NB RC205WR - TUNING

Awatar użytkownika
yacool
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 12399
Rejestracja: 03 gru 2008, 11:25
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Po co są zapiętki w butach?
Z tym pytaniem udałem się do pana Zenka. Odpowiedź była klarowna, rzeczowa i oparta na refleksyjnej mądrości ludowej: Jak boli, to wyciąć w ch..
Wpisałem się więc w napięty terminarz zabiegów chirurgicznych na początek czerwca.

Tym sposobem dziś na stół operacyjny tunera Zenka, trafiła bardzo ładna i wdzięczna startówka ze stajni New Balance. Model już leciwy ale ze względu na brak systemów wspierających, godny zainteresowania hardcorowych koneserów. Pan Zenek zgodził się uchylić rąbka tajemnicy swojego warsztatu i zezwolił na zrobienie kilku zdjęć z przebiegu operacji tuningowania.
Obrazek
Antyseptyczna atmosfera podczas wykonywania zabiegu, a także paleta specjalistycznych narzędzi chirurgicznych, przywiodła mi od razu na myśl film Jerzego Hoffmana - Znachor. Kto chciałby przypomnieć sobie młodego Tomasza Stockingera czy szczupłą Annę Dymną, to gorąco polecam.
Obrazek
Trepanacja zapiętka czy, na czucie wycinane fragmenty materii, przez wprawne ręce pana Zenka, jako żywo przenoszą w świat parobka Kosiby i światowej sławy profesora Rafała Wilczura - w jednej osobie.
Obrazek
Mistrzowskie wykończenie, wrodzona skromność i amnezyjny talent, wywarły na mnie głębokie wrażenie. Odtąd biegam i skaczę w dobrze skrojonych bucikach jak Artur Barciś w roli syna młynarza Prokopa, który w wyniku połamania nóg nie mógł chodzić, a po ponownym zestawieniu, śmigał po wsi szybciej niż motocykl hrabiego Czyńskiego...
Ostatnio zmieniony 10 maja 2012, 11:13 przez yacool, łącznie zmieniany 1 raz.
New Balance but biegowy
Jurek z Lasu
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1374
Rejestracja: 08 maja 2009, 08:32

Nieprzeczytany post

yacool pisze:Po co są zapiętki w butach?
Z tym pytaniem udałem się do pana Zenka. Odpowiedź była klarowna, rzeczowa i oparta na refleksyjnej mądrości ludowej: Jak boli, to wyciąć w ch..
Obrazek
Awatar użytkownika
yacool
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 12399
Rejestracja: 03 gru 2008, 11:25
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Tym razem to pan Zenek się udał...

Na działkę - jak przystało na starego grzyba. Zgredy w jego wieku tną w ogródku trawkę lub komara ale nie on.
Obrazek


Postanowił sprawdzić, co tak naprawdę w trawie piszczy i o co chodzi z tymi wszystkimi systemami oddającymi energię. No i natknął się na coś niebieskiego w pięcie. Czyżby to było właśnie to perbutum mobile, pozwalające mknąć z zawrotnymi prędkościami?
Obrazek


Zenek tak się zawziął w poszukiwaniu odpowiedzi, że pociął kolejne papcie i do swych perwersyjnych uciech nakłonił też młodzież. W imię nauki rzecz jasna. I co? I nic. Spocił się tylko i wrócił z działki ze skaleczonym palcem. Poczuł wielki zawód na jakieś półtora milimetra w głąb opuszka.
Obrazek


W końcu stwierdził, że najlepiej pracuje mu się jednak na balkoniku, w zaciszu parapetu i karmnika.
Tu relaksuje się, dokarmiając ptaszki resztkami z pianki EVA lub kawałkami słoniny wycinanej z pięt obrabianych bucików.
Obrazek
ODPOWIEDZ