35 Półmaraton Gryfa Szczecin

Informacje o nowych biegach, wrażenia, przemyślenia, poszukiwanie towarzystwa i inne startowe duperele.
krzys1001
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1462
Rejestracja: 04 lut 2014, 10:53
Życiówka na 10k: 00:37:35
Życiówka w maratonie: 02:58:32

Nieprzeczytany post

Ja się nigdy nie sugeruję tym co pokazuje zegarek. Też mam V800 i zdarzyło się, że na tej samej trasie pokazał inny dystans.
New Balance but biegowy
Awatar użytkownika
MariuszBie
Wyga
Wyga
Posty: 142
Rejestracja: 11 paź 2015, 16:48
Życiówka na 10k: 0:46:18
Życiówka w maratonie: 4:34:24
Lokalizacja: Szczecin

Nieprzeczytany post

I też V800 pokazał około 500 m więcej.
Biegam od - 18.10.15 r - 97 kg/178 cm
5 - (2017): 22:29;
10 - (2016): 46:18;
HM - (2016): 1:46:23;
M - (2016): 04:34:24;

Obrazek
MOJE STARTY !
Awatar użytkownika
keiw
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 8779
Rejestracja: 12 paź 2014, 14:32
Lokalizacja: Szczecin

Nieprzeczytany post

Też się nie sugeruję, ale tym razem przełamanie jest dość spore i przytrafiło się na jednym z kilometrów, już nie pamiętam na którym.
Zapytałem czysto teoretycznie, bez teorii spiskowych ;-)
Z drugiej strony to dwa lata temu też zawodnicy zgłaszali, że im inaczej sprzęt wskazał odległość, wtedy krótszy dystans i później okazało się, że mieli rację.

Wysłane z mojego MI 3W .
Mój Blog "Luźne wpisy"
Mój Blog "Luźne wpisy" - Komentarze

Zrzucone w biegu kilogramy, cierpliwie czekają w lodówce.
Awatar użytkownika
czesuaf
Wyga
Wyga
Posty: 124
Rejestracja: 24 sie 2012, 14:10
Życiówka na 10k: 00:43:21
Życiówka w maratonie: 03:37:59 netto

Nieprzeczytany post

Mi też się trasa wydawała za długa ale może to przez upał... a może przemawiam przeze mnie zgorzknienie bo nie udało się złamać 1:30 :bum:
Awatar użytkownika
keiw
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 8779
Rejestracja: 12 paź 2014, 14:32
Lokalizacja: Szczecin

Nieprzeczytany post

Zawsze na połówce w Szczecinie mam jakieś przygody :bum:
Tym razem na 38 edycji spotkałem pociąg na trasie - pisałem o tym tu:
https://bieganie.pl/forum/viewtopic.php ... t=#p912792

Obrazek

Info od Dyrektora biegu:
DRODZY BIEGACZE - UCZESTNICY 38. PKO PÓŁMARATON SZCZECIN W związku z sytuacją, iż w czasie tegorocznej edycji półmaratonu grupa kilkunastu biegaczy została zatrzymana na jej trasie przed przejazdem kolejowym ze względu na przejeżdżający pociąg, uprzejmie informuję, iż wystąpiłem w dniu dzisiejszym do PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. z prośbą o wyjaśnienie tego wydarzenia.
W mojej ocenie zaistniała sytuacja nie miała bowiem prawa mieć miejsca, ponieważ jako dyrektor 38. PKO Półmaratonu Szczecin, podobnie jak miało to miejsce w roku 2015 i 2016, w maju br. uzyskałem potwierdzenie z PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. o wstrzymaniu ruchu kolejowego na trasie biegu zgodnie z moją pisemną prośbą. Prośba ta, natomiast polegała na zupełnym wstrzymaniu ruchu kolejowego na przejeździe kolejowym na ul. Zaleskiego/Lindego/Sienkiewicza w Szczecinie w dniu 27 sierpnia 2017 roku w godz. od 09:30 do 11:00.
W tym miejscu pragnę przeprosić tych z Państwa, których dotyczy zaistniała sytuacja. Jako dyrektor biegu, ale również maratończyk, mam świadomość, iż nigdy nie powinno dojść do takiego wydarzenia. Nawet jeśli trwało ono stosunkowo krótko, to miało niewątpliwie wpływ na rywalizację.
Chciałbym także podkreślić, iż organizator dołożył wszelkich starań, aby 38. PKO Półmaraton Szczecin był imprezą bezpieczną dla jego uczestników, a sama rywalizacja odbywała się na zasadach fair play. Równocześnie informuję, iż przekażę niezwłocznie do publicznej wiadomości odpowiedź, której oczekuję ze strony PKP Polskie Linie Kolejowe S.A.
Marcin Paprocki
dyrektor 38. PKO Półmaraton Szczecin
Jak widać, to raczej wina po stronie PKP.

Fajny link wrzucił ktoś w komentarzu do Tour of Norway kobiet:
https://www.youtube.com/watch?v=rnHz9umxjKk
:hej:

Po czasie takie atrakcje raczej fajnie się wspomina. Ja miałem czas jeszcze zdjęcie zrobić :hahaha:
Najważniejsze jest jednak bezpieczeństwo uczestników.
Mój Blog "Luźne wpisy"
Mój Blog "Luźne wpisy" - Komentarze

Zrzucone w biegu kilogramy, cierpliwie czekają w lodówce.
Awatar użytkownika
jacekww
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 2332
Rejestracja: 08 wrz 2015, 14:56
Życiówka na 10k: 38:27
Życiówka w maratonie: 3:53:44
Lokalizacja: Łódź

Nieprzeczytany post

Takie przypadki się zdarzają nawet na imprezach dużej rangi, tegoroczne Paryż-Roubaix
https://www.youtube.com/watch?v=12NugxhmiEE
ODPOWIEDZ