Jakie rolki wybrać?

Dziewczyny - to nasze miejsce.

Moderator: beata

Kangoor5
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 4947
Rejestracja: 18 kwie 2009, 16:57
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Jeśli kupujesz w tym okresie, nowe, z tym budżetem to nie ma chyba co za dużo kombinować tylko kupić wygodne. Mając te 400/500 zł, można powybierać jesienią na dobrych wyprzedażach.
Jedna rzecz, na którą możesz zwrócić uwagę, to klasa zastosowanych łożysk. Tu jest jakiś opis ich oznaczeń.
New Balance but biegowy
boddekk
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 2
Rejestracja: 20 kwie 2018, 14:11
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Dzięki za wskazówki na temat rolek, jest w czym wybierać, super porady :)
Silna motywacja do biegania, to podstawa, aby każdego dnia wychodzić i walczyć o własne marzenia..
Zapraszam także do siebie po pożyczka przez internet - najlepsza oferta w sieci.
ania102
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 730
Rejestracja: 02 kwie 2013, 18:30
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Wybierając rolki, zmierzyłam wiele różnych i w końcu wybrałam te, w których moje stopy najlepiej się czuły i takie, które nie były ani za wolne, ani za szybkie. Może zabrzmi to banalnie, ale różnice w komforcie były olbrzymie.
rolcia
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 7
Rejestracja: 09 maja 2018, 11:52
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

to zależy od Twojego zaawansowania, ale najlepiej kółka kauczukowe - plastikowe to badziew i jeżdżąc na plastikowych ciągle odczuwałam, jak mną trzęsie. Na kauczukowych od razu lepiej się jechało. Droższe modele mają fajne wkładki, które zapamiętują kształt stopy, tzw. memory fit, w tym budżecie chyba powinnaś się na nie załapać.
ODPOWIEDZ