Maraton Bostoński 2019

Informacje o nowych biegach, wrażenia, przemyślenia, poszukiwanie towarzystwa i inne startowe duperele.
JFP
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 375
Rejestracja: 29 gru 2016, 14:21
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Nieprzeczytany post

New Balance but biegowy
Awatar użytkownika
Logadin
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 3265
Rejestracja: 20 kwie 2013, 14:07
Lokalizacja: Warszawa

Nieprzeczytany post

A tu po naszemu (chociaż komentarz lichy) -> https://sport.tvp.pl/42075792/lekkoatle ... w-bostonie
JFP
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 375
Rejestracja: 29 gru 2016, 14:21
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Logadin pisze:A tu po naszemu (chociaż komentarz lichy) -> https://sport.tvp.pl/42075792/lekkoatle ... w-bostonie
A mnie się tam komentarz Babiarza podobał! Dzieki za info, bo TVP PL mam w kablu, a streaming w necie mi się rwał okrutnie. Finał maratonu mężczyzn pasjonujący; czegoś takiego dawno w biegach maratońskich nie widziałem. Syn, który w Londku słuchał wyłącznie komentatorów amerykańskich pisał mi, że "Ameryka wstrzymała oddech" :hej:
pma
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 407
Rejestracja: 15 cze 2018, 10:35
Życiówka na 10k: 34:46
Życiówka w maratonie: 2:43:25

Nieprzeczytany post

Faktycznie komentarz mocno przeciętny, szczególnie na początku transmisji gdzie panom np. udało się pomylić mile z km podczas prezentacji trasy (podbieg na Heartbreak hill na 21 mili to wg p. Chmary połówka trasy), do tego praktycznie żadna rozpoznawalność zawodników. Ale co tam, żywioł obu komentatorów to raczej stadion, bieżnia i konkurencje techniczne więc bieg uliczny to dla nich nowe terytorium. Dostali zadanie i w sumie wcale dobrze się z niego wywiązali u ujęciu ogólnym.

A sam maraton ponownie okazał się dość ciekawym widowiskiem, może nie tak jak w ubiegłym roku ale mimo wszystko emocji było sporo, realizacja transmisji również na niezłym poziomie choćby w porównaniu do takiego Orlenu.
No i Amerykanie w końcu, po paru długich latach doczekali się dwóch zawodników (nie licząc Rupp'a), którzy trzasnęli te sub 2:10.
ODPOWIEDZ