artykuł w Życiu Warszawy

Informacje o nowych biegach, wrażenia, przemyślenia, poszukiwanie towarzystwa i inne startowe duperele.
sveNN
Wyga
Wyga
Posty: 100
Rejestracja: 11 lut 2009, 16:24

Nieprzeczytany post

Konrad Majszyk 13-03-2009, ostatnia aktualizacja 15-03-2009 10:42
http://www.zw.com.pl/artykul/343314_Sto ... adaru.html

Oficjele wciąż wahają się w sprawie wydania zgody na bieg maratończyków 29 marca, który wymagałby zamknięcia dwóch kolejnych mostów: Gdańskiego i Świętokrzyskiego. Nieoficjalnie wiadomo, że decydujące słowo będzie należało do wiceprezydenta Jacka Wojciechowicza. Jak ustaliliśmy, ratusz wykluczył w piątek maraton na zaproponowanej przez organizatora trasie. W grę wchodzą dwie możliwości: zmiana trasy albo rezygnacja z biegu.


oj nie dobrze, nie dobrze... :(
New Balance but biegowy
Pele68
Wyga
Wyga
Posty: 66
Rejestracja: 09 lis 2007, 09:34
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Warszawa

Nieprzeczytany post

Wystarczy czasem zerknąć na stronę PW i nie siać paniki:

Trasa półmaratonu - oficjalny komunikat
pt., 2009/03/13 - 10:49
W związku z zamieszaniem, jakie wywołały w dniu wczorajszym niektóre media stołeczne, informujemy, że trasa 4. Carrefour Półmaratonu Warszawskiego pozostaje niezmieniona. Nieprawdą jest również, jakoby istniało zagrożenie w postaci niewydania zgody na przeprowadzenie imprezy w zaplanowanym terminie. W dniu wczorajszym organizator biegu spotkał się z przedstawicielami wszystkich służb miejskich, w tym z przedstawicielem Inżyniera Ruchu m. st. Warszawy, który wydaje ostateczną zgodę na zamknięcie ulic na potrzeby biegu. Żaden z urzędów nie zgłosił zastrzeżeń do trasy imprezy.

Jedyna zmiana, jaka została wprowadzona w ostatnich dniach, powstała na prosbę Zarządu Dróg Miejskich i dotyczy przeznaczenia jednego pasa ruchu dla ruchu samochodowego na części ul. Wybrzeże Helskie. Zmiana ta nie ma jednak wpływu na przebieg imprezy. W związku z powyższym bardzo prosimy uczestników biegu o traktowanie z dystansem niesprawdzonych doniesień.
sveNN
Wyga
Wyga
Posty: 100
Rejestracja: 11 lut 2009, 16:24

Nieprzeczytany post

wiem, czytałem tą odpowiedź, ale niepokoją mnie daty- odpowiedź jest z 13 marca a artykuł z 15.... oby ŻW nie miało racji....
ODPOWIEDZ