ABN AMRO Marathon Rotterdam 2012

Informacje o nowych biegach, wrażenia, przemyślenia, poszukiwanie towarzystwa i inne startowe duperele.
Awatar użytkownika
buddha
Wyga
Wyga
Posty: 81
Rejestracja: 28 kwie 2011, 16:21
Życiówka na 10k: 38:58
Życiówka w maratonie: 3 h 12 min
Lokalizacja: Lublin

Nieprzeczytany post

Postanowiłem że mój wiosenny maraton odbędzie się właśnie w Rotterdamie. Data jak wiedzą zainteresowani 15 kwietnia 2012r. Czekam na cenne wskazówki i sugestie osób biorących udział w imprezie w poprzednich latach (gdzie spać, zjeść, jak najlepiej dotrzeć na miejsce). A może wspólny wyjazd? Pozdrawiam zdecydowanych i myślących o Holandii :bleble:
PKO
rufuz

Nieprzeczytany post

Po Holandii to został mi "niesmak" po maratonie w Amsterdamie (organizacja do bani i fatalna trasa :chlip: ) :ble: ale o Rotterdamie czytałem sporo pochlebnych opinii :ble:
r14
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 2
Rejestracja: 27 lis 2011, 15:32
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

W tym roku zaliczyłem swój pierwszy maraton właśnie w Rotterdamie. Pojechaliśmy autem z kolegą i żonami.
Spaliśmy w hotelu w miejscowości Zoetermeer. Dzień przed startem pojechaliśmy odebrać pakiety startowe, w centrum było bardzo trudno zaparkować. W biurze zawodów wszystko szło bardzo sprawnie. W niedzielę na start wybraliśmy się kolejką podmiejską.
Udaliśmy się na start do swoich sektorów. Atmosfera na starcie i przez całe 42km niesamowita!!! Tłumy ludzi dopingujących, zespoły muzyczne co kilka kilometrów, byłem pod wielkim wrażeniem. Trasa płaska jedynie trzy niewielkie podbiegi na most. Debiut zaliczony czas netto 2:46,59. Polecam warto tam wystartować. Teraz zapisałem się do Paryża który jest w tym samym dniu co Rotterdam.
Życzę powodzenia :usmiech:
Awatar użytkownika
Maciej_J
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 180
Rejestracja: 24 cze 2011, 08:56
Życiówka na 10k: 0:38:25
Życiówka w maratonie: 3:19:07

Nieprzeczytany post

podbijam wątek i proszę o jakieś cenne wskazówki co do maratonu w Rotterdamie. Zapisałem się właśnie, trochę na wariata, bo miałem biec 15 kwietnia w Łodzi ale okazało się że będę w tym czasie w Holandii więc szybka decyzja i padło na Rotterdam. Możecie coś powiedzieć?
Obrazek
New Balance but biegowy
ODPOWIEDZ