Komentarz do artykułu Zrzutka na nalot - walka z dopingiem na imprezach biegowych

Informacje o nowych biegach, wrażenia, przemyślenia, poszukiwanie towarzystwa i inne startowe duperele.
Awatar użytkownika
bieganie.pl
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1729
Rejestracja: 27 sty 2008, 15:29

Nieprzeczytany post

New Balance but biegowy
Awatar użytkownika
yacool
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 12344
Rejestracja: 03 gru 2008, 11:25
Kontakt:

Nieprzeczytany post

(...) lawina dopingu przerosła sam system kontroli. Widać, to po nagłym progresie padających wyników. Właściwie nie nadążam zapamiętywać już rekordzistów, ponieważ co chwilę słyszy się, jeśli nie o rekordzie imprezy, to o rekordzie Europy czy świata.
Klan Ingebrigtsenów, Warholm, Wanders, a nawet Lewandowski, to typy o podwyższonym ryzyku. Nie powinni tak się wychylać, bo trudno ich wszystkich potem spamiętać.
artur_kozlowski
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 240
Rejestracja: 07 mar 2019, 18:54
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

yacool pisze:
(...) lawina dopingu przerosła sam system kontroli. Widać, to po nagłym progresie padających wyników. Właściwie nie nadążam zapamiętywać już rekordzistów, ponieważ co chwilę słyszy się, jeśli nie o rekordzie imprezy, to o rekordzie Europy czy świata.
Klan Ingebrigtsenów, Warholm, Wanders, a nawet Lewandowski, to typy o podwyższonym ryzyku. Nie powinni tak się wychylać, bo trudno ich wszystkich potem spamiętać.
No tak, bo przecież nie Ci biedni keniole, którzy wstając od pasania owiec biegają po 2.05. Oni nie są wcale podejrzani i kto by śmiał w ogóle tych biednych kenioli podejrzewać.
Awatar użytkownika
yacool
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 12344
Rejestracja: 03 gru 2008, 11:25
Kontakt:

Nieprzeczytany post

To też jest dobre:
Wiem po prostu, ile pracy trzeba włożyć, aby nabiegać „marne" 2:11 w maratonie...
Ja jestem ok, więc szybsi ode mnie są podejrzani. Wiem to z własnego doświadczenia.
Awatar użytkownika
Jelon
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 230
Rejestracja: 07 sty 2008, 21:44
Życiówka na 10k: 39.49 (chodem:)
Lokalizacja: Częstochowa
Kontakt:

Nieprzeczytany post

à propos odznak na maratonach, wczoraj przyznano amerykańskim kwalifikacjom olimpijskim status Golden Label, a więc pierwszych pięciu mężczyzn i pięć pierwszych kobiet automatycznie uzyska kwalifikację olimpijską (niezależnie od wyników). Tak się dba o zawodników. :oczko:
Tutaj szczegóły: https://runnersweb.com/running/news_201 ... athon.html
Keep walking...

Więcej o mnie: http://jelon.blog

To give anything less than your best is to sacrifice the gift. Steve Prefontaine
Awatar użytkownika
Logadin
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 3265
Rejestracja: 20 kwie 2013, 14:07
Lokalizacja: Warszawa

Nieprzeczytany post

Jelon - ale oni i tak wyślą tylko 3+3.
Awatar użytkownika
Jelon
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 230
Rejestracja: 07 sty 2008, 21:44
Życiówka na 10k: 39.49 (chodem:)
Lokalizacja: Częstochowa
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Logadin pisze:Jelon - ale oni i tak wyślą tylko 3+3.
No tak, ale było ryzyko, że nie wyślą nikogo (w bardzo, bardzo niekorzystnym zbiegu okoliczności), bo wg zasad kwalifikacji MKOl trzeba uzyskać minimum albo być w pierwszej 80 rankingu, a Amerykanie chcieli wysłąć pierwszą trójkę z Trialu, gdzie mogło być wolne tempo (zresztą ponoć trasa jest ciężka). A tak mogą zachować swoje zasady, że trzech pierwszych jedzie z ich kwalifikacji. Tylko musieli opłacić Gold Labela, co wczoraj doszło do skutku. :taktak:
Keep walking...

Więcej o mnie: http://jelon.blog

To give anything less than your best is to sacrifice the gift. Steve Prefontaine
ODPOWIEDZ