36 Paris Marathon 2012

Informacje o nowych biegach, wrażenia, przemyślenia, poszukiwanie towarzystwa i inne startowe duperele.
rufuz

Nieprzeczytany post

Ja mieszkam w Skandynawii wiec pewnie polece SASem lub ewentualnie Air France z Billund. Ktos szukał moze koszulek biegowych w barwach PL ?
New Balance but biegowy
qjonik
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 164
Rejestracja: 16 lis 2009, 21:37
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Warszawa

Nieprzeczytany post

z tego co pamiętam air france ( oraz chyba inne linie z tej samej grupy jak KLM) mają zniżkę dla maratończyków. Trzeba wpisać jakiś kod który był gdzieś na ich stronie lub w potwierdzeniu.
Ja biletów jeszcze nie mam, liczę że jeszcze jakieś promocje będą.
Bieg jest 15-go kwietnia, a słyszałem że w wielu liniach 13-go w piątek są tańsze bilety ze względu na przesądnych pasażerów :D ja bym chętnie zaryzykował ;)


właśnie odnalazłem koszulkę reprezentacji Polski- pewnie w niej pobiegnę :)
Ostatnio zmieniony 01 paź 2011, 10:32 przez qjonik, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
qjonik
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 164
Rejestracja: 16 lis 2009, 21:37
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Warszawa

Nieprzeczytany post

chemicalbro pisze:Ja biegłem w tym roku maraton w Paryżu także mogę podzielić się swoimi doświadczeniami:)
a zwróciłeś może uwagę, czy tego dnia były korki przed Paryżem? Ja będę nocował ok 60 km od Paryża i chciałem dojechać samochodem :/
Obrazek
chemicalbro
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 14
Rejestracja: 27 kwie 2010, 11:07
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Hmm trudno mi odpowiedzieć na te pytanie, bo widziałem tylko miejsce startu z perspektywy dojazdu metrem. Pewnie i tak trzeba by było zostawić samochód i jakoś dotrzeć na pieszo bądź metrem na start ze względu na ilość biegaczy + towarzyszących im osób i pozamykane ulice wzdłuż startu i trasy.
Awatar użytkownika
LDeska
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 764
Rejestracja: 25 wrz 2011, 23:03
Życiówka na 10k: 39:20
Życiówka w maratonie: 3:03:03
Lokalizacja: Nowa Iwiczna
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Doradzicie amatorowi jaki plan treningowy na zimę wybrać? Ja jestem na poziomie takim że przebiegłem najwięcej ciągle 1,5 godziny (ok 16,5km wyszło), na 10km udało mi się zejść do 49 minut. Dzisiaj zakupiłem pulsometr i dużo czytam o interwałach i innych smokach ;) Ale do tej pory tylko trenowałem biegiem ciągłym na dystansie 6-8km co dwa dni..

A jeszcze co do koszulek - na biegnij warszawo reklamował się jakiś serwis chyba druk24h.pl czy jakoś tak - może u nich zamówimy jakieś nadruki? Ktoś testował tą firmę?
Leszek Deska
www.leszekbiega.pl - blog biegowy
5km: 18:55 10km: 39:20 -=- Półmaraton: 1:26:35 -=- Maraton: 3:03:03
rufuz

Nieprzeczytany post

Sprawdze ta firme i jakby co to zamowie. Fajnie jakbysmy wszyscy mieli jeden wzor :ble: O dluzszego czasu szukam jakiejs startowej koszulki w barwach PL.
Myslalem o czyms takim tylko zamiast "Polska" napis "Poland" no i oczywiscie na koszulce startowej a nie bawelnianej :ble: Na plecach to samo.
http://koszulka.pl/koszulka-z-nadrukiem ... ue-pl_2063
lub cos takiego tylko, ze to t-shirt ale jakbym skrocil nieco rekawy to bylo by ok :ble:
http://www.sklepkibica2012.pl/pl/49-kos ... 75045.html
http://www.sklepkibica2012.pl/pl/meskie ... lna-2.html
Awatar użytkownika
LDeska
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 764
Rejestracja: 25 wrz 2011, 23:03
Życiówka na 10k: 39:20
Życiówka w maratonie: 3:03:03
Lokalizacja: Nowa Iwiczna
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Ja też jestem za tym żebyśmy mieli jeden wzór :) ! W poniedziałek pogadam z kolegą z pracy ale jestem pewny że on też będzie chciał mieć taką samą koszulkę.

Ja też już myślałem o tym jaką koszulkę wybrać i generalnie mam bardzo podobny pomysł - czyli koszulka (oczywiście startowa a nie bawełniana) w polskich kolorach. Ja myślałem o białej koszulce z czerwonymi wstawkami czyli czymś w rodzaju tego co wkleiłeś: http://www.sklepkibica2012.pl/pl/49-kos ... 75045.html tylko ja bym dał napis po francusku a nie po angielsku (czyli POLOGNE) no bo skoro maraton w Paryżu to miło by było jak by dopingujący mieli łatwiej czytać.

Gdzie można kupić takie białe koszulki startowe? W sklepach dla biegaczy typu ERGO czy można gdzieś przez internet?
Leszek Deska
www.leszekbiega.pl - blog biegowy
5km: 18:55 10km: 39:20 -=- Półmaraton: 1:26:35 -=- Maraton: 3:03:03
Awatar użytkownika
Gife
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 5842
Rejestracja: 27 lut 2010, 18:48
Życiówka na 10k: 34:04
Życiówka w maratonie: 2:42:10
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Poszukajcie w Polsce na Expo narodówek od Reeboka (69zł). Jest okazja na oryginalną, reprezentacyjną koszulkę zarówno męską jak i damską :)
Early Hardcore 4 Life!
Lech Poznań Fanatic
PB: 5000m - 16'27" (nieof.); 10 km - 34'04"; 21,097 km - 1h15'55" 42,195 km - 2h42'10"
Komentarze,Blog
Garmin Connect
Awatar użytkownika
LDeska
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 764
Rejestracja: 25 wrz 2011, 23:03
Życiówka na 10k: 39:20
Życiówka w maratonie: 3:03:03
Lokalizacja: Nowa Iwiczna
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Dobra, wiem że to pewnie pytanie typowe dla "lajkonika" ale mogę prosić o łopatologiczne wytłumaczenie co to znaczy "w Polsce na Expo"? Kojarzy mi się to z dwoma rzeczami - punktem "expo" organizowanym przed maratonem albo z centrum wystawienniczym expo w Warszawie. Pewnie chodzi o to pierwsze? Tylko że gdzie ja znajdę coś takiego o tej porze roku albo ostatecznie przed kwietniem przyszłego roku?
Leszek Deska
www.leszekbiega.pl - blog biegowy
5km: 18:55 10km: 39:20 -=- Półmaraton: 1:26:35 -=- Maraton: 3:03:03
rufuz

Nieprzeczytany post

Ja wezme taka sama jak reszta. Dajcie znac jakie wybieracie to i ja taka wezme :ble: Byle by nie byla bawelniana :ble: Fajnie by bylo jakbym zdazyl do maratonu we Frankfurcie, ktory jest za 3 tygodnie to pobiegne juz w tej koszulce :ble:
anna_27
Wyga
Wyga
Posty: 56
Rejestracja: 03 paź 2011, 15:53
Życiówka na 10k: 53.58
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Staines,UK

Nieprzeczytany post

Ja w takim razie dolacze i wystapie w Londynie w 'narodowej' koszulce:-)
Run to live, live to run!
Awatar użytkownika
LDeska
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 764
Rejestracja: 25 wrz 2011, 23:03
Życiówka na 10k: 39:20
Życiówka w maratonie: 3:03:03
Lokalizacja: Nowa Iwiczna
Kontakt:

Nieprzeczytany post

No to fajnie, sęk w tym że nadal nic nie ustaliliśmy :) Jeżeli dobrze zrozumiałem to ostatnia propozycja to "narodówka od Reeboka" ale nie wiem gdzie ją kupić. Czy tylko na expo przed maratonem? Czyli może przed półmaratonem w Warszawie je kupimy??
Leszek Deska
www.leszekbiega.pl - blog biegowy
5km: 18:55 10km: 39:20 -=- Półmaraton: 1:26:35 -=- Maraton: 3:03:03
Awatar użytkownika
Gife
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 5842
Rejestracja: 27 lut 2010, 18:48
Życiówka na 10k: 34:04
Życiówka w maratonie: 2:42:10
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Nieprzeczytany post

JA widziałem je na EXPO przed maratonami: Wrocław i Poznań (69 i 65 zł)..
Expo - targi ciuchów/butów/akcesoria dla biegaczy.
Early Hardcore 4 Life!
Lech Poznań Fanatic
PB: 5000m - 16'27" (nieof.); 10 km - 34'04"; 21,097 km - 1h15'55" 42,195 km - 2h42'10"
Komentarze,Blog
Garmin Connect
rufuz

Nieprzeczytany post

Widzialem w ostatnia niedziele na maratonie we Frankfurcie ze nasi niektorzy rodacy mieli fajne koszulki w barwach PL.
rufuz

Nieprzeczytany post

Rejestracja zamknieta. Dzis dostalem maila ze bede wsrod 40.000 innych osob :ble: :ble:
ODPOWIEDZ