AFC - Rok 2017 rokiem życiówek?

Komentarze do blogów treningowych, komentujcie w tym dziale w nie w blogach

Moderator: infernal

AFC
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 289
Rejestracja: 10 maja 2016, 20:23
Życiówka na 10k: 44.06
Życiówka w maratonie: 3.39.01

Nieprzeczytany post

keiw pisze:
keiw pisze:I tak trzymaj. Rok 2017 jeszcze się nie skończył, więc tytuł bloga ciągle "na czasie" :bum:
Gratulacje :taktak:
Coś jeszcze planujesz w tym roku? :hej:
Dzięki,
05/11 półmaraton Gdańsk,
11/11 Bieg niepodległości Gdynia

Wysłane z mojego ALE-L21 .
New Balance but biegowy
Awatar użytkownika
sosik
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 5445
Rejestracja: 21 lut 2013, 15:39
Życiówka na 10k: 00:37:49
Życiówka w maratonie: 2:58:50
Lokalizacja: Kraków

Nieprzeczytany post

Gratulacje życiówki na połówce i powodzenia na dyszce!
Zwierzęcy instynkt, oczy jak krew, Wilk, co ujawnia w nocy swój zew,
Gdy księżyc na niebie, unosi mnie dźwięk, W biegu przed siebie wolny jak tlen!

Blog -> Komentarze -> Garmin
maraton - 2:58:50, półmaraton - 1:24:16, 10 km - 37:49, 5 km - 18:43
Awatar użytkownika
keiw
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 8709
Rejestracja: 12 paź 2014, 14:32
Lokalizacja: Szczecin

Nieprzeczytany post

AFC również bardzo gratuluję.

Sam zrobiłem podobnie jak Ty.
Po maratonie poznańskim, który był 15.10 (miałem 3 tyg. na regenerację), podjąłem się złamania 01:35.00 wczoraj w Kościanie. Pogoda była dobra, trasa płaska i uzyskałem wynik 01:33:39.

11 listopada też biegnę dyszkę "niepodległościową". Na razie nic nie planuję. Wszystko zależy od tego, jak będę się czuł w sobotę. Obecnie na szczęście nie odczuwam żadnych dolegliwości po półmaratonie.

Życzę Ci, by w roku 2018 tytuł bloga był nadal aktualny, ale tak bez "pytajnika" na końcu :taktak:
Mój Blog "Luźne wpisy"
Mój Blog "Luźne wpisy" - Komentarze

Zrzucone w biegu kilogramy, cierpliwie czekają w lodówce.
AFC
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 289
Rejestracja: 10 maja 2016, 20:23
Życiówka na 10k: 44.06
Życiówka w maratonie: 3.39.01

Nieprzeczytany post

Wielkie dzięki. Z półmaratonem rzeczywiście bardzo dobrze przypasowal mi termin bo to było 5 tygodni po maratonie, niestety na jakiś sensowny trening zabrakło po prostu czasu w życiu codziennym amatora biegacza, ale i tak wyszło dobrze:-) Jeszcze rok temu mogłem sobie pomarzyć o takim wyniku. Teraz trzeba trochę "pokontemplowac" i przemyśleć co robić zimą i co po zimie, przyszloroczne główne starty już mi po głowie chodzą ale najważniejszy z nich nie będzie zależał tylko ode mnie, ale także od szczęśliwego losowania...

Wysłane z mojego ALE-L21 .
Awatar użytkownika
b@rto
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 3107
Rejestracja: 06 sty 2015, 23:07
Życiówka na 10k: 38:38
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Gratki! W normalnych warunkach stawiam, że 41 z groszem by padło.
Awatar użytkownika
keiw
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 8709
Rejestracja: 12 paź 2014, 14:32
Lokalizacja: Szczecin

Nieprzeczytany post

AFC - gratulacje :taktak:

Bardzo podobnie do Ciebie nabiegałem w Biegu Niepodległości w Goleniowie, miałem 42:25.
Finiszowałem już poniżej 03:00, ale musiałem "ograć" cwaniaczka, który na prostych pod wiatr cały czas sprytnie chował się za moimi plecami. Udało mi się z nim wygrać o 2s, ale na mecie myślałem, że żołądek wypluję :oczko:

Teraz musisz powoli pomyśleć nad zmianą tytułu bloga - może zmień tylko 2017 na 2018 i będzie OK :usmiech:
Mój Blog "Luźne wpisy"
Mój Blog "Luźne wpisy" - Komentarze

Zrzucone w biegu kilogramy, cierpliwie czekają w lodówce.
Awatar użytkownika
jacekww
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 2332
Rejestracja: 08 wrz 2015, 14:56
Życiówka na 10k: 38:27
Życiówka w maratonie: 3:53:44
Lokalizacja: Łódź

Nieprzeczytany post

Gratuluję AFC, bardzo ładne zakończenie sezonu tymi dwoma startami !


Jak ktoś jest słabszy i się podciągnie za plecami czy nawet schowa nie widzę problemu, ale jak ewidentnie wykorzystuje trudne momenty trasy a później długa to nie jest przyjemne.
Ja wczoraj w najtrudniejszym momencie pod wiatr i deszcz znalazłem się 3m za kimś, zaraz wówczas wyrównałem i biegliśmy ponad kilometr bark w bark bo wiem jak to wówczas mobilizuje obu biegaczy do utrzymania kroku temu drugiemu.
Awatar użytkownika
keiw
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 8709
Rejestracja: 12 paź 2014, 14:32
Lokalizacja: Szczecin

Nieprzeczytany post

Tam były 3 pętle i gość cały czas biegł obok a jak wpadaliśmy pod wiatr, to zaraz wskakiwał za moje plecy. Na trzeciej pętli nawet specjalnie pobiegłem lekko slalomem i robił za mną dokładnie to samo.
Ostatnie 500m wyskoczył do przodu, wtedy już ja trzymalem się jego pleców, ale OK 100m przed metą włączyłem nitro ;-)
Nie było łatwo, ponieważ tydzień temu miałem "połówkę" w Kościanie.

AFC - przepraszam za małe zaśmiecenie twojego wątku.

Wysłane z mojego SM-G950F .
Mój Blog "Luźne wpisy"
Mój Blog "Luźne wpisy" - Komentarze

Zrzucone w biegu kilogramy, cierpliwie czekają w lodówce.
AFC
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 289
Rejestracja: 10 maja 2016, 20:23
Życiówka na 10k: 44.06
Życiówka w maratonie: 3.39.01

Nieprzeczytany post

Dzięki Panowie. Keiw spoczko, nie przeszkadza mi to, ale z ciekawości nie myślałeś też o prowadzeniu swojego bloga? Jesteś w sumie dość aktywnym użytkownikiem forum ;)
Barto, myślę podobnie, przy normalnych warunkach po 15 sekund było do nadrobienia na 1-szym i 7-mym kmie, wtedy 41 by pękło.
Co do tytułu bloga na przyszły rok, mam już pomysł ale to zależy od losowania w stolicy naszego zachodniego sąsiada:-). Okaże się za miesiąc czy "road to Berlin 2018" będzie tytułem aktualnym hehe.
Co do planów chciałbym wskoczyć na poziomy Barto i Jacka właśnie czyli sub40 i myślę że akurat u mnie przeskok o 2 minuty będzie możliwy przede wszystkim dzięki dużej pracy siłowej, nie tylko biegowej ale całego ciała. Druga rzecz to plan, zimą i wiosną chciałbym się skupić tylko i wyłącznie na treningu pod 10km/HM a maraton ogarnąć dopiero jesienią.
Zobaczymy jak wyjdzie i na ile czas i obowiązki pozwolą :-P



Wysłane z mojego ALE-L21 .
Awatar użytkownika
keiw
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 8709
Rejestracja: 12 paź 2014, 14:32
Lokalizacja: Szczecin

Nieprzeczytany post

AFC pisze:... Keiw spoczko, nie przeszkadza mi to, ale z ciekawości nie myślałeś też o prowadzeniu swojego bloga? Jesteś w sumie dość aktywnym użytkownikiem forum ;)
....
Stary wpis, ale się odniosę: myślałem, ale mi jakoś przeszło :bum:
Nie jestem początkującym biegaczem, nie za bardzo biegam "wg planu", nigdy w życiu nie zbijałem wagi i wiem, że już szybciej nie będę biegał niż kiedyś. Jedyny plus, że kiedyś nie biegałem maratonów, to teraz na dystansach powyżej 21,1 km nie mam punktu odniesienia :oczko:

****

Powiedz lepiej jak tam słuchawki Awei AK7?
Mój Blog "Luźne wpisy"
Mój Blog "Luźne wpisy" - Komentarze

Zrzucone w biegu kilogramy, cierpliwie czekają w lodówce.
AFC
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 289
Rejestracja: 10 maja 2016, 20:23
Życiówka na 10k: 44.06
Życiówka w maratonie: 3.39.01

Nieprzeczytany post

Hej,

Sorry że tak późno odpisuje ale nie sądziłem że ktoś tu jeszcze zagląda:)
Nawet ja sam juz bloga nie prowadzę, ale to dluga historia.

Co do słuchawek, po ok 10 biegach spokojniejszych i szybszych, dla mnie te sluchawki praktycznie nie nadają się do biegania...
Palak z pilotem jest ciężki i lata z tylu na szyi, przerzucalem kabel do przodu ale też malo co pomogło. Bez czapki słuchawki wypadają z uszu (testowane na wszystkich rozmiarach wkładek gumowych). Aktualnie używam ich tylko na rower, a do biegania wróciłem do starych kablowych.

Wysłane z mojego ALE-L21 .
ODPOWIEDZ