159 dni do półmaratonu - challenge accepted

Moderator: infernal

salva
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 18
Rejestracja: 19 sie 2018, 15:19
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Siema Wszystkim.

Wiek: 31
Waga: 100 cel 70 na 6.12.2021
Wzrost: 180
5km: 25:14
10km: 57:48
21km: 2:17:42 cel 2:00 17.10.2021


Zacznę może od tego ze jak widać coś tam biegałem ale słabo z wynikami. Ostatnio się strasznie zapuściłem i nie ruszałem się ponad rok. Widoczne są tego skutki waga wynosi teraz 100kg. Kiedyś miałem zakład ze znajomymi o zbicie wagi i przegrałem go(3.9l Finlandii). Tylko ze miałem dużo mniej czasu niż teraz. Teraz mam 7 miesięcy i poszedł zakładzik o 4.2l Finlandii. Napisze szczerze ze w sumie gdzieś mam to czy wygram ten zakład z nimi, bardziej mnie interesuje by wygrać z samym sobą, ze swoimi słabościami. Przy okazji zakładu spojrzałem kiedy jest półmaraton i postanowiłem ze wezmę w nim udział. Niby jest bardzo dużo czasu ale z drugiej strony jestem strasznie zastany i kg tez nie będą pomocne. Mój cel górny zrobić ten półmaraton w 2 godziny(chociaż nie wiem czy będę wstanie) a tak minimum to chciałbym pobić swoją życiówkę. Jestem już na diecie od tamtego tygodnia. Treningi zaczynam od tego, mogę się mylić bo się nie znam, ale w maju i czerwcu planuje cos pobiegać wzmocnić nogi i inne mięsnie a ostateczne przygotowanie pod ten półmaraton zacząć w lipcu. Teraz nie jestem wstanie zacząć jakiegoś planu pod półmaraton, jestem po prostu zastany.
Będę tutaj nie tylko opisywał swoje treningi biegowe ale wszystko także jak trzymam michę i jakie ćwiczenia wykonuje. Jeśli ktoś ma jakieś fajne ćwiczenia do polecenia albo plany dla takiego poczatkującego jak ja chętnie skorzystam. Zachęcam do pisania i podpowiadania oby cel było łatwiej zrealizować. Życzę powodzenia wszystkim ze swoimi celami a głownie sobie. Pozdro !
New Balance but biegowy
salva
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 18
Rejestracja: 19 sie 2018, 15:19
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

waga: 96.2kg
1 trening: 20 minut 2.53km sr.t. 7:57
2 trening: 20 minut 2.39km sr.t. 8:24



Troszkę czasu mnie tutaj nie było, ale to dlatego ze miałem lekkie problemy ze zdrowiem i nie było co dodawać. Waga leci bardzo dobrze nawet za dobrze wiec podniosłem teraz troszkę kaloryczność. Jeśli chodzi o treningi to od pierwszego do drugiego była długa przerwa, ponieważ mnie kilka dni po treningu nogi bolały. Teraz po drugim jest juz dużo lepiej i bedą wpisy się pojawiały coraz częściej.
salva
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 18
Rejestracja: 19 sie 2018, 15:19
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Panowie i Panie piszę tutaj bo nie wiem gdzie założyć wątek. Aktulanie jestem na zmianie zegarka z Polar M430 na Garmin FR 245 i moje pytanie brzmi czy da się jakość przerzucić dane z Polar flow do strony Garmina?
ODPOWIEDZ