tym wypadku poirytowłem sie i piszę: o czym jest ten artykuł. Ja myslałem, ze o nawadnianiu w trakcie treningu. A tu prosze o problemie naczynia do noszenia płynu. Ja korzystam z butelek po wypitych przez mojego syna napoju: zalety - są za darmo, nie przeciekają, daja się włożyc do kieszeni, nie rozpaczam po nich kiedy je zgubie lub połamię. Autor artykułu powinien się zastanowić - chce biegać czy wyglądać. Ta uwaga odnosi się do coraz liczniejszych pozycji na stronie oraz w prasie. Nie podoba mi sie to i dlatego wyrażam to niezadowolenie. Uczciwiej byłoby napisać - artykuł sponsorowany ... lub coś co świdczyłoby o reklamowym charakterze a nie merytorycznym. No to się wyżaliłem. SORKi, ale ta burzowa aura czyni ze mnie nerwusa.
Nie bardzo rozumiem - przeciez to test. W temacie jak byk stoi "Sensibelt'a od Salomona - Test". A więc nie teoria nawadniania, tylko sprawdzenie pasa z bidonem. Artykul sponsorowany bylby, gdyby Salomon za niego zaplacil, a recenzja ma raczej charakter merytoryczny, nie reklamowy. Można się z nią oczywiście nie zgadzać.
Duncan
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 254
Rejestracja: 04 sie 2010, 09:59
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Fajnie zobaczyć swój artykuł na głównej :hej:

bdprien: kompletnie Cie nie rozumiem, nigdzie nie było napisane że to tekst o nawadnianiu a jedynie test sprzętu.

Catrine: bardzo się cieszę że moja recenzja komuś pomogła, aż chce się pisać dalej

JRski: żeby rozwiać wątpliwości to powiem że Salomon nie sponsorował tego tekstu. Pas kupiłem za swoje pieniądze, za test nie otrzymałem nawet grosza, akurat pomyślałem że go napisze bo miałem taką potrzebę a i temat aktualny.
Awatar użytkownika
Katarina
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 464
Rejestracja: 13 mar 2006, 12:26
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Kraków

Nieprzeczytany post

dobrze, że powstają takie teksty. można z powodzeniem uczyć się na błędach innych, tych, którzy ulegli i przetestowali jakieś autorskie rozwiązanie producenta :usmiech: jeśli coś nie zadziała, raczej po to nie sięgnę.

gdyby chcieć przetestować wsio samemu - któż dysponuje taką gotówką :bleble: a tak koszt rozkłada się w społeczeństwie ;)

żeby nie było: wczoraj na trening zabrałam się tylko z butelką. dobrze jednak, że przez 80% treningu przeleżała sobie komfortowo na murku :hejhej: zatem pytanie jeszcze kto, jak i kiedy będzie z dostępnych możliwości korzystał :taktak:
vder
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 37
Rejestracja: 25 maja 2010, 17:49
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

z jakiś konkretnych przyczyn link w pierwszym poscie nie działa? Zastanawiam się nad jakimś pasem i ciekaw jestem co stało w tym tescie?
Awatar użytkownika
Buniek
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 2655
Rejestracja: 11 cze 2009, 11:12
Życiówka na 10k: 35:35
Życiówka w maratonie: 2:57:09
Lokalizacja: Toruń

Nieprzeczytany post

vder pisze:z jakiś konkretnych przyczyn link w pierwszym poscie nie działa? Zastanawiam się nad jakimś pasem i ciekaw jestem co stało w tym tescie?
poprawiłem, już działa
Krzysiek
vder
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 37
Rejestracja: 25 maja 2010, 17:49
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

dzięki.
ODPOWIEDZ