Wiśnia - komentarze

Komentarze do blogów treningowych, komentujcie w tym dziale w nie w blogach

Moderator: infernal

Awatar użytkownika
Kanas78
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 2460
Rejestracja: 25 cze 2011, 11:48
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Knurów>Łódź Teofilów

Nieprzeczytany post

Spoko, Wisnia, im więcej będziesz mieć zajęć i obowiązków, tym lepiej będziesz mieć zorganizowany plan dnia, zobaczysz :taktak:
Obrazek Obrazek

Obrazek

"Najpierw cię ignorują. Potem śmieją się z ciebie. Później z tobą walczą. Później wygrywasz". Mahatma Gandhi
New Balance but biegowy
LadyE
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 3883
Rejestracja: 28 lut 2010, 19:33

Nieprzeczytany post

sesje bywaja wyczerpujace :bum:
zobaczysz skoncza sie egzaminy to wrocisz do regularnych trenigow ;)
Awatar użytkownika
strasb
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 4779
Rejestracja: 01 sie 2010, 11:25
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Lozanna

Nieprzeczytany post

Kanas78 pisze:Spoko, Wisnia, im więcej będziesz mieć zajęć i obowiązków, tym lepiej będziesz mieć zorganizowany plan dnia, zobaczysz :taktak:
A jak Ci się jednak nadmiernie spiętrzy tych "przyjemności", to zatęsknisz za tym, jak miałaś na głowie "tylko" sesję. :oczko: :hahaha:
Awatar użytkownika
wisnia
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 317
Rejestracja: 11 lip 2011, 00:20
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Księżna pisze:Muszą na tym świecie być też tacy ludzie, którzy nie zaniedbują całej masy rzeczy ze względu na bieganie...
no właśnie, kwestia organizacji, priorytetów, chęci.
strasb pisze:A jak Ci się jednak nadmiernie spiętrzy tych "przyjemności", to zatęsknisz za tym, jak miałaś na głowie "tylko" sesję. :oczko: :hahaha:
najgorsze jest to, że ja nie twierdzę, że sesja jest totalnym pożeraczem czasu, najgorszym okresem w którym nie ma czasu absolutnie na nic tylko na naukę (mówię o sobie, różnie to pewnie wygląda na innych uczelniach/kierunkach) ;) i boję się co będzie jak przyjdą czasy kiedy tego czasu rzeczywiście będę miała mało, i nie dlatego że przecieka mi przez palce. mam nadzieję, że to co mówi Kanas jest prawdą ;)
LadyE pisze:sesje bywaja wyczerpujace :bum:
ta sesja specjalnie mnie nie wyczerpała :bleble: chociaż nie mówię hop bo wyniki dwóch egzaminów jeszcze nieznane :bum:
LadyE pisze:zobaczysz skoncza sie egzaminy to wrocisz do regularnych trenigow ;)
i tu jest problem :/ nie mogę się zmusić do wyjścia na trening w takiej temperaturze...

jest mi zimno, w -5 biegło się już średnio, a teraz jak mam wyjść z domu (z własnej woli) to mi się odechciewa, wystarczy że dzisiaj o 8:30 znalazłam się na jakimś zadupiu i zapieprzałam przez środek pola, mróz szczypał w policzki i prawie odmarzły mi uda :lalala: ale widzę, że wy wszyscy biegacie i mnie to dziwi w sumie. bo to nieludzkie :bum:

a miało być tak pięknie... dużo czasu, regularne treningi. chyba muszę przeczekać niekorzystne temperatury chociaż znając matkę naturę, trochę nas nimi pomęczy.
Awatar użytkownika
Kanas78
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 2460
Rejestracja: 25 cze 2011, 11:48
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Knurów>Łódź Teofilów

Nieprzeczytany post

Wiśnia, co tam u Cię? Jak sesja no i w ogóle?? Daj jakiś znak czy cuś... :taktak:
Obrazek Obrazek

Obrazek

"Najpierw cię ignorują. Potem śmieją się z ciebie. Później z tobą walczą. Później wygrywasz". Mahatma Gandhi
ODPOWIEDZ