Finał Golden Trail Series 2019

Dla biegowych górali wyżynnych i nizinnych!
Awatar użytkownika
bieganie.pl
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1726
Rejestracja: 27 sty 2008, 15:29

Nieprzeczytany post

New Balance but biegowy
Awatar użytkownika
rachwal
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 276
Rejestracja: 31 maja 2017, 17:44

Nieprzeczytany post

Ożesz redaktor działu trail spłodził posta bez słowa o ITRA :D #hejtstop

Ale do rzeczy, Bartek jeśli to czytasz to powodzenia, Kilian jeśli to czytasz to też powodzenia :)

PS. Kilian mam dla Ciebie Premium w RMT... ZA DARMO!11
RateMyTrail.com
Najlepszy na świecie ranking biegaczy górskich!
Awatar użytkownika
Logadin
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 3265
Rejestracja: 20 kwie 2013, 14:07
Lokalizacja: Warszawa

Nieprzeczytany post

"Niestety ze względu na trudności natury technicznej z biegu w Nepalu nie będzie relacji live video. Pozostaje nam śledzić kanały społecznościowe Salomona."

:(((
Qba Krause
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 11474
Rejestracja: 16 kwie 2008, 22:31

Nieprzeczytany post

i napisałem pochlebnie o salomonie, mimo że paczka z produktami jakoś do mnie nie może dotrzeć... ;)

ale specjalnie dla ciebie przygotowałem piosenkę (na melodię "tęcza, tęcza, cza cza cza"): itra itra, cza cza cza, trailu monopolista, bierze kasę, daje nul, kto jej płaci ten jest ciul. " podobało się?
być jak brad pitt w Indiana Jonesie.

Do Things Always.

komentarze do bloga
blogspot
tkobos
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 641
Rejestracja: 28 lis 2011, 20:41
Życiówka na 10k: 35:17
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Z punktu widzenia kibica: cykl jest super, w szczególności, że jest fajnie pokazany i widowiskowy. Generalnie jest to potencjał, który poza GTS i UTMB raczej jest kompletnie niewykorzystany. Rywalizacja też jest na bardzo wysokim poziomie. Niezbyt mi się jednak podoba pomysł na ten finałowy bieg. Jakby to by był jeden z biegów w cyklu, to ok, ale na bieg finałowy myślę, że coś bardziej klasycznego byłoby znacznie lepsze. Przecież tutaj gigantyczną rolę będzie odgrywać wysokość. Do tego już nie da się przygotować środkami zastępczymi i podejrzewam, że nie wszyscy z czołówki mieli możliwości jechać potrenować na miesiąc do Nepalu... Nie wiem czy z finałem GTS będzie też jednocześnie rozgrywany bieg otwarty? Bo jeśli tak, to obstawiałbym, że elita GTS nie miałaby żadnych szans w starciu z lokalnymi zawodnikami... Byłoby ciekawiej jakby w biegu finałowym jednak ciężar trudności był bardziej równomiernie rozłożony. No i to, że nie będzie relacji live takiej jak z innych biegów też jest sporym minusem. Ale będę starał się śledzić i trzymam kciuki za Bartka.
Qba Krause
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 11474
Rejestracja: 16 kwie 2008, 22:31

Nieprzeczytany post

okej, to chwilkę mniej pochlebnie dla Salomona. mam wrażenie, że finał jest wycieczką dla pro teamu i okazją do ukręcenia kontentu video dla marki.
być jak brad pitt w Indiana Jonesie.

Do Things Always.

komentarze do bloga
blogspot
Awatar użytkownika
rachwal
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 276
Rejestracja: 31 maja 2017, 17:44

Nieprzeczytany post

Qba Krause pisze:i napisałem pochlebnie o salomonie, mimo że paczka z produktami jakoś do mnie nie może dotrzeć... ;)
A do mnie jedzie :)
Qba Krause pisze:ale specjalnie dla ciebie przygotowałem piosenkę (na melodię "tęcza, tęcza, cza cza cza"): itra itra, cza cza cza, trailu monopolista, bierze kasę, daje nul, kto jej płaci ten jest ciul. " podobało się?
Nie, nie podobało się.
RateMyTrail.com
Najlepszy na świecie ranking biegaczy górskich!
Qba Krause
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 11474
Rejestracja: 16 kwie 2008, 22:31

Nieprzeczytany post

to super, Radek! gratulacje. przykro mi, że piosenka się nie podobała. może następnym razem trafię w twoje gusta.

myślicie, ze w tych warunkach ktoś może być konkurencją dla Kiliana?

Tomek - na liście startowej jest 150 osób i wszystko wygląda tak, jakby to był bieg wspólny. niestety nie mam żadnej wiedzy nt. lokalnych biegaczy, ale masz rację, że to bardzo ciekawy aspekt.
być jak brad pitt w Indiana Jonesie.

Do Things Always.

komentarze do bloga
blogspot
Awatar użytkownika
Logadin
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 3265
Rejestracja: 20 kwie 2013, 14:07
Lokalizacja: Warszawa

Nieprzeczytany post

Jak dla mnie to tutaj nie ma opcji, by wygrał ktoś inny niż Killian.
Awatar użytkownika
rachwal
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 276
Rejestracja: 31 maja 2017, 17:44

Nieprzeczytany post

Qba Krause pisze:to super, Radek! gratulacje. przykro mi, że piosenka się nie podobała. może następnym razem trafię w twoje gusta.
Może Radkowi się spodobała, kto wie :hahaha:
RateMyTrail.com
Najlepszy na świecie ranking biegaczy górskich!
Qba Krause
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 11474
Rejestracja: 16 kwie 2008, 22:31

Nieprzeczytany post

sorry Rafał, ciągle was mylę :(

serio, przepraszam.
być jak brad pitt w Indiana Jonesie.

Do Things Always.

komentarze do bloga
blogspot
tkobos
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 641
Rejestracja: 28 lis 2011, 20:41
Życiówka na 10k: 35:17
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Gdyby to był bieg na w miarę normalnej wysokości, to na pewno z TOP 10 GTS ktoś by mógł zagrozić Kilianowi, ale tutaj byłbym mega zdziwiony. On od urodzenia mieszka na dużych wysokościach, a jeszcze teraz siedział przez miesiąc w Nepalu. Inni pewnie sobie nie mogli na to pozwolić. Gdyby wystartowali najlepsi Nepalczycy, to oni jak najbardziej. Obstawiam jednak, że Salomon znalazł jakiś sposób, żeby oni nie wystartowali, bo medialnie słabo to będzie wyglądać jak w TOP 10 finałowego biegu będą 2-3 osoby z top 10 cyklu.
Awatar użytkownika
rachwal
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 276
Rejestracja: 31 maja 2017, 17:44

Nieprzeczytany post

Nie ma sprawy Kuba, wiesz, że Cię lubię mimo wszystko :) Radek & Tęcza, rozumiem, wybaczam!
RateMyTrail.com
Najlepszy na świecie ranking biegaczy górskich!
Awatar użytkownika
Logadin
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 3265
Rejestracja: 20 kwie 2013, 14:07
Lokalizacja: Warszawa

Nieprzeczytany post

Oj niezbyt dobre wieści z obozu Bartka:
"Niestety docierają do nas smutne wiadomości, okazuje się, że start Bartka stoi pod znakiem zapytania. Co się stało?
Bartek od wtorku leży w łóżku i zmaga się z grypą żołądkową. Jest już na pewno lepiej, ale kto przechodził jelitówkę te wie, że nie jest łatwo się pozbierać."
Awatar użytkownika
Arti
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 4522
Rejestracja: 02 paź 2001, 10:53
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Poznan

Nieprzeczytany post

Jelitówka mocno odwadnia i osłabia:/
[url=http://www.kujawinski.com]www.kujawinski.com[/url]
ODPOWIEDZ