Mapka fajnych miejsc w których można biegać

Biegowe "citius, altius, fortius": miejsce dla tych którzy chca biegac dalej i szybciej.
tomek_biegacz
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 2
Rejestracja: 30 kwie 2020, 22:43
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Cześć,

Witam wszystkich forumowiczów. To jest mój pierwszy wpis na tym forum - od razu przejdę do rzeczy.

Pochodzę z okolic Krakowa, biegam co kilka dni i jakiś czas temu wpadłem na pomysł, żeby podzielić się moimi miejscami do biegania z innymi. Biegam przeważnie po lesie, dlatego zrobiłem małą stronkę z mapką - ChodzDoLasu.pl, gdzie można znaleźć ciekawe lokalizacje do biegania.

Póki co dodałem swoje lokalizacje z których korzystam, ale być może, że na tym forum są osoby, które znają inne ciekawe miejsca w których można biegać? Jeśli tak - zapraszam na stronę, wystarczy wstawić żółtą pinezkę i przesłać dane, a ja je dodam na stronę.

Pozdro!
New Balance but biegowy
Awatar użytkownika
b@rto
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 3107
Rejestracja: 06 sty 2015, 23:07
Życiówka na 10k: 38:38
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Fajne, dodałem punkcik w swoim regionie (Podlasie). Parę razy bym skorzystał (np. jak szukałem czegoś do biegania w Gliwicach). Bardzo dużą bazę tras ma Endomondo, to są tysiące tras...
Na plus bardzo proste dodawanie, bez konieczności logowania itd.
tomek_biegacz
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 2
Rejestracja: 30 kwie 2020, 22:43
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Dzięki! Szczerze powiem, że z Endomondo nigdy nie korzystałem pod kątem wybierania tras - raczej ograniczam się tylko od pomiarów, ale jak tak teraz patrzę, to rzeczywiście dużo tras na danym obszarze w jakimś stopniu się pokrywa. Osobiście jestem zwolennikiem eksplorowania miejsc na własną rękę, czasem lubię zgubić się w lesie - stąd pomysł z listą parkingów, miejsc do których można dojechać, a co później niech każdy robi co chce ;)
Awatar użytkownika
bezuszny
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1527
Rejestracja: 06 wrz 2017, 21:23
Życiówka na 10k: 39:51
Życiówka w maratonie: 3:13:48
Lokalizacja: Holandia

Nieprzeczytany post

Polecam też Strava.com/heatmap - wydaje mi się, że trzeba mieć konto na Stravie, ale można wtedy zobaczyć mapę całego świata z dużymi szczegółami, którymi trasami ludzie najczęściej biegają czy jeżdżą na rowerze. :)
5 - 19:20 (Amsterdam, 17.10.2020)
10 - 39:51 (Leiden Marathon, 10.10.2021)
HM - 1:29:27 (Berliner Halbmarathon, 03.04.2022)
M - 3:13:48 (Rotterdam Marathon, 24.10.2021)
lepkareka
Wyga
Wyga
Posty: 120
Rejestracja: 30 kwie 2012, 18:14
Życiówka na 10k: 00:49:48
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Warszawa - Ursus

Nieprzeczytany post

tomek_biegacz pisze:Cześć,

Witam wszystkich forumowiczów. To jest mój pierwszy wpis na tym forum - od razu przejdę do rzeczy.

Pochodzę z okolic Krakowa, biegam co kilka dni i jakiś czas temu wpadłem na pomysł, żeby podzielić się moimi miejscami do biegania z innymi. Biegam przeważnie po lesie, dlatego zrobiłem małą stronkę z mapką - ChodzDoLasu.pl, gdzie można znaleźć ciekawe lokalizacje do biegania.

Póki co dodałem swoje lokalizacje z których korzystam, ale być może, że na tym forum są osoby, które znają inne ciekawe miejsca w których można biegać? Jeśli tak - zapraszam na stronę, wystarczy wstawić żółtą pinezkę i przesłać dane, a ja je dodam na stronę.

Pozdro!
Widzę, że kolega szczególnie docenił Puszcze Niepołomicką. Moje, rodzinne tereny :) Pomysł fajny.
Maraton - 3:45

„Jeśli ktoś jest w stanie pokonać 160, 80, czy nawet 42 kilometry, to zyskuje taką wiarę we własne możliwości, że poradzi sobie ze wszystkim” – Scott Jurek
ODPOWIEDZ