BIOM - nowy gracz na rynku Natural Running

Awatar użytkownika
ECCO BIOM
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 17
Rejestracja: 11 kwie 2010, 20:37
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Warszawa

Nieprzeczytany post

Witam,

tak potwierdzam ceny 449 za material i 499 za skórę. Każda marka wcześniej czy później wprowadza wyprzedaże więc niestety (chociaż dla wielu stety :)) BIOMy też podlegają wyprzedażom. Natomiast mam wgląd do magazynów więc wiem że za chwilę nie będzie co kupować. Dodam że prawdopodobnie w lipcu będzie o jakies 10-15% niższa cena więc dla wytrwałych ryzykanków może coś jeszcze rozstanie.

Pozdrawiam,

Michal
Witamy w Epoce Naturalnego Ruchu, www.biomproject.com
New Balance but biegowy
gasper
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 2876
Rejestracja: 20 sie 2001, 13:40
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Nieprzeczytany post

ECCO BIOM pisze:Witam,

tak potwierdzam ceny 449 za material i 499 za skórę. Każda marka wcześniej czy później wprowadza wyprzedaże więc niestety (chociaż dla wielu stety :)) BIOMy też podlegają wyprzedażom. Natomiast mam wgląd do magazynów więc wiem że za chwilę nie będzie co kupować. Dodam że prawdopodobnie w lipcu będzie o jakies 10-15% niższa cena więc dla wytrwałych ryzykanków może coś jeszcze rozstanie.

Pozdrawiam,

Michal
ryzykanci to raczej osoby, które kupiły biomy za 600zł
tylut
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 203
Rejestracja: 10 maja 2010, 10:07
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Chrzanów/Oslo

Nieprzeczytany post

ECCO BIOM pisze:Witam,

tak potwierdzam ceny 449 za material i 499 za skórę. Każda marka wcześniej czy później wprowadza wyprzedaże więc niestety (chociaż dla wielu stety :)) BIOMy też podlegają wyprzedażom. Natomiast mam wgląd do magazynów więc wiem że za chwilę nie będzie co kupować. Dodam że prawdopodobnie w lipcu będzie o jakies 10-15% niższa cena więc dla wytrwałych ryzykanków może coś jeszcze rozstanie.

Pozdrawiam,

Michal

Hmm,
wyprzedaz jest wtedy gdy magazyn pelny a nie pusty ;)))
No po prostu sie pospieszylem :))

T>
Awatar użytkownika
ECCO BIOM
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 17
Rejestracja: 11 kwie 2010, 20:37
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Warszawa

Nieprzeczytany post

Gasper to jest twoja subiektywna opinia i niech tak zostanie,

W branży detalicznej tym bardziej obuwniczo-odzieżowej przychodzi moment przecen bez względu na poziom magazynu, Wyprzedaz BIOMa jest podyktowana działaniami konkurencji do której musimy się dostosować.

pozdrawiam.
Witamy w Epoce Naturalnego Ruchu, www.biomproject.com
tylut
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 203
Rejestracja: 10 maja 2010, 10:07
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Chrzanów/Oslo

Nieprzeczytany post

ECCO BIOM pisze:
W branży detalicznej tym bardziej obuwniczo-odzieżowej przychodzi moment przecen bez względu na poziom magazynu, Wyprzedaz BIOMa jest podyktowana działaniami konkurencji do której musimy się dostosować.

pozdrawiam.
Ok, ok

ja tam jestem zadowolony :)) Ale cena teraz faktycznie lepsza :)
Moze wezme druga pare to nie bede musial wozic ze soba ;)))

T>
gasper
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 2876
Rejestracja: 20 sie 2001, 13:40
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Nieprzeczytany post

ECCO BIOM pisze:Gasper to jest twoja subiektywna opinia i niech tak zostanie,

W branży detalicznej tym bardziej obuwniczo-odzieżowej przychodzi moment przecen bez względu na poziom magazynu, Wyprzedaz BIOMa jest podyktowana działaniami konkurencji do której musimy się dostosować.

pozdrawiam.
hmmm, a myślałem, że cena jest wynikiem wieloletnich badań i wysokiej jakości materiałów a nie jest zależna od działań konkurencji ;) nadal uważam, że w cenie biomów są zbyt wysokie koszty marketingu - realna, akceptowalna cena nie powinna przekraczać 300 zł
w rozmowie sprzedawca podzielił moje zdanie a także zdradził w sekrecie, że bardzo mało sie tych butów sprzedaje
tylut
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 203
Rejestracja: 10 maja 2010, 10:07
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Chrzanów/Oslo

Nieprzeczytany post

Hehe,
jeden sprzedawca serdecznie mi odradzal BIOM'y bo nie maja amortyzacji :)))

T>
00jan
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 826
Rejestracja: 26 sie 2009, 00:18
Życiówka na 10k: 40:14
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: W-wa

Nieprzeczytany post

ECCO BIOM pisze:Gasper to jest twoja subiektywna opinia i niech tak zostanie,

W branży detalicznej tym bardziej obuwniczo-odzieżowej przychodzi moment przecen bez względu na poziom magazynu, Wyprzedaz BIOMa jest podyktowana działaniami konkurencji do której musimy się dostosować.

pozdrawiam.


But konkurencji(nowy nike free +) kosztuje w sklepie 379 a na allegro można kupić za 349.
Awatar użytkownika
jaszczomb
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 280
Rejestracja: 20 lut 2009, 06:23
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Mętów/Lublin

Nieprzeczytany post

Biegam w butach by yacool i sądzę że podparcie pięty jednak nie jest złe, tym bardziej że na poczatku nogi nie mogły się odnaleźć - z pięty przeszły wprost na palce i nieźle zmasakrowały łydki (tydzień przerwy po lajtowym 10km w tym bieg pod górkę w tym 0,5km marszu myśląc o zgonie w przydrożnym rowie) a przed epoką natural running 15km było jak małe piwko przed śniadaniem, tyle że pięta powiedziała dosyć.

ps. dziś pobiegłem sobie w dedykowanych butach do biegania i pobiłem rekord najgorszego czasu na trasie :> nie dało się i już.
Awatar użytkownika
yacool
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 12809
Rejestracja: 03 gru 2008, 11:25
Kontakt:

Nieprzeczytany post

wyczuwam presję na wynik. hahaha
To tak jak z pudzianem. Im więcej razy wyciśnie partnerkę tym lepszym będzie tancerzem...
Awatar użytkownika
jaszczomb
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 280
Rejestracja: 20 lut 2009, 06:23
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Mętów/Lublin

Nieprzeczytany post

yacool pisze:wyczuwam presję na wynik. hahaha
Nie presja a pasja i to wcale nie jest zabawne :>
Awatar użytkownika
Adam Klein
Honorowy Red.Nacz.
Posty: 32176
Rejestracja: 10 lip 2002, 15:20
Życiówka na 10k: 36:30
Życiówka w maratonie: 2:57:48
Lokalizacja: Polska cała :)

Nieprzeczytany post

yacool pisze:Natomiast dla nie ekstremistów taki pimp-my-running znacznie lepiej przybliża do biegania na boso niż oryginalny Biom.
Ale przecież głównym celem BIOMa nie jest przybliżanie do biegania boso więc zdanie jest trochę nielogiczne (choć ja też tak na początku myślałem, tzn że BIOM ma się równać "jak boso").
gasper
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 2876
Rejestracja: 20 sie 2001, 13:40
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Adam Klein pisze:
yacool pisze:Natomiast dla nie ekstremistów taki pimp-my-running znacznie lepiej przybliża do biegania na boso niż oryginalny Biom.
Ale przecież głównym celem BIOMa nie jest przybliżanie do biegania boso więc zdanie jest trochę nielogiczne (choć ja też tak na początku myślałem, tzn że BIOM ma się równać "jak boso").
biom sam nie wie do czego jest :) wystarczy obejrzeć film na stronie bioma z zakładki "Czym jest naturalny ruch ?"
Awatar użytkownika
Adam Klein
Honorowy Red.Nacz.
Posty: 32176
Rejestracja: 10 lip 2002, 15:20
Życiówka na 10k: 36:30
Życiówka w maratonie: 2:57:48
Lokalizacja: Polska cała :)

Nieprzeczytany post

Jak zwykle w temacie BIOMA koncentrujesz się Gasper na rzeczach mało istotnych i Twoje reakcje na niego są jakieś chorobliwe. Zrelaksuj się trochę.
gasper
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 2876
Rejestracja: 20 sie 2001, 13:40
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Adam Klein pisze:Jak zwykle w temacie BIOMA koncentrujesz się Gasper na rzeczach mało istotnych i Twoje reakcje na niego są jakieś chorobliwe. Zrelaksuj się trochę.
nie wiem czy mało istotnym jest pokazanie lądowania na pięte jako naturalnego.... a najgorsze jest to, że ciągle tego nie zmieniają...czyli świadomie wprowadzają ludzi w błąd... nie wiem co w mojej reakcji chorobliwego - nie lubie niejasności a w biomie jest ich pełno, przeplatanych niedopowiedzeniami i przekłamaniami.... a przedstawiciel, który miał coś wiedzieć o biomie okazał sie słabowiedzącym ;)
ODPOWIEDZ