36 Paris Marathon 2012

Informacje o nowych biegach, wrażenia, przemyślenia, poszukiwanie towarzystwa i inne startowe duperele.
qjonik
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 164
Rejestracja: 16 lis 2009, 21:37
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Warszawa

Nieprzeczytany post

Mnie już nic nie wysyłali.. Do kiedy trzeba wysłać zaświadczenie lekarskie?
Obrazek
New Balance but biegowy
Awatar użytkownika
LDeska
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 764
Rejestracja: 25 wrz 2011, 23:03
Życiówka na 10k: 39:20
Życiówka w maratonie: 3:03:03
Lokalizacja: Nowa Iwiczna
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Ja też dostałem maila o zakończeniu rejestracji, za dwa tygodnie zaczynam plan treningowy przed tym maratonem :) Żebym tylko wiedział na jakie tempo...
Co do koszulek to widziałem w Decathlonie fajne koszulki startowe - białe z czerwonymi wstawkami. Można by dodrukować tylko sobie napis i byłyby w sam raz - co myślicie?

Koszulki są firmy Kalenji - może ktoś już takie używał i może się wypowiedzieć? Cena to niecałe 80zł. Zdjęcie słabe no ale z telefonu przy nie za mocnym oświetleniu takie wychodzą:

Obrazek
Leszek Deska
www.leszekbiega.pl - blog biegowy
5km: 18:55 10km: 39:20 -=- Półmaraton: 1:26:35 -=- Maraton: 3:03:03
Awatar użytkownika
LDeska
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 764
Rejestracja: 25 wrz 2011, 23:03
Życiówka na 10k: 39:20
Życiówka w maratonie: 3:03:03
Lokalizacja: Nowa Iwiczna
Kontakt:

Nieprzeczytany post

W galerii maratonu paryskiego z tego roku jest fajny pan w koszulce jakiej szukamy ;) :D

Obrazek
Leszek Deska
www.leszekbiega.pl - blog biegowy
5km: 18:55 10km: 39:20 -=- Półmaraton: 1:26:35 -=- Maraton: 3:03:03
Awatar użytkownika
Gife
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 5842
Rejestracja: 27 lut 2010, 18:48
Życiówka na 10k: 34:04
Życiówka w maratonie: 2:42:10
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Obrazek Takie też fajne :)
Early Hardcore 4 Life!
Lech Poznań Fanatic
PB: 5000m - 16'27" (nieof.); 10 km - 34'04"; 21,097 km - 1h15'55" 42,195 km - 2h42'10"
Komentarze,Blog
Garmin Connect
rufuz

Nieprzeczytany post

Zaswiadczenie lekarskie mozna oddac przy odbiorze pakietu startowego. Ja co roku robie sobie badania kontrolne to przy okazji podsune to zaswiadczenie :ble: Wysle poczta ale chyba weze drugie ze soba :ble:
Ooooo takie wdzianko jak LDeska by mi pasowalo. Gdzie mozna takowe zdobyc ? Najwyzej utne rekawy :ble: Zobacze tez w Decathlonie. W przyszlym roku wybieram sie na jesien po raz kolejny za ocean do Chicago wiec na 100% musze miec Polska "biegowke".
Biegl ktos moze w Paryzu ? Jak trasa ? Dla mnie bedzie to kolejna proba lamania magicznych 3 godzin :ble: Jak na razie treningi ida wysmienicie :ble:
To jaka koszulke zakladamy ? ? ? Moze te z Decathlona ? Tylko jak najlepiej zrobic nadruk ?
Hotel trzeba by chyba rezerwowac. I za biletem lotniczym tez sie warto moze rozejrzec. Sprawdzalem w necie i coraz mniej wolnych miejsc jest w hotelach w okresie maratonu :ble: Wszak to ponad 40 tys osob pobiegnie :uuusmiech:
Jak duza Polska ekipa szykuje sie na Paryz ?
Moze wymienimy sie telefonami na PW ? Fajnie byloby pokazac sie w Polskich barwach paro osobowa ekipa gdzies na expo lub na starcie :ble: Niech widza, ze jestemy znani nie tylko z wodki, bigosu i schabowych :ble:
rufuz

Nieprzeczytany post

Ten to dopiero musial miec ciezko, przebiec maraton z wieza Eifla na glowie he he he he

http://www.boreally.org/en/photography/ ... l-299.html
Awatar użytkownika
LDeska
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 764
Rejestracja: 25 wrz 2011, 23:03
Życiówka na 10k: 39:20
Życiówka w maratonie: 3:03:03
Lokalizacja: Nowa Iwiczna
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Ja poszukam jeszcze koszulki - jeszcze 119 dni więc damy radę ;)
A ci przebierańcy to często podobno biegną tylko kilka kilometrów. No ale zdarzają się i tacy jak ten anglik co przebiegł maraton londyński w stroju nurka głębinowego albo ciągnąc za sobą smoka na platformie (coś ponad 100kg) a sam był w stroju św. Jerzego z mieczem i zbroją :D
Leszek Deska
www.leszekbiega.pl - blog biegowy
5km: 18:55 10km: 39:20 -=- Półmaraton: 1:26:35 -=- Maraton: 3:03:03
rufuz

Nieprzeczytany post

Jakby ktos cos znalazl sensownego to dajcie link do strony gdzie mozna kupic taka koszulke. Jutro zobacze w Decathlonie. A jeszcze lepiej jakbym mial dres w polskich barwach na zagraniczne wyjazdy:ble:
Musze kupic jeszcze czerwone spodenki biegowe a potem jeszcze koszulka i bedzie ok
Moze jakby ktos wiedzial skad mozna zdobyc dres w barwach PL to prosze o info. Z gory dzieki.
salem1
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 11
Rejestracja: 19 maja 2007, 20:29

Nieprzeczytany post

Polecam koszulki startówki z postu Gife. DO kupienia w :
http://www.jacekbiega.pl/kontakt
Oryignalne, cena chyba 75pln.
Rufuz jak idą przygotowania.
Będzie dwójka z przodu? ;-)
10 -38:38, 21.1 - 1:26:58, 42.2 - 3:15:50, IM 70.3 - 5:59:20, IM -????
rufuz

Nieprzeczytany post

Jak na razie przygotowania ida dobrze :ble: Pobiegne na 2:59 ale jak nie wyjdzie to sie nic nie stanie. Wtedy kolejna proba na jesien w Chicago :ble: :ble: Mysle, ze realnie w Paryzu bedzie mnie stac na ok 3:05. Zmienilem nieco trening, w szczegolnosci cwiczenia silowe (plyometria), wiec mysle, ze powinno byc ok :ble:
Moze ktos z Polski bedzie celowal w czas 3:05 a moze 2:59 ? Fajnie bylo by pobiec z kimś jeszcze :ble:
Awatar użytkownika
nodrog
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 278
Rejestracja: 12 lip 2011, 22:05
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Biec nie biegnę ale co do koszulek to wiem, że moja firma zamawiała koszulki z nadrukiem dla firmowej biegowej drużyny właśnie w sklepie http://www.jacekbiega.pl
Nadruk bardzo dobrej jakości - zero problemów z praniem.
rufuz

Nieprzeczytany post

Dzis wyslalem certyfikat medyczny do Francji. Na wszelki wypadek wezme jeszcze jeden kiedy pojade na maraton.
qjonik
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 164
Rejestracja: 16 lis 2009, 21:37
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Warszawa

Nieprzeczytany post

a ja właśnie kupiłem bilet na samolot. WAW-CDG-WAW (LOT) za 297zł. Jest promocja, która kończy się chyba o północy.
Obrazek
Awatar użytkownika
LDeska
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 764
Rejestracja: 25 wrz 2011, 23:03
Życiówka na 10k: 39:20
Życiówka w maratonie: 3:03:03
Lokalizacja: Nowa Iwiczna
Kontakt:

Nieprzeczytany post

No to gratulacje, ja dałem we wrześniu około 675zł od osoby ale mam dobry termin i godzinę wylotu - sobota rano do Paryża a powrót we wtorek w południe wylot. Teraz taki bilet kosztowałby 1200zł od osoby (ale promocja już się skończyła więc może w trakcie jej trwania byłoby taniej).
Leszek Deska
www.leszekbiega.pl - blog biegowy
5km: 18:55 10km: 39:20 -=- Półmaraton: 1:26:35 -=- Maraton: 3:03:03
rufuz

Nieprzeczytany post

qjonik pisze:a ja właśnie kupiłem bilet na samolot. WAW-CDG-WAW (LOT) za 297zł. Jest promocja, która kończy się chyba o północy.
No to faktycznie "tanio jak barszcz". Bilet na inter city z W-wy do P-nia kosztuje chyba grubo ponad 100 zl a tu bilet lotniczy z W-Wy do P-za za niespelna 300 zl. Ja musze niestety miec bilet z Billundu (Dania) do Paryza. Od poniedzialeku zaczynam "polowanie". Ostatnio znalazlem za 1600 koron ok 750 zl w dwie strony. Wiec te 297 zl to jak za darmo. Na 100% rezerwuje hotel na poczatku przyszlego tygodnia bo potem moga byc problemy.
Ja chce jeszcze troche pozwiedzac stolice Francji, oczywiscie po biegu :ble:
Hej a co z koszulkami w barwach PL ?

Przed chwila bylem w Tesco i kupilem koszulke z duzym nadrukiem na plecach (flaga PL z napisem Polska) oraz flaga PL na piersi :ble:
ODPOWIEDZ